Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

Marcus Limited 250

Basový zesilovač

Odešleme do 3 dnů
Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Po celosvětovém úspěchu série zesilovačů Little Marcus teď přichází limitovaná série Marcuse Millera, která na tento úspěch chce navázat!
Stejně jako standardní verze má úžasně čistý přednes, průraz a dynamiku, které respektují důležitost tónu, stejně jako všechny zesilovače Little Mark. Oproti standardní verzi má nové nastavení tónu v podobě pětipásmového ekvalizéru a parametrického EQ, pozlacené obvody a nový, elegantní vzhled. Je to vskutku výjimečný zesilovač, který uspokojí všechny vaše potřeby!

Marcus Limited 250 je inteligentní a cenově dostupná verze s velkou přidanou hodnotou pro ty, kteří chtějí pestrou paletu tónů a přenosnost zesilovačů Marcus Limited, ale nepotřebují výkon 500W. Je skvělý pro cvičení, zkoušky a pro malé a střední akce.

Spojení inovátorů
Marcus Miller proslul svým převratným stylem a jedinečným zvukem, a Marco DeVirgiliis je považován za inovátora, neboť byl prvním, kdo světu představil lehké, přenosné, silné a zvukově vynikající zesilovače a kabinety. Aparáty Little Marcus jsou výsledkem spojení těchto dvou velikánů, a tahle limitovaná verze je připravena napodobit jejich celosvětový úspěch.

Pro Marca bylo vzrušující spolupracovat a vyvíjet aparát společně s Marcusem, neboť od první chvíle, kdy začal stavět aparáty, myslel na Marcuse Millera. Tohle není obyčejná firemní podpora, tohle je splněný sen!
Během vývoje těchto signature aparátů jsme následovali Marcusovy pokyny, neboť ví, co chce…a my jsme věděli, že mu to dokážeme dát! A jak říká Marcus: „Spousta lidí má nápady, ale dokázat je dotáhnout do konce, to je úplně jiná věc.“

Nové nastavení tónu
Marcus Limited má jednoduché, intuitivní a efektivní ovládání, stejně jako hlavy Little Marcus, které poskytuje to nejlepší nastavení zvuku díky pětipásmovému ekvalizéru od ultrabasů až po výšky. Ještě větší všestrannost poskytuje nově vyladěné nastavení tónu nabízející konkrétní, bohatý a dynamický zvuk, který se snadno prosadí ve výsledném mixu.

Nové EQ2 s parametrickým ekvalizérem
K Old School filtru bylo přidáno parametrické ovládání ekvalizace do sekce EQ2, které vám umožňuje dostat širší paletu tónů. Dvě EQ sekce vám nabídnou jakýkoli tón potřebujete. EQ1 a EQ2 se dají přepínat pedálem a na předním panelu je ještě spínač Mute.

Špičkové prvky série Gold Line
Jak se sluší na sérii Gold Line, zesilovače Marcus Limited jsou vybaveny pozlacenými obvody a špičkovými výběrovými komponenty, které poskytují ten nejčistší a nejryzejší tón, který si dokážete představit.

Velikost a hmotnost
Zesilovače Marcus Limited mají tutéž kompaktní velikost a nízkou hmotnost, jako ostatní zesilovače rodiny Marcus.

MPT – Mark Proprietary Technology
Téměř všechny basové zesilovače na trhu využívají tentýž koncový zesilovač od různých dodavatelů, který ale není vyvinut specificky pro basové nástroje. Marco De Virgiliis investoval spoustu zdrojů do R&D, aby vyvinul vlastní koncový zesilovač, který bude respektovat a oslavovat tón vašeho nástroje.

Odkaz na stránky výrobce MARKBASS

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce MARKBASS

Něco o výrobci:
Markbass je společnost navrhující a vyrábějící zesilovače a jiné příslušenství převážně pro basové nástroje. Společnost nese svůj název již od roku 2001, ale její kořeny sahají do 80. let minulého století. Zakladatelem společnosti je Marco Virgiliig, který začínal v oblasti telekomunikačních technologií a postupně se více začal zajímat o zesilovací techniku. On sám je považován za průkopníka neodynových reproduktorů.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :