Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

MEINL AETLBE

cajon Artisan Edition Tango Line Brown Eucalyptus

Odešleme dnes
Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Cajony ze série Artisan Edition jsou tím nejlepším z nabídky firmy Meinl a patří k nejkvalitnějším cajonům na trhu vůbec. Každý jednotlivý kus byl vyroben z pečlivě vybraných materiálů a prvotřídních dřev bez jakýchkoli kompromisů. Model z řady Tango Line se může pochlubit tělem vyrobeným ze sedmi vrstev baltské břízy o tloušťce 9 milimetrů a přední deskou v dekoru eukalyptového dřeva. Kvalitu zpracování podtrhuje také saténový lak.

Cajon disponuje dvěma ručně vyrobenými struníky o třech strunách, každý je samozřejmě samostatně nastavitelný přiloženou ladící kličkou. Hraní vám zpříjemní spousta vychytávek – od ergonomicky tvarované přední desky a zaoblených rohů pro pohodlnější hraní, až po speciálně navržené gumové nožičky pro lepší stabilitu.

Parametry
Tělo: Bříza
Přední deska: Eukalyptus
Rozměry: 483 x 286 x 298 mm
Ručně vyráběno: Ano
Země výroby: Španělsko

Linku Tango Artisan Cajons charakterizují dvě skupiny, každá se třemi vyladěnými strunami cajon, které leží na vnitřní straně hrací plochy a zajišťují ostrý zvuk snare. Tyto struny jsou vyráběny ručně ve stylu mistra výrobce cajonů Jos & eacute; & ldquo; Pepote & ldquo; Hern & aacute; ndez Diaz. Zaoblené rohy a zářezy pro palce na předním panelu a na těle maximalizují herní komfort a zvuk. Sedmivrstvé tělo o tloušťce 9 mm vyrobené z břízy Baltské vyvíjí silný tón, který je doprovázen jasností a vřelostí. Cajony jsou k dispozici s čelním panelem Limba, Light Eucalyptus, Grey Eucalyptus nebo Brown Eucalyptus. Jsou vyrobeny ve Španělsku. Dvě sady vnitřních strun, každá se třemi přednastavenými strunami. Zaoblené rohy a zářezy pro palce zajišťují maximální pohodlí při hraní a skvělý zvuk. Speciálně navržené protiskluzové gumové podložky jsou navrženy pro cajony. Ergonomicky zaoblený přední panel s konvexní kontaktní plochou, elegantně vypálené logo na těle , Materiál: Baltská bříza (Betula pendula), povrchová úprava: matná, materiál zvuková skříňka: 9 mm Baltské březové dřevo, čelní panely materiál: 3 mm hnědý eukalyptus, struny Vlastnost: Dvě vnitřní sady strun, každá se třemi předem vyladěnými strunami

Odkaz na stránky výrobce MEINL

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce MEINL

Něco o výrobci:
O značce Meinl:
Společnost Meinl, jeden z nejdůležitějších a neoblíbenějších výrobců činelů a perkusních nástrojů. Založena byla roku 1951 Rolandem Meinlem a dnes ji tvoří dvě divize, Meinl Percussion zaměřená na perkuse a Meinl Cymbals, která rozhodně patří mezi čtyři hlavní producenty činelů na trhu. Sídlo Meinl se nachází v německém městě Guttenstetten.

Celá společnost Meinl se rozvíjela velmi rychle. První činel pod jménem Meinl byl vyroben už roku 1952, nicméně sériová produkce byla zahájena až roku 1959. Velmi zajímavé je, že Roland Meinl přijal prvního zaměstnance až roku 1964. O pět let později už musela firma postavit novou budovu pro výrobu činelů a velkoobchodní činnost.

Na začátku 70. let vstoupil do chodu společnosti Reinhold Meinl, syn zakladatele Rollanda Meinla, který se stal prezidentem společnosti a je jím dodnes. Sedmdesátá léta celkově přinesla mnoho novinek – Meinl se stal první společností, která začal na činely používat loga či prodávat sestavené sety. Též rozjela produkci bronzových činelů, které jsou vyráběny z odlišné slitiny, než kterou používají všichni konkurenti – díky tomu mají také tak specifický zvuk.

V 80. letech Meinl znovu rozšířil své výrobní prostory a postavil centrálu v Neustadtu. Též uvedl na trh mnoho nových sérií činelů, které se staly v podstatě jakýmisi best-sellery, například řady Headliner nebo Dragon Pro. Podobný rozvoj následoval i v letech devadesátých, na jejichž konci bylo postaveno ústředí v americkém Miami. To bylo jen potvrzení výsadní pozice, kterou si za tu dobu Meinl vydobyl a kterou má dodnes.

O tom svědčí i seznam umělců, kteří na produkty Meinl nedají dopustit. Jde například o Chrise Adlera, Jasona Bittnera, Mika Terranu, Nicka D'Virgilia, Branna Dailora, Zaca Farru, Jaska Raatikainena, Dava Mackintoshe, Briana Rasmussena a tisíce dalších.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :