Nákupní košík
0
 

MESA BOOGIE Subway D 800 Bass Head - baskytarový zesilovač

 
MESA BOOGIE Subway D 800 Bass Head
 
 
MESA BOOGIE Subway D 800 Bass Head
 
MESA BOOGIE Subway D 800 Bass Head
 
MESA BOOGIE Subway D 800 Bass Head
 
(s DPH)

28 200 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 3 790 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Subway D-800 je první ultra-lehký, jednokanálový baskytarový zesilovač, jehož výkon činí masivních 800 W. Se svými skromnými rozměry se lehce vejde do větší kapsy nástrojového gig bagu, jeho zvukový projev je však mocný i na pořádně velkém pódiu.

 

S plně vybavenou preampovou sekcí Vám navíc nebude nikdy nic chybět – aktivní čtyřpásmový ekvalizér společně s ovladačem funkce Voicing poskytují téměř nekonečné možnosti tvarování výsledného zvuku. Připočteme-li k tomu ještě přepínač Deep, který perfektně poslouží těm hráčům, kteří stále hledají více hutný a basově posílený tón; a také neopomenutelnou funkci přepínání vstupní citlivosti Active / Passive dle typu snímačů nástroje, D-800 je schopný splnit veškerá přání, která si jen lze vymyslet.

 

Nechybí samozřejmě ani funkce Mute; přepínač pro nastavení impedance (2 Ohmy nebo 4/8 Ohmů); sluchátkový výstup či vstup AUX. Symetrický linkový XLR výstup pak nabídne přepínače Source (Pre-EQ/Post-EQ), Level (Mic/Line) a PIN1 (Lift/Ground), kterými lze přizpůsobit signál aktuální potřebě. Pro připojení reproboxu jsou k dispozici dva kombinované konektory Speakon/TRS. Součástí balení je i gig bag s popruhem.

 

 • baskytarový zesilovač (třídy D)
 • série: Subway
 • výkon: 800 W
 • 4pásmový aktivní ekvalizér
 • funkce Voicing
 • přepínač Deep
 • přepínání nástrojového vstupu Active / Passive
 • funkce Mute
 • přepínač nastavení impedance (2 Ohmy; 4 / 8 Ohmů)
 • 2x výstup pro připojení reproboxu; 2x Speakon
 • sluchátkový výstup; 1x TRS
 • vstup AUX; 1x TRS
 • symetrický linkový výstup XLR s nastavením Pre-EQ/Post-EQ + Mic/Line + Lift/Ground
 • indikační LED diody Protection + Limit
 • gig bag v ceně
 • rozměry: 77 x 269 x 282 mm
 • hmotnost: 2,5 kg

Odkaz na stránky výrobce MESA BOOGIE.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce MESA BOOGIENěco o výrobci:
Mesa/Boogie (označována také jako Mesa Engineering) je firma sídlící ve městě Petaluma v Kalifornii, která vyrábí zesilovače pro elektrické a basové kytary. V provozu je od roku 1969.

Firmu Mesa založil Randall Smith jako malou opravnu, která upravovala komba Fender, aby měla více gainu. Mezi významné zákazníky tehdy patřili i Carlos Santana a Keith Richards ze skupiny Rolling Stones, kteří pomohli rozšířit dobrou pověst Mesa/Boogie jako výrobce zesilovačů.

Řada Mark
Výrobková řada zesilovačů Mark byla vlajkovou lodí firmy před uvedením řady Rectifier. Jedná se o zesilovače Mark I až Mark V.
Výroba Mark IV a znovu obnoveného Mark I byla ukončena v roce 2008. Jako novinku pro rok 2009 uvedla Mesa na trh Mark V.

Řada Rectifier
Rectifiery, v modellingu zesilovačů často nazývané "Recto", posloužily v 90. letech k úspěchu nu- a heavy-metalových kapel, které používají přeladěné sedmistrunné kytary. Základní varianty jsou:

* Single Rectifier
* Dual Rectifier
* Triple Rectifier

Dále existuje Tremoverb a Rectoverb.

Stiletto
V roce 2004 se objevil Stiletto "Stage I" a byl navržen jako varianta Rectifierů s britským nádechem. Byla to reakce na hudebníky, kteří používali zesilovače značky Marshall kombinované se zesilovači Mesa/Boogie. Vyráběly se dva modely - Deuce a Trident. Obojí se standardně dodávalo s elektronkami EL34.
Deuce je 100W hlava, jejíž hlavní součástí jsou čtyři elektronky EL34 a kterou usměrňují dvě elektronky 5U4. Trident má největší výkon z řady Stiletto s přepínáním výkonu mezi 50W a 150W. Má šest EL34 a na usměrnění tři 5U4.
Od roku 2006 se začaly všechny předcházející modely označovat jako "Stage I" a místo nich se začaly vyrábět modely ve verzi "Stage II". Jako první to byl Ace. Je to 50W zesilovač, který se dělá ve více provedeních. Přístroje Stage II mají vlastnosti, které první řada neměla. Těmito vlatnostmi je jiné pojetí zvuku, dva nové módy pro čistý zvuk označované "Fat" a "Tite", mód "Fluid Drive" a rychlejší zdroj napětí. Maloobchodní cena je o trochu vyšší než u Rectifierů.

Předzesilovače
Triaxis
Rackový předzesilovač s pěti "lampami" zkonstruovaný tak, aby umožnil mít v jednom zařízení všechny zesilovače z řady "Mark". Vybrat se dá z osmi základních módů, ve kterých jsou k dispozici Mark I, Mark IIC+, Mark III a Mark IV. Přístroj se dá ovládat přes MIDI.

V roce 1971 se zrodil první basový aparát Snakeskin Mesa 450 a v roce 1972 kombo Mark I. Vývoj pokračoval a produkce stoupala. Mesa Boogie nabízí široké spektrum špičkových aparátů, vynikajících dokonalým zvukem a schopnostmi uspokojit nároky muzikantů od jazzu, blues, až po extrémní metalové styly. Pojmy jako Mark IV, Dual Rectifier či Triaxis se již staly etalonem a prestižní záležitostí. Vsadit můžete jak na jednoduchost a přímočarou obsluhu, tak na velmi sofistikované ovládání Vašeho zesilovače, a to jak v preampovém, tak výkonovém stupni. Stačí si jen vybrat ten správný model Mesa Boogie!

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :