Nákupní košík
0
 

NATIVE INSTRUMENTS Maschine MK2 black - groove software, kontroler

 
(s DPH)

12 990 Kč

K dispozici

Odešleme

zítra

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Nový svět Maschine


Maschine se již etabloval jako plnohodnotný, profesionální, hardwarovo-softwarový systém pro tvorbu beatů a tracků. A udělal další krok vpřed a vy můžete s ním. Vyberte si černý nebo bílý hardware, používejte vysoce citlivé pady, mějte lepší kontrolu díky přepracovanému LCD displeji a využívejte nových vlastností softwaru. Bezkonkurenční workflow Maschine je ještě plynulejší a intuitivnější. A navíc je k dispozici více než 6 GB zvuková knihovna, včetně Massive – syntezátoru pro basy a leady. Váš nový Maschine navíc můžete vystajlovat pomocí nových Maschine Custom Kits. Nikdy nebyl lepší čas pro váš groove.Tvořte beaty, rytmy, melodie a tracky během okamžiku s Maschine – průkopnický nástroj, který rozpálí vaší kreativitu s intuitivním, fyzickým ovládáním a neuvěřitelně rychlým pracovním prostředím. Mezi novinky v druhé generaci patří například:
 • vícebarevné a ještě citlivější pady;
 • volně přiřaditelné barvy jednotlivým zvukům, patternům, skupinám a scénám;
 • přizpůsobivý hardware Mk2 s odnímatelnými kryty a 7 barevnými variantami;
 • vylepšený display s vysokým kontrastem a lepším pozorovacím úhlem (pouze Maschine)
 • možnosti Timestretch a pitch shifting v aktualizovaném softwaru verze 1.8 (aktualizace zdarma)
 • možnost ovládání Transport funkcí hostitelské aplikace, v případě použití jako VST, AU nebo RTAS plug-inu
 • nové efekty: Transient Master, Tape a Tube Saturation
 • četná vylepšení pracovních postupů pro ještě intuitivnější a rychlejší práci


Maschine je tou pravou zbraní pro tvorbu beatů a živou produkci – nyní je ještě lepší, díky novým barevným padům. Díky věhlasnému syntezátoru Massive, který je součástí, a novým efektům, nabízí Maschine a Maschine Mikro ještě víc, než kdykoliv dříve. A s možností výběru mezi černou nebo bílou variantou, můžete lépe vyjádřit svůj styl. Maschine lze dokonce barevně přizpůsobit díky různě barevným otočným ovladačům.

A abyste mohli nový Maschine hned vidět v akci, podívejte se na následující video.


Ideální řešení do studia i pro živou produkci

To nejlepší z obou světů je integrováno do hardwarovo-softwarového systému, který kombinuje výkon a flexibilitu počítačové hudební produkce s pocitem a bezprostředností hardwarového grooveboxu. Kreativní pracovní prostředí kombinuje sekvencer postavený na bázi patternů, profesionální sampler, multi-efektovou jednotku a možnost hostovat plug-iny ve formátech VST® a Audio Units™. Vše lze ovládat přímo z hardwaru. Intuitivní a jednoduché ovládání všech softwarových parametrů a funkcí pomocí 47 tlačítek s kliknutím, 8 otočnými ovladači pro možnost okamžitého zásahu a 1 hlavním otočným ovladačem s možností stisknutí. Rozšířené možnosti zapojení díky MIDI vstupu a výstupu pro možnost připojení a ovládání externího MIDI hardwaru. Automatické mapování ovladačů jakéhokoliv plug-inu na 8 otočných ovladačů, pro možnost okamžité práce. Plnohodnotná integrace do studia. Jamujte s Maschine a pak pohodlně vyexportujte data do vašeho DAW pro finální aranžmá a mix. Profesionální zvuková knihovna s více než 6 GB zvuků všech žánrů s celkem 18.000 vzorky. K dispozici je celkem více než 300 nástrojů, včetně bas, klávesových zvuků, leadů, varhan a smyčců. Nechybí ani bicí smyčky i samostatné údery, 300 bicích sad, 1400 předprogramovaných patternů a 62 kompletních projektů. Výjimečná efektová jednotka s více než 170 presety studiové kvality – od klasických studiových standardů, až po velmi kreativní nástroje. Samozřejmostí jsou klasické funkce bicích automatů, jako je 16 dynamických úrovní, swingování, pad-link, opakování not, krokový sekvencer, emulace samplingu MPC 60/SP 1200. A ještě více zvuků – součástí Maschine Mk2 je zvukový balík Komplete Elements s více než 1000 skvělých zvuků z oceňovaných NI softwarových syntezátorů, plus plná verze syntezátoru Massive (součástí Komplete 8 Ultimate a Komplete 8).Příslušenství
 • Uživatelské Maschine sady – od různo-barevných krytů, až po různě barevné otočné ovladače.
 • Stojánek pro Maschine pro optimální nastavení pozice hardwarového ovladače Maschine na stole vašeho studia a nebo pro připevnění na stojánek snare nebo stojan na jevišti.
 • Zvuková rozšíření Maschine: široká nabídka zvuků a patternů, vytvořených renomovanými umělci a zvukovými designery, které lze okamžitě použít.

Maschine Mikro
Maschine Mikro je ideálním vstupem do světa Maschine – tvořte vlastní beaty a groovy během okamžiku, pomocí naprosto stejného softwaru, jako je v plné verzi. Mikro je jen kompaktnější hardwarový ovladač.

Maschine Custom Kits
S volitelnými výměnnými kryty Maschine můžete přizpůsobit svůj Maschine hardware tak, any plně vyhovoval vašemu stylu. Vyberte si z pěti různých barev:
 • Solid Gold
 • Dragon Red
 • Ping Champagne
 • Steel Blue
 • Smoke Graphite

Každý kryt obsahuje hliníkový čelní panel a sadu odpovídajících otočných ovladačů pro použití s novou černou nebo bílou variantou hardwaru Maschine. Převlékněte Maschine během okamžiku a dejte vaší hudební produkci novou barvu.

Maschine Stand
Nezbytným příslušenstvím každého, kdo používá Maschine, je Maschine Stand. Ideální je do studia i na pódium. Bezpečně ukotví buď nový vícebarevný hardware Maschine a nebo  první generaci Maschine. Naklání jednotku pro ideální viditelnost a ergonomii, kterou potřebujete pro svou tvorbu beatů. Maschine Stand je dostatečně robustní pro každé pódium.

Připevněte Maschine jako snare pomocí obsaženého montážního adaptéru – kompatibilní se standardním bicím hardwarem pro dokonalou integraci do sestavy bicích.

Co je nového v Maschine Mk2
a softwaru Maschine 1.8

Produkujte barevně
Nové barevné kódování vám umožní spatřit váš zvuk. Neuvěříte, jak se tím zlepší vaše workflow.

Stačí přiřadit barvy skupinám, zvukům, patternům a scénám a hned uvidíte pady a skupiny tlačítek na vašem hardwaru, jak se rozsvěcejí stejnou barvou. Například Kick udělejte červený a okamžitě uvidíte, který pad hraje právě Kick. Přidejte své tvorbě trochu barvy!

A díky lepší citlivosti nových padů máte na dosah ruky také novou úroveň přesnosti hry.

Massivní bonus
S novou verzí Maschine 1.8 dostanou všichni uživatelé Maschine plnou verzi moderní legendy – Massive (je též součástí Komplete 8 a Komplete 8 Ultimate). Syntezátor, který svými basovými zvuky roztřese zem. Tento monstrózní syntezátor obsahuje 1300 zvuků, které můžete okamžitě použít a to přímo z prohlížeče Maschine, který lze plnohodnotně ovládat z hardwaru.

Osm otočných ovladačů Maschine umožňuje přímý přístup k osmi makro ovladačům Massive. Dokonalá synergie mezi hardwarem a syntezátorem.

Nová Master sekce
Přepracovaná byla také Master sekce Maschine. Ovládejte hlasitost, tempo a swingování pomocí nového multifunkčního otočného ovladače s možností stisknutí. Vyberte režim pomocí nových přepínacích tlačítek a proklikejte se hodnotami, aniž byste se museli dívat na obrazovku počítače.

Navigace a scrubbing jsou ještě jednodušší. A změna výšky tónu a nastavení hodnot parametrů se stává naprosto přesným díky vynikající fyzické odezvě otočného ovladače.

Se 47 podsvícenými tlačítky s kliknutím a barevnými Transport ovladači, umožňuje Mk2 fyzickou a vizuální tvorbu beatů.

Time Stretch a Pitch Shift
Software Maschine 1.8 nabízí možnosti Time Stretch a Pitch Shift. Jednoduše zrychlujte nebo zpomalujte z jednoho BPM k druhému. S podporou automatické detekce BPM. A nebo upravte délku vašeho zvuku na přesnou délku tak, aby se například vešel přesně na jednu dobu.

A co víc, tvořte své beaty harmonicky, pomocí naladění vašich samplů s funkcí Pitch Shift.

Nové efekty
Nejnovější aktualizace, která je k dispozici zdarma, nabízí nové efekty, vybrané speciálně pro tvorbu beatů. Transient Master je velice oblíbený NI dynamický a mixážní efekt. A právě ten se stal součástí softwaru Maschine 1.8.

Ideální je pro pozicování bicích a perkusí. Umožní vám míchat odpředu dozadu a umístí každý vzorek přesně na to správné místo v prostoru. Nové efekty Tube, Tape Saturator a Tube Saturator přináší tajemství analogové vřelosti a přirozenosti.

Nový vzhled a nový pocit
Nový hardware doslova poskočil o kus dopředu v použitelnosti, spolehlivosti a estetiky. Inverzní displej nabízí vysoký kontrast a lepší pozorovací úhel, který potebujete během živého hraní nebo ve studiu.

Přepracované byly také konektory pro USB a MIDI vstup/výstup. Ty jsou teď méně náchylné k nechtěnému vytažení  kabelů. A nové gumové nožičky znamenají lepší přilnavost k podložce a udrží tak hardware pevně na místě i v případě těch nejagresivnějších beatů.

Vylaďte svůj styl
Díky výměnným krytům můžete barevně vyladit svůj styl. Black Edition má černou desku s červenými otočnými ovladači a White Edition má stříbrnou čelní desku s bílými otočnými ovladači.

Přineste svůj vlastní barevný styl, díky Maschine Custom Kits. K dispozici je pět poutavých barevnách schémat. Každý sestává z nového čelního panelu a odpovídajících otočných ovladačů. Výměna je naprosto snadná. Přizpůsobte svůj Maschine zcela novému vzhledu během okamžiku.

Vylepšení v oblasti workflow
Producenti pracující s Maschine ocení velké časové úspory, kterých dosáhnou díky následujícím vylepšením ve workflow softwaru Maschine 1.8
 • Ovládání Transport funkcí hostitelské aplikace: spusťte Maschine jako plug-in ve vašem DAW a použijte Transport tlačítka vašeho Maschine hardwaru pro ovládání Transport funkcí hostitelské aplikace.  (Tato funkce vyžaduje poslední verzi aplikace NI Controller Editor). Funkce není kompatibilní pro Pro Tools.
 • Nový režim náhledu v prohlížeči: Jednoduše listujte v prohlížeči a využijte předběžného náhledu, aniž byste museli zvuk načítat.
 • Přepracovaný náhled nyní obsahuje samostatnou úpravu délky a hlasitosti not.
 • Nové hardwarové zkratky: Vyberte a mažte události jednoduše.
 • Tlačítko Pannic: okamžitě vypne veškerý zvuk z Maschine.
 • Uložte skupinu se samply.
Systémové požadavky
Windows
 • Windows 7 (poslední Service Pack, 32/64 Bit)
 • Intel Core Duo nebo AMD Athlon 64 X2
 • 2 GB RAM

Mac
 • Mac OS X 10.6 nebo 10.7 (poslední aktualizcae)
 • Intel Core Duo
 • 2 GB RAM

Podporovaná rozhraní
 • Stand-alone
 • VST
 • Audio Units
 • RTAS (Pro Tools 9 nebo novější)
 • ASIO
 • CoreAudio
 • WASAPI

Rozměry
 • 210 x 295 x 65 mm

Hmotnost
 • 4,8 kg

 • 2 displeje s rozlišením 64x256 bodů
 • 16 vícebarevných vysoce citlivých podsvícených padů a Velocity a AfterTouch
 • 8 otočných ovladačů
 • 1 krokový otočný ovladač (30 kroků)
 • 47 podsvícených tlačítek
 • MIDI I/O
 • USB 2.0
 • Kensington zámek
 

Odkaz na stránky výrobce NATIVE INSTRUMENTS.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce NATIVE INSTRUMENTSNěco o výrobci:
Německá softwarová firma zabývající se převážně simulací digitální klávesových nástrojů, kytarových efektů i dalším software pro studio i podium.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :