Nákupní košík
0
 

O nás

 
 

Naše společnost Muzikant.cz s.r.o. se sídlem v Ostravě, působí na českém trhu s hudebními nástroji již od roku 1993. Jako jedni z prvních jsme hudební nástroje začali prodávat také prostřednictvím internetu na adrese www.muzikant.cz. V roce 2003 jsme stáli u zrodu Asociace prodejců hudebních nástroj České republiky. Dnes se můžeme pochlubit řadou ocenění jako Spolehlivá firma nebo Ověřeno zákazníky serveru Heureka 

Našim zákazníkům nabízíme výběr těch nejlepších a nejžádanějších hudebních nástrojů od flétniček pro děti, přes široké spektrum kytar, klávesových nástrojů a příslušenství k nim, až po bicí sady a ozvučovací systémy. Jsme autorizovanými prodejci řady významných značek jako YAMAHA, MARSHALL, JBL , ROLAND, WARWICK, AMERICAN DJ, SENNHEISER, NEUMANN a dalších. Nakupujeme přímo od výrobců z celého světa a z největších velkoskladů v Německu, Španělsku, Holandsku, Belgii, Itálii, Rakousku a Velké Británii. .

V posledních letech investujeme především do modernizace webu, posílení marketingu a komunikace se zákazníkem prostřednictvím sociálních sítí a mailingu.

V roce 2015 jsme učinili jeden z nejzásadnějších kroků v historii Muzikant.cz - koupili jsme vlastní nemovitost. Náš nový domov v Ostravě - Porubě na ulici Mongolská 1670/40B, jsme slavnostně otevřeli 25. dubna 2016. Patronem nám byl Jarek Nohavica, který pro nás speciálně složil krátkou báseň (video z otevření).

Naše centrální prodejna má široký sortiment  a velké skladové prostory. V současné době je největší prodejnou s hudebními nástroji na Severní Moravě. 

Pokud chcete, napište mi na admin@muzikant.cz, jak Vám mohu pomoct nebo poradit. Něco jsem už za těch 25 let pochopil -  bez komunikace s muzikanty se žádný obchod dělat nedá, takže nemějte ostych.

PAVEL VANTUCH - zakladatel muzikant.cz