Nákupní košík
0
 

O nás

 
 

Náš muzikant(.cz) už něco pamatuje :-)

Psal se rok 1998 a zakladatel firmy Pavel Vantuch si zaregistroval doménu www.muzikant.cz. Byli jsme jedni z prvních, kdo začali hudební nástroje prodávat prostřednictvím internetu. Dříve malá kamenná prodejna založená v roce 1993 s názvem ROCK PARADISE začala růst. Přibývalo velkých zakázek, provozovali jsme vlastní nahrávací studio a v roce 2003 jsme stáli u zrodu Asociace prodejců  hudebních nástroj České republiky. Tým, který od začátku dotvářel Libor Langer a Martin Gál, se rozrostl o  Martina Šimíčka jako manažera internetového prodeje.


V roce 2006 jsme se na základě zvýšení prodeje rozhodli firmu transformovat do nynější právní podoby, tedy na muzikant.cz s. r. o. Skvělé roky 2009/2010 nám přinesly první miliónovou zakázku na 32 ks digitálních bezdrátových portů pro Národní divadlo moravskoslezské a roční obrat přes 30 miliónů.


V následujících letech jsme získali řadu ocenění jako Spolehlivá firma, Ověřeno zákazníky nebo 2. místo v soutěži ShopRoku2015 portálu Heureka.cz. V roce 2015 jsme učinili jeden z nejzásadnějších kroků v historii firmy - koupili jsme vlastní nemovitost. Náš nový domov v  Ostravě-Porubě na ulici Mongolská 1670/40B, jsme slavnostně otevřeli 25. dubna 2016.  Patronem nám byl Jarek Nohavica, který pro tuto příležitost složil speciální báseň (video z otevření).


Nová prodejna má široký sortiment a velké skladové prostory. V současné době je největší prodejnou s hudebními nástroji na Severní Moravě. Nabízíme velký výběr těch nejžádanějších hudebních nástrojů od flétniček pro děti, přes široké spektrum  kytar, klávesových nástrojů a příslušenství k nim, až po bicí sady a ozvučovací systémy.


V tomto roce se budeme pracovat především do modernizace e-shopu a posílení marketingu. Budeme rádi, když se k nám připojíte a budete s námi sdílet radost a nadšení z muziky.


“ Něco jsem za těch 26 let v oboru pochopil -  bez komunikace s muzikanty se žádný obchod dělat nedá. Takže nemějte ostych, sdílíme stejný zájem a  já velmi rád pomohu a poradím i těm, kteří s muzikou teprve začínají. Napište mi na admin@muzikant.cz .”                                  
PAVEL VANTUCH - zakladatel  muzikant.cz