Nákupní košík
0
 

OSRAM 230V/1000W G-22 CP71 64747 Osram - Žárovka

 
OSRAM 230V/1000W G-22 CP71 64747 Osram
 
 
(s DPH)

369 Kč

K dispozici

Odešleme

do 3 dnů

Záruka:

2 roky
   

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
Jednoduchá výměna žárovky. Elektrické napětí 230 V. 90° kužel světla. Jednostranná patice.

Odkaz na stránky výrobce OSRAM.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce OSRAMNěco o výrobci:
Už tomu je sto let
OSRAM představuje vynikající světlo pro lidi z celého světa již sto let. Přesněji, ochranná známka byla zaregistrovaná v roce 1906. Po I. světové válce, v roce 1919 pak tři firmy - Siemens & Halske, Deutsche Glasglühlicht a AEG - spojili svou výrobu žárovek právě pod značkou OSRAM.

Jsme zde doma
Od roku 1919 neslaví OSRAM jako výrobce své narozeniny jen v Německu. Již téhož roku totiž pražská filiálka začala prodávat žárovky vyrobené v Berlíně i v Čechách. Jen o tři roky později (1922) zde OSRAM otevřel i továrnu. Zanedlouho došlo i na Moravu a Slezsko otevřením skladů v Brně a Ostravě. Po válce však byly kapacity OSRAM v Československu zestátněny a staly se součástí národního podniku TESLA.

Platilo to kdysi, platí to znova.
Nový návrat obchodního zastoupení do České republiky se datuje do roku 1994. Vrátila se sem i výroba. Tu ve velice ekologické podobě od roku 2000 zastupuje OSRAM Bruntál s.r.o.

Naše tajemství

V čem je tajemství firmy, která je dnes jedním ze dvou největších výrobců osvětlení na světě? Prvním důvodem je nekompromisní kvalita. Ta se projevuje ve schopnosti vyrábět zdroje se zaručenou (obvykle bezkonkurenčně dlouhou) životností i speciální zdroje světla, kde o kvalitě nesmí být pochybnosti: zdroje OSRAM najdete na přistávacích plochách letišť, v lékařských zařízeních i laboratořích vědců. Nikdo nepochybuje o tom, že OSRAM udává tón v technologiích. V tomto směru za vše mluví jednoduchý fakt: přes 40 procent obratu firmy tvoří výrobky mladší pěti let. A to náš sortiment zahrnuje přes 5 000 položek od jednoduchých žárovek až po složité elektronické systémy řízení. Nakonec, kvalitu a pokrok uplatňujeme i v obchodních vztazích a podpoře našich zákazníků. Ať už jste
odborník, obchodník, či konečný spotřebitel, naší snahou je nejen Vám dodat zboží ve špičkové kvalitě, ve správném čase a na správné místo.

Tentýž význam přikládáme tomu, abychom se s Vámi podělili o nejnovější informace ze světa osvětlovací techniky. Vždyť od roku 1910, kdy OSRAM zaměnil Edisonovo uhlíkové vlákno za trvanlivější kovové, jsou ti nejpokrokovější obchodníci, odborníci i koneční spotřebitelé věrní právě nám.

Zákazníci OSRAM prostě naše tajemství znají.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :