Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

PEARL P 3000C

pedál pro basový buben s řetízkem

Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 3 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Autorizovaný prodejce PEARL


Pedál P-3000C Eliminator Demon Chain patří k vlajkovým lodím společnosti Pearl v oblasti hardwaru. Snoubí v sobě rychlost, sílu a citlivost s obrovskou kvalitou zpracování a oslnivou funkčností. Vyniká vysokou mírou nastavitelnosti. Každý hráč si jej tak přizpůsobí zcela svým potřebám a návykům. I proto je P-3000C oblíben mezi profesionály po celém světě. Obsahuje převod s odlehčeným  dvojitým řetězem, který umožňuje nevídaně hladký chod. Luxusní design podtrhuje prvotřídní úroveň tohoto pedálu.
 
Vlastnosti
P-3000C Eliminator Demon Chain kombinuje inovace příbuzného pedálu Demon Drive s tradičním pocitem ze hry s řetězovým převodem. Nechybí unikátní možnost prodloužení pedálu běžné délky na takzvaný „longboard“ během okamžiku. Další výhodou je systém Click-Lock, jenž jedním pohybem zabraňuje uvolnění pružiny. Elastický střed beateru Control Core eliminuje nežádoucí vibrace. Nastavitelná pružina, libovolné polohování beateru či extra citlivá kulatá vačka Perfect Circle - to vše řadí P-3000C k absolutní špičce.
 
Specifikace
•    dvou-řetězový pedál k basovému bubnu
•    nastavitelná délka (shortboard/longboard)
•    měkké pouzdro

Odkaz na stránky výrobce PEARL

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce PEARL

Něco o výrobci:
Historie této značky sahá až do roku 1946, kdy panem Katsumi Yanagisawa začal vyrábět stojany na hudební nástroje. S vidinou domestikace na japonském trhu neexistujících bicích nástrojů, zakládá v roce 1950 Pearl Industry, Ltd, s rozšiřujícím se sortimentem přejmenovanou na Pearl Musical Instruments Company v roce 1953. V roce 1966 Pearl představil první profesionální soupravu ´President Series´. V roce 1968 vstupuje Pearl na trh fléten se sortimentem od studentských po profesionální modely ve stříbře i zlatě. S rokem 1973 startuje výroba v továrnách na Taiwanu a firma uvádí průhledné akrylátové korpusy bubnů. V roce 1980 přicházejí první série souprav Export. Právě sedmdesátá a osmdesátá léta jsou obdobím obrovského úspěchu značky Pearl, kterou je vidět pod bubeníky takových kapel jako jsou Deep Purple, Kiss, Almann Brothers, Genesis, Bon Jovi, R.E.M., Guns´n´Roses, atd. 90. Léta ještě umocňují sílu značky Pearl, která se stává největším výrobcem bubnů a perkusí na světě. Současné postavení značky není ani v silné konkurenci nijak otřeseno. Podobnou pozici má i druhá divize značky Pearl, výše zmiňované flétny. Pearl Flutes v Japonsku ručně vyrábí flétny z masivního stříbra a 10, 14 nebo 18K zlata. V továrně na Taiwanu vyrábí od základních studentských modelů až po celostříbrné nástroje, včetně altových fléten a současné novinky pikolo flétny z grenaditu, kompozitního materiálu s podobnými vlastnostmi jako má dřevo. Velký důraz klade Pearl na mechanickou preciznost, kterou se odlišuje od ostatní konkurence.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :