Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

PEARL PBC 53D / 536

cajon

POLOŽKA NENÍ BOHUŽEL AKTUÁLNĚ V NABÍDCE

Nový typ cajonu z inovativní série 3D Cajons firmy Pearl přináší hráčům vedle skvělého zvuku i atraktivní vzhled, vyvracející obecně vžitou představou o cajonu jako konzervativním a vizuálně nezajímavém nástroji. Přední deska v limetkové barvě a vyřezávaný 3D motiv stromu, podbarvený stejným odstínem zelené na bocích, nepochybně zaručí dostatek pozornosti publika i spoluhráčů, nicméně 3D Tree Cajon toho nabízí mnohem více.

 

Vlastnosti

Cajony 3D se vyznačují úplně novou vnitřní konstrukcí, která zaručuje mnohem lepší přenos basových a výškových frekvencí. Díky posunutí dvou vnitřních struníků směrem nahoru a zkrácením jejich strun má cajon větší prostor pro hraní basových figur i mnohem výraznější odezvu v basech. Tenká vrstva laku aplikovaná na vnitřní stranu přední ozvučné desky pak zvýrazňuje výšky a jejich atack. Pro lepší projekci jednotlivých frekvencí zvukového spektra i stabilitu při hře je cajon na spodní straně vybaven čtyřmi masivními gumovými podložkami.

 

Modelová řada

Revoluční modelová série 3D Cajons od tradičního japonského výrobce bicích nástrojů Pearl přináší řadu technických inovací i výrazný design. Nejviditelnějším a vizuálně nejatraktivnějším prvkem jsou vyřezávané bočnice, které zdobí motivy stylizovaných mořských vln, stromu nebo modernisticky zpracovaného loga 3D Cajons série. Nejvýraznějším vylepšením v oblasti samotného zvuku je pak zvětšení hráčských možností v oblasti basového spektra nebo zvýraznění odezvy a atacku ve výškách, a to díky inovativní vnitřní konstrukci cajonu.

 

Specifikace:

  • typ: snare cajon
  • materiál: asiatic wood
  • barva: stromová zelená, černá

Odkaz na stránky výrobce PEARL

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce PEARL

Něco o výrobci:
Historie této značky sahá až do roku 1946, kdy panem Katsumi Yanagisawa začal vyrábět stojany na hudební nástroje. S vidinou domestikace na japonském trhu neexistujících bicích nástrojů, zakládá v roce 1950 Pearl Industry, Ltd, s rozšiřujícím se sortimentem přejmenovanou na Pearl Musical Instruments Company v roce 1953. V roce 1966 Pearl představil první profesionální soupravu ´President Series´. V roce 1968 vstupuje Pearl na trh fléten se sortimentem od studentských po profesionální modely ve stříbře i zlatě. S rokem 1973 startuje výroba v továrnách na Taiwanu a firma uvádí průhledné akrylátové korpusy bubnů. V roce 1980 přicházejí první série souprav Export. Právě sedmdesátá a osmdesátá léta jsou obdobím obrovského úspěchu značky Pearl, kterou je vidět pod bubeníky takových kapel jako jsou Deep Purple, Kiss, Almann Brothers, Genesis, Bon Jovi, R.E.M., Guns´n´Roses, atd. 90. Léta ještě umocňují sílu značky Pearl, která se stává největším výrobcem bubnů a perkusí na světě. Současné postavení značky není ani v silné konkurenci nijak otřeseno. Podobnou pozici má i druhá divize značky Pearl, výše zmiňované flétny. Pearl Flutes v Japonsku ručně vyrábí flétny z masivního stříbra a 10, 14 nebo 18K zlata. V továrně na Taiwanu vyrábí od základních studentských modelů až po celostříbrné nástroje, včetně altových fléten a současné novinky pikolo flétny z grenaditu, kompozitního materiálu s podobnými vlastnostmi jako má dřevo. Velký důraz klade Pearl na mechanickou preciznost, kterou se odlišuje od ostatní konkurence.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :