Nákupní košík
0
 

PEARL SSC924XUP/C106 - bicí sada řady Session Studio, barva Antique Ivory 22,10,12,16 + 14x5,5"

 
PEARL SSC924XUP/C106
 
 
(s DPH)

32 373 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 3 790 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Session Studio Classics
Pearl Session Studio Classics, to jsou bicí soupravy vyšší střední třídy dosahující nadstandardních kvalit a užitkové hodnoty v poměru k pořizovací ceně. Tradiční a univerzální zvukový projev se širokým žánrovým záběrem, kvalitní zpracování i vysoká odolnost z nich činí ideální volbu pro všechny, kteří hledají funkční a praktický nástroj s ohledem na rozpočet. Modelová řada Session Studio Classics je již směle zařaditelná mezi profesionální bicí soupravy s oblibou využívané i mezi prvoligovými hráči. Celkový dojem nástroje zdaleka převyšuje svou cenovou kategorii, čemuž rozhodně neubírají ani povrchové úpravy, které kvalitativně odpovídají nejvyšším řadám Pearlu.

 

Korpusy
Kombinace břízy a kapurového dřeva využitá při stavbě korpusů Session Studio Classics vstoupila do povědomí pod názvem "Pearl Session Formula". Jedná se o unikátní spojení těchto dvou dřevin, přičemž bříza poskytuje bubnům výrazný atak, melodické středy a muzikální barevnost, zatímco kapur dodá pevnost spodních frekvencí, vyváží středové pásmo a celkově dodá výrazu soupravy na síle a průbojnosti. Spojení šesti vrstev překližky do 7,5 mm silného korpusu pak probíhá patentovanou technologií Superior Shell Technology. Jednotlivé vrstvy jsou tak dokonale propojeny bez vzduchových kapes a tvoří pevnou akustickou komoru s výbornými rezonančními vlasnostmi

 

Hardware
Bubny Pearl Session Studio Classic jsou vybaveny ohýbanými ráfky SuperHoop druhé generace, odlehčenými mušlemi Session Lugs a zavěšením tomů Pearl Optimount, které poskytuje maximální stabilitu a variabilitu nastavení při minimalizaci kontaktu s korpusem a tedy i negativních vlivů na rezonanční vlastnosti bubnu.

 

Konfigurace

Velký buben: 22"x16"
Tom: 10"x7"
Tom: 12"x8"
Floor tom: 16"x14"
Specifikace:

Počet vrstev: 6 vrstev kapur/bříza - 7,5 mm
Ohýbané ráfky SuperHoop II
Zavěšení tomů Pearl Optimount
Lakovaný povrch
Barva: Antique Ivory
Sada neobsahuje hardware ani činely

Související zboží naleznete v těchto kategoriích: Hardware , Činely , Blány


Odkazy na stránky výrobce PEARL, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce, stránky Google+ výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce PEARLNěco o výrobci:
Historie této značky sahá až do roku 1946, kdy panem Katsumi Yanagisawa začal vyrábět stojany na hudební nástroje. S vidinou domestikace na japonském trhu neexistujících bicích nástrojů, zakládá v roce 1950 Pearl Industry, Ltd, s rozšiřujícím se sortimentem přejmenovanou na Pearl Musical Instruments Company v roce 1953. V roce 1966 Pearl představil první profesionální soupravu ´President Series´. V roce 1968 vstupuje Pearl na trh fléten se sortimentem od studentských po profesionální modely ve stříbře i zlatě. S rokem 1973 startuje výroba v továrnách na Taiwanu a firma uvádí průhledné akrylátové korpusy bubnů. V roce 1980 přicházejí první série souprav Export. Právě sedmdesátá a osmdesátá léta jsou obdobím obrovského úspěchu značky Pearl, kterou je vidět pod bubeníky takových kapel jako jsou Deep Purple, Kiss, Almann Brothers, Genesis, Bon Jovi, R.E.M., Guns´n´Roses, atd. 90. Léta ještě umocňují sílu značky Pearl, která se stává největším výrobcem bubnů a perkusí na světě. Současné postavení značky není ani v silné konkurenci nijak otřeseno. Podobnou pozici má i druhá divize značky Pearl, výše zmiňované flétny. Pearl Flutes v Japonsku ručně vyrábí flétny z masivního stříbra a 10, 14 nebo 18K zlata. V továrně na Taiwanu vyrábí od základních studentských modelů až po celostříbrné nástroje, včetně altových fléten a současné novinky pikolo flétny z grenaditu, kompozitního materiálu s podobnými vlastnostmi jako má dřevo. Velký důraz klade Pearl na mechanickou preciznost, kterou se odlišuje od ostatní konkurence.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :