Nákupní košík
0
 

PEAVEY Classic 20 MH - kytarový celolampový zesilovač s USB, 20/5/1 W, 2 kanály, footswitch

 
PEAVEY Classic 20 MH
 
 
PEAVEY Classic 20 MH
 
PEAVEY Classic 20 MH
 
 
(s DPH)

11 390 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací: 800 888 448

 
Kytarový lampový zesilovač, výkon: 20 W / 5 W / 1 W, elektronky: 3x 12AX7 + 2x EL84, 2 kanály, 3pásmový ekvalizér, USB, sluchátkový výstup
Magazín Frontman test Leon 16/04/2015
Malý dvacetiwattový zesilovač Peavey Classic 20 MH Mini Head můžete díky vestavěné výkonové brzdě, emulovanému výstupu a další výbavě použít na domácí cvičení a nahrávání.

Na hlavním panelu najdeme hlasitost čistého kanálu, přepínač mezi kanály, potencimetry Pre a Post (gain a hlasitost) pro zkreslený zvuk, společné třípásmové korekce a ovladač reverbu. Nad velkou červenou aktivační žárovkou je umístěna dvojice zelených diod indikující stav výkonových lamp (patentovaná technologie T.S.I.). Osazení panelu doplňuje už jen nástrojový vstup a páčkové přepínače Standby a Power.

Levá část zadní strany zesilovače je vyhrazena síťovému konektoru, přepínači mezi napětím 115 a 230 V a pojistce. Následuje třípolohový switch, který umožňuje volit výstupní výkon v krocích 1, 5 a 20 W, výstup pro repro a přepínač impedance 8 nebo 16 Ohm.

Další sekci tvoří přímý nahrávací XLR výstup MSDI s emulací reproboxu s odpojitelnou zemí, vypínačem hlavního repra a sluchátkovým minijackem. Nechybí send a return sériové efektové smyčky a dvojice zástrček pro footswitch, kterým lze přepínat kanály, aktivovat funkci boost a zapínat reverb nebo efektovou smyčku. Zcela vpravo je umístěn konektor USB.

Peavey Classic 20 MH Mini Head je kompaktní celolampový (3x12AX7 a 2xEL84) aparát s bohatou výbavou a především kvalitním zvukem, jenž pokračuje v tradici oblíbené řady komb a zesilovačů Classic, které se v průběhu let staly pevnou součástí technického vybavení mnoha muzikantů.


Odkaz na stránky výrobce PEAVEY.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce PEAVEYNěco o výrobci:
Roku 1957 postavil Hartley Peavey svůj první zesilovač a v roce 1965 založil Peavey Electronics. Od svého založení je společnost v soukromém vlastnictví a masivně se rozrostla od svých skromných začátků v Hartleyho sklepě. Nyní se rozkládá na 140 000 čtverečních metrech a má přes 33 výrobních a montážních hal v Severní Americe, Evropě a Asii. Drží kolem 130 patentů a produktová řada čítá kolem 2000 různých designů, přičemž každý rok přibývá 80 - 100 novinek.
V sortimentu Peavey naleznete širokou škálu hudebních nástrojů a ozvučení, elektrické a akustické kytary, dále kytarové a baskytarové zesilovače, reproboxy a komba, rovněž PA reproboxy, zesilovače, mixpulty a přenosné ozvučovací systémy, mikrofony a příslušenství.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :