Nákupní košík
0
 

PEAVEY ECOUSTIC E110 w/footswitch - kombo pro akustickou kytaru, 1x 10", 100 W, footswitch

 
PEAVEY ECOUSTIC E110 w/footswitch
 
 
PEAVEY ECOUSTIC E110 w/footswitch
 
(s DPH)

16 190 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 1 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 2 190 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Komba pro akustické nástroje a zpěv z nadstandardně vybavené řady Ecoustic svým výkonem i vlastnostmi příjemně překvapí všechny, kteří si dosud značku Peavey spojovali výhradně s výbavou pro hráče tvrdších hudebních stylů. Model E110 je oproti svým sourozencům osazený jedním desetipalcovým reproduktorem doplněným hornou pro lepší vykreslení vyšších frekvencí. Díky zesilovači o výkonu 100 Wattů je aparát dost hlasitý na to, aby poskytoval vaší akustické kytaře optimální zvukové podmínky i při hraní s bubeníkem. Kombo disponuje dvěma nezávislými kanály s vlastními korekcemi a efektovou jednotkou vybavenou reverbem, modulačními efekty a looperem. To z něj dělá ideální nástroj do zkušebny i na koncertní pódia.

 

Vlastnosti

Aparát nabízí široké možnosti ovládání zvuku ve dvou nezávislých kanálech, z nichž první je určen primárně pro kytaru nebo jiný akustický nástroj. Vedle nastavení gainu zde lze vstupní signál upravovat pomocí devítipásmového grafického ekvalizéru, k eliminaci případných problémů se zpětnou vazbou pak slouží účinný notch filter a přepínač fáze. Užitečným doplňkem je výstup pro ladičku a tlačítko mute k utlumení výstupního signálu během ladění nebo manipulace s nástrojem. Druhý kanál, vedle možnosti úpravy vstupní citlivosti, má i dvoupásmový ekvalizér, kterým lze nastavit úroveň basů a výšek a je určen primárně pro zapojení mikrofonu. Korekce výkonové sekce umožňují úpravu úrovně výsledné hlasitosti a také parametrů zabudovaných digitálních efektů. K dispozici je reverb, chorus, delay a looper. K aparátu lze dokoupit i externí nožní přepínač rozšiřující možnosti ovládání efektové sekce.

 

O řadě Ecoustic

Modelová řada Peavey Ecoustic představená v roce 2010 je určená hlavně pro akustické nástroje v kombinaci s vokálem, s možností připojení dalších zařízení pracujících s linkovým výstupem, jako jsou CD nebo MP3 přehrávače, samplery a podobně. Nabízí několik modelů s rozdílnými parametry a výkonem, určených amatérským i profesionálním hráčům. Rozsah jejich využití sahá od zkušeben a domácího cvičení po komponování a hru na koncertních pódiích.

 

Technická specifikace:

 • typ: kombo pro akustické nástroje + zpěv
 • výkon: 100 W
 • repro: 1x 10" + horna
 • počet kanálů: 2
 • efekty: reverb, chorus, delay, looper
 • aAntifeedback: přepínač Phase, Notch Filter
 • zabudovaná ladička

Odkaz na stránky výrobce PEAVEY.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce PEAVEYNěco o výrobci:
Roku 1957 postavil Hartley Peavey svůj první zesilovač a v roce 1965 založil Peavey Electronics. Od svého založení je společnost v soukromém vlastnictví a masivně se rozrostla od svých skromných začátků v Hartleyho sklepě. Nyní se rozkládá na 140 000 čtverečních metrech a má přes 33 výrobních a montážních hal v Severní Americe, Evropě a Asii. Drží kolem 130 patentů a produktová řada čítá kolem 2000 různých designů, přičemž každý rok přibývá 80 - 100 novinek.
V sortimentu Peavey naleznete širokou škálu hudebních nástrojů a ozvučení, elektrické a akustické kytary, dále kytarové a baskytarové zesilovače, reproboxy a komba, rovněž PA reproboxy, zesilovače, mixpulty a přenosné ozvučovací systémy, mikrofony a příslušenství.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :