Nákupní košík
0
 

PRESONUS ADL 600 - 2-ch. lampový preamp, class A

 
PRESONUS ADL 600
 
 
(s DPH)

51 090 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 4 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 6 990 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
ADL 600 je dvojitý lampový mikrofonní předzesilovač, navržený odborníkem na analogové lampové obvody - Anthony DeMaria. ADL 600 nabízí unikátní zpracování signálu pomocí tří vakuových lamp s vysokým napětím a pracujících ve třídě A.

ADL 600 je ručně vyráběn ve spojených státech a používá vytříbené komponenty jako přepínané útlumové články, pečlivě testované lampy, analogové VU a LED metry, na míru dělané transformátory a výčet by mohl pokračovat. ADL 600 dává silný, teplý, jemný a čistý zvuk, který jen tak někde neuslyšíte.

ADL 600 byl vytvořen pro maximální zvukovou kvalitu, ale i pro snadné a flexibilní použití s různými zdroji signálu. Přepínač typu vstupu umožňuje vybírat mezi Hi-Z nástrojovým vstupem, linkovým vstupem a 4 různými mikrofonními impedancemi. High Pass filtr je řešen přepínačem s třemi polohami – 40Hz, 80Hz a 120Hz (6dB/okt.). Základní zesílení se nastavuje otočným přepínačem v krocích po 5 dB, přičemž celkové zesílení předzesilovače je přes 72dB. Jemné doladění se provádí plynule samostatným trimrem (+/- 10dB). ADL 600 také nabízí fantomové napájení +48V a -20dB pad.Odkaz na stránky výrobce PRESONUS.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce PRESONUSNěco o výrobci:
Americká společnost zabývající se vývojem a výrobou profesionálních zařízení pro hudební studiovou produkci i pro živé hraní. Hlavní předností značky je výborný poměr cena/výkon. V protfoliu Presonus naleznete zvukové karty, mikrofonní preampy, zvukové procesory. Vlajkovou lodí firmy jsou digitální mixpulty StudioLive.

Společnost Presonus byla založena v roce 1995 v americkém státě Lousiana. Firma se zaměřuje na výrobu a vývoj profesionálních zařízení pro studiovou i pódiovou hudební a zvukovou produkci. Za dobu své činnosti si získala pozici jedné z nejvýznamnějších značek na trhu se zvukovou technikou. Produkty Presonus získaly řadu prestižních ocenění.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :