Nákupní košík
0
 

PreSonus EarMix 16M - 16x2 AVB osobní monitor mix

 
PreSonus EarMix 16M
 
 
PreSonus EarMix 16M
 
PreSonus EarMix 16M
 
PreSonus EarMix 16M
 
(s DPH)

10 190 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací: 800 888 448

 
Profesionální osobní odposlech v síti AVB
Personální monitorový mixer PreSonus EarMixTM 16M se dokáže bezproblémově integrovat do zvukového systému založeného na mixážní platformě PreSonus StudioLive III generace, ve které představuje vysoce kvalitní a snadno rozšiřitelné síťové řešení osobního monitoringu pro živá vystoupení, pevné instalace i studiové nahrávání. EarMix 16M se může pochlubit profesionálním zvukem, kvalitním mechanickým provedením a bohatými funkcemi, mezi které patří např. velmi výkonný sluchátkový zesilovač, jenž vám zajistí, že se perfektně uslyšíte v jakékoliv situaci. Každá jednotka EarMix 16M dokáže zpracovat 16 samostatných mono kanálů distribuovaných po síti AVB a vy samozřejmě můžete ve spojení se svým mixážním rozhraním StudioLive III série použít takových odposlechových jednotek libovolný počet.
 
Čistý, hlasitý a snadno nastavitelný odposlechový mix
Kvalitní monitoring je kriticky důležitý pro každého hudebníka, který chce podat na pódiu či ve studiu maximální výkon. Proto je EarMix 16M vybaven opravdu hodně hlasitým sluchátkovým zesilovačem , jehož křišťálově čistý zvuk si můžete vychutnat stejně dobře v nízkoimpedančních sluchátkách i v profesionálních IEM systémech. Použili jsme špičkové DA převodníky, abychom získali co největší dynamický rozsah i provotřídní hodnotu odstupu signálu od šumu. Zvláštní péči jsme věnovali tomu, aby zesilovač dokázal produkovat stejně excelentní zvuk s celou škálou různých IEM systémů a sluchátek s rozdílnou impedancí. Ovládací prvky a použité vstupy lze na každé jednotce v síti přizpůsobit tak, aby si hudebník mohl vytvořit přesně takový odposlechový mix, jaký mu bude perfektně vyhovovat. A když už nakonec svůj monitoringový mix doladíte k úplné dokonalosti, můžete si jej uložit do interní lokální paměti, jež dokáže uchovat a zpětně vyvolat celkem 16 scén.
 
Co je AVB síť?
Síť pro přenos audio signálu nepředstavuje pouze náhradu klasického analogového „páráku“ digitálním. V síti AVB je možné propojovat digitální zařízení na dlouhé vzdálenosti s pomocí Ethernetového kabelu CAT5 nebo CAT6. Své audio potom můžete uvnitř sítě poslat doslova odkudkoliv kamkoliv a to s extrémně nízkou latencí. AVB také nabízí několik unikátních předností, díky kterým je pro audio signál lepší volbou, než jakýkoliv jiný síťový protokol. AVB například disponuje vysoce přesnou synchronizací vzorkovací frekvence, která výrazně snižuje harmonické zkreslení a fázový posuv. To zajišťuje, aby váš audio signál zůstal vždy čistý a dokonale srozumitelný. AVB zaručuje, že budete mít vždy k dispozici dostatečně široké pásmo pro přenos nízkolatenčního audio signálu a to i v případě, kdy váš kolega začne po stejné síti streamovat video. Tyto důležité benefity jsou neodmyslitelnou součástí AVB a získáte je pouze s tímto síťovým protokolem.
 
PoE: vzdálené napájení pro síťová zařízení
EarMix 16M sice můžete napájet přiloženým externím adaptérem, ale v mnoha případech, zejména v těch, kdy je komplikované či nepraktické rozvádět 240 V napájecí síť po celém pódiu, je lepší použít napájení po Ethernetu (PoE - Power over Ethernet). PoE je technologie, která dovoluje využít ethernetové síťové kabely k přenosu napájecího napětí pro kompatibilní zařízení. S PoE můžete po stejném kabelu přenášet jak síťová data, jako je například digitální audio, tak elektrické napájení. Své zařízení vybavené PoE můžete umístit kdekoliv, kam se dá natáhnout ethernetový kabel a lokální napájení (240 V síťovou zásuvku) tak už nebudete potřebovat. Pětiportový AVB switch PreSonus SW5E vám dovolí zapojit hned několik odposlechových mixů EarMix 16M do sítě AVB a současně jim také poskytne potřebné napájecí napětí.
 
Systém, který poroste společně s vašimi potřebami
Jeden samostatný EarMix 16M představuje rozhodně velmi šikovnou věc, ale celý systém v plné parádě opravdu zazáří až v případě, kdy budete potřebovat připravit monitoring pro celou velkou kapelu. Pár AVB konektorů na každém zařízení vám umožní jednoduše vytvořit řetěz z několika jednotek EarMix 16M a připojit jej do vašeho mixážního rozhraní StudioLive Series III.
Se svou sítí však můžete expandovat ještě dál, když EarMix 16M připojíte prostřednictvím AVB síťových switchů PreSonus SW5E. A když už máte celou síť hotovou, není nic jednoduššího a rychlejšího, než nastavit potřebné parametry a routing buď přímo z konzole StudioLive Series III, nebo s pomocí volně dostupné aplikace UC Surface pro Mac, Windows, iPad a Android.
 
Vaše uši i kapela vám poděkují
Rozsáhlá konektivita, snadné propojení v síti AVB s podporou napájení PoE a dokonalá integrace hardwaru a softwaru, jíž jsou výrobky PreSonus dlouhodobě proslulé, vám prostřednictvím EarMix 16M dává do rukou přesně takový nástroj, který budete potřebovat pro vytvoření skutečně profesionálního odposlechového systému, jenž vyhoví i požadavkům toho nejrozsáhlejšího hudebního tělesa. Při vývoji jsme však pamatovali i na takové maličkosti, jako je třeba možnost montáže odposlechového mixu na standardní mikrofonní stojan.
Nejlepší ze všeho je však na EarMix 16M jeho výjimečná zvuková kvalita, zaručená hlasitým a čistým sluchátkovým zesilovačem, špičkovými převodníky a prvotřídním signálovým procesingem, díky které určitě ještě dále rozšíříte svou jistě pracně vybudovanou reputaci zvukového profesionála.
 

Odkaz na stránky výrobce PRESONUS.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce PRESONUSNěco o výrobci:
Americká společnost zabývající se vývojem a výrobou profesionálních zařízení pro hudební studiovou produkci i pro živé hraní. Hlavní předností značky je výborný poměr cena/výkon. V protfoliu Presonus naleznete zvukové karty, mikrofonní preampy, zvukové procesory. Vlajkovou lodí firmy jsou digitální mixpulty StudioLive.

Společnost Presonus byla založena v roce 1995 v americkém státě Lousiana. Firma se zaměřuje na výrobu a vývoj profesionálních zařízení pro studiovou i pódiovou hudební a zvukovou produkci. Za dobu své činnosti si získala pozici jedné z nejvýznamnějších značek na trhu se zvukovou technikou. Produkty Presonus získaly řadu prestižních ocenění.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :