Nákupní košík
0
 

PRESONUS FaderPort - USB DAW kontroler

 
PRESONUS FaderPort
 
 
PRESONUS FaderPort
 
(s DPH)

4 790 Kč

K dispozici

Odešleme

zítra

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
FaderPort je DAW kontrolér vyrobený  pro ovládání sekvenceru a záznam automatizace parametrů. Díky němu nepotřebujete k ovládání myš a tak je práce mnohem rychlejší, efektivnější a přehlednější.

Nabízí dlouhý motorizovaný fader, reagující na dotek, což je ideální pro realtime úpravu již zaznamenané automatizace. Dále pak nabízí otočný kontrolér pro nastavení panoramy, tlačítka Mute, Solo, Rec a nechybí ani transport tlačítka (REW, FF, Stop, Play, Rec), tlačítka pro nastavení smyčky, záznam značek, přepínání pracovních oken,  výběr kanálu, vstupem pro pedál a mnoho dalších funkcí.

FaderPort je kompatibilní se všemi Mac i Windows sekvencery, jako například Studio One, Pro Tools, Cubase, Nuendo, Logic, Sonar a další.

 

Odkaz na stránky výrobce PRESONUS.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce PRESONUSNěco o výrobci:
Americká společnost zabývající se vývojem a výrobou profesionálních zařízení pro hudební studiovou produkci i pro živé hraní. Hlavní předností značky je výborný poměr cena/výkon. V protfoliu Presonus naleznete zvukové karty, mikrofonní preampy, zvukové procesory. Vlajkovou lodí firmy jsou digitální mixpulty StudioLive.

Společnost Presonus byla založena v roce 1995 v americkém státě Lousiana. Firma se zaměřuje na výrobu a vývoj profesionálních zařízení pro studiovou i pódiovou hudební a zvukovou produkci. Za dobu své činnosti si získala pozici jedné z nejvýznamnějších značek na trhu se zvukovou technikou. Produkty Presonus získaly řadu prestižních ocenění.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :