Nákupní košík
0
 

PRESONUS Notion 6 Box + licence - Notační a kompoziční software, jedna licence, včetně boxu

 
PRESONUS Notion 6 Box + licence
 
 
PRESONUS Notion 6 Box + licence
 
PRESONUS Notion 6 Box + licence
 
PRESONUS Notion 6 Box + licence
 
PRESONUS Notion 6 Box + licence
 
PRESONUS Notion 6 Box + licence
 
PRESONUS Notion 6 Box + licence
 
(s DPH)

3 890 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Notion  - Hudební notace a její přehrávání

 

Notion je profesionální notační program s jednoduchým ovládáním, úžasným vzhledem partitur a dokonalým přehráváním s využitím virtuálních nástrojů Londýnského symfonického orchestru. Je k dispozici pro obě platformy, tedy jak pro Mac, tak pro Windows. Existuje také verze pro iPad, iPhone a iPod touch.

 

Multilicence pro školy - speciální ceny - na dotaz!

 

Notační program Notion je profesionální a rychlý ve všech svých vlastnostech a funkcích a přesto zůstává velice jednoduchým a levným.
Toto jej činí důležitým pracovním nástrojem v moderním vzdělávání
na pozici učitele i studenta.

 

Poslouchejte svou hudbu v podání profesionálních světových hudebníků

 

Program Notion poskytuje nejlepší přehrávání ze všech ostatních notačních programů na trhu. Obsahuje zvukovou knihovnu vytvořenou Londýnským symfonickým orchestrem ve studiích Abbey Road Studios. Kytarové zvuky vytvořil Neil Zaza, basové Victor Wooten a bicí Roy „Futureman“ Wooten. Také je k dispozici Steinway piáno. Záznamy byly pořízeny špičkovými zvukovými inženýry s využitím těch nejlepších zvukových zařízení. V nabídce je samozřejmě široká škála dynamických, artikulačních a interpretačních hracích technik.

 

I když program Notion přichází s opravdu širokou nabídkou kvalitních zvuků, je možné dokoupit další zvuky od firmy PreSonus nebo použít oblíbené VST virtuální nástroje jiných firem.

 

Notion má k dispozici také šablony pro jiné VST knihovny hudebních nástrojů, jako například Vienna Symphonic Library Special Edition a bez nutnosti dalšího složitého programování je možné jednoduše zapsat a využívat dynamiku, různé techniky a efekty. Pro každou knihovnu zvuků lze bez znalosti editace XML souborů kliknout a pomocí nabídky vytvořit vlastní pravidla použití.

 

Interaktivní pracovní nástroje – rychle a intuitivně

 

Zapište noty snadno pomocí interaktivního hmatníku, klaviatury a bicích padů. Vyberte si akordy z knihovny nebo si vytvořte vlastní. Můžete dokonce mít vlastní počet strun kytary na hmatníku a svoje přiřazení zvuků na bicích padech.

Knihovna akordů umožňuje vložit jméno akordu, jeho obrat i diagram do partitury.

 

Pro všechny platformy

 

Vytvořte partituru na Mac nebo Windows počítači, pak můžete pokračovat na zařízeních iPhone, iPad nebo iPod Touch či naopak. Toto umí jen program Notion. Tak můžete pracovat se svými notami kdykoliv a kdekoliv.

 

Filmová hudba

 

Pokud komponujete hudbu k filmu, videu, vaše specifické požadavky splní notační program Notion jeho dokonalou synchronizací partitury s oknem, kde běží video. Využívá časový kód (timecode), synchronizační body (hitpoints), nastavení hlasitosti, rychlosti snímků a čas startu.

 

Zatímco jiné notační programy selhávají v podpoře moderních video formátů, program Notion s nimi dokáže pracovat, např. MP4, WMV, H.264, MPEG, MOV, AVI, M4V a 3GP.

 

Dále program Notion pracuje s videem v 32-bitovém nebo v 64-bitovém režimu pro Mac i Windows.

 

Hraní s jinými

 

Kromě toho, že program Notion dokáže využívat další VST nástroje a volně přecházet mezi různými typy výpočetní techniky, umí se propojit s dalšími hudebními aplikacemi pomocí ReWire.

Kompatibilita s dalšími aplikacemi je dána možností importu a exportu zvukových souborů, MIDI souborů a MusicXML souborů.

A k tomu všemu je program Notion vybaven funkcí ReWire, jako host nebo slave (řídící nebo podružný) v 32-bitovém nebo 64-bitovém režimu. Pokud je Notion, jako řídící, máte pro přehrávání plně k dispozici počítačovou klávesnici nebo MIDI klaviaturu. Jako stereo vstup (Bus A) v mixeru programu Notion je k dispozici zvuk ze současně běžící podružné hudební aplikace, se kterým lze pracovat, jako s každým jiným hudebním nástrojem (hlasitost, panorama, efekty,…).

 

Pokud je program Notion v režimu podružné aplikace (slave), přijímá a realizuje všechny příkazy, které přicházení z aplikace řídící (host). Notion může poslat až 32 kanálů do řídící aplikace, plus start a stop přehrávání a zvuk nově zapsané noty. Dokonce, pokud řídící aplikace nepošle nějaký příkaz přehrávání, není pro práci důležité, že je Notion v režimu podružném (slave).

 

Zajímavou a efektivní kombinací ReWire (virtuálního propojení) je program Notion se Studio One. Notion přehrává zvuky a řeší problematiku notace a Studio One lze využít pro editaci, efektování, mastering a další.

 

Vytvořte MIDI a upravujte je, jako noty

 

Záznam a úpravy MIDI dat jsou v programu Notion opravdu jednoduché. Pro vstup můžete použít klaviaturu, kytaru, bicí v krokovém nebo reálném režimu. Pak se MIDI data zobrazí podobně, jako v sekvenceru. Je také možné zobrazit noty i MIDI data současně v jedné osnově. Upravit pak lze sílu úhozu, délku, začátek a konec pomocí tažení myší. Pro přesné nastavení poklepejte na danou notu a zadejte požadovanou číselnou hodnotu parametru. Tímto je program Notion dokonalou kombinací notačního programu a MIDI sekvenceru.

 

K zaznamenaným MIDI událostem je možné přidat další a to nejen noty, ale i MIDI ovladače a další MIDI události.

 

Každý bit dobrý

 

Program Notion může běžet v 64-bitovém nebo 32-bitovém režimu pro Mac i Windows. 64-bitový režim umožňuje adresovat a tím využívat víc než 4GB paměti RAM. Výsledkem je zrychlení práce s virtuálními nástroji.

Program Notion je dobře navržen i pro použití dotykových displejů.

 

Interpretace a produkce

 

Program Notion má úžasné možnosti přehrávání partitury využitím režimu NTempo, kterým lze ovládat tempo přehrávání (a hlasitost, pokud používáte MIDI klaviaturu s klávesami citlivými na sílu úhozu) pomocí jeho vyklepání klávesami na počítačové klávesnici nebo na MIDI klaviatuře. Rychlostí úhozů lze plynule řídit tempo přehrávání skladby a tím vytvořit agogiku.

 

Program Notion dokáže také importovat audio soubory a mixovat je s partiturou pomocí integrovaného mixeru. K dispozici je 8 kanálů, panorama, inserty, podskupiny a další. Lze využít i efekty, jako vestavěný dozvuk, kytarový simulátor, ekvalizér, kompresor, limiter a další efekty firmy PreSonus.

 

Nové vlastnosti:

 

Rozpoznávání ručně psaných not pro obě platformy
Nové možnosti ovládání rozvržení partitury pro profesionální vzhled
Jednoduchý posun osnov a systémů osnov prostým tažením myší
Nové virtuální hudební nástroje od Soundiron
Vylepšené ovládání okna videa
Dokonalejší Music XML export
MP3 export
MIDI přes ReWire
 

Velkou předností notačního programu Notion 6 je jeho dokonalé virtuální propojení s dalšími aplikacemi, jako např. Studio One a to jak v rámci jednoho počítače, tak i mezi více počítači zapojenými do sítě.

 

Standardní vlastnosti:

 

Jednoduché ovládání, rychlá práce s partiturou, kompatibilita
Zadávání not virtuální klaviaturou, hmatníkem a bicími pady
Plynulé ovládání tempa přehrávání partitury
Přehrávání not vysoce kvalitními virtuálními nástroji, které lze rozšířit
Hudební kompozice k videu, filmu různých formátů
Propojení s dalšími hudebními programy pomocí ReWire
Export do jiných hudebních formátů (MIDI, MusicXML)
Editace MIDI dat přímo v partituře
Práce v 32 i 64-bitových operačních systémech
Jediný notační program běžící i na iPadu
Nízká pořizovací cena
 

Požadavky na systém:

 

Mac®

Mac OS® X 10.8.5 nebo vyšší (32-/64-bit)
Intel® Core 2 Duo Processor (Doporučeno: Intel Core i3 nebo vyšší)
1 GB RAM (2 GB nebo víc, doporučeno)
8 GB volné místo na pevném disku
 

Windows®

Windows 7, 8.1 nebo 10, 64-bit
Intel Core 2 Duo nebo AMD® Athlon™ X2 procesor (Intel Core i3 nebo AMD Athlon X4 nebo vyšší doporučeno)
1 GB RAM (2 GB nebo víc, doporučeno)
8 GB volné místo na pevném disku


Odkaz na stránky výrobce PRESONUS.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce PRESONUSNěco o výrobci:
Americká společnost zabývající se vývojem a výrobou profesionálních zařízení pro hudební studiovou produkci i pro živé hraní. Hlavní předností značky je výborný poměr cena/výkon. V protfoliu Presonus naleznete zvukové karty, mikrofonní preampy, zvukové procesory. Vlajkovou lodí firmy jsou digitální mixpulty StudioLive.

Společnost Presonus byla založena v roce 1995 v americkém státě Lousiana. Firma se zaměřuje na výrobu a vývoj profesionálních zařízení pro studiovou i pódiovou hudební a zvukovou produkci. Za dobu své činnosti si získala pozici jedné z nejvýznamnějších značek na trhu se zvukovou technikou. Produkty Presonus získaly řadu prestižních ocenění.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :