Nákupní košík
0
 

PRESONUS Notion Conducting - výuka dirigování intuitivní metodou a s dokonalými zvuky

 
PRESONUS Notion Conducting
 
 
PRESONUS Notion Conducting
 
(s DPH)

2 090 Kč

Záruka:

2 roky
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 290 Kč
Pojištění na 2 roky + 490 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Program Notion Conducting kombinuje intuitivní software, instruktážní videa, pracovní sešit a hudební nástroje Londýnského symfonického orchestru spolu s dirigentským výukovým prostředím pro studenty hudby. Program dokáže interpretovat dokonale notový zápis a umožňuje studentům ovládat tempo a dynamiku prostřednictvím MIDI klaviatury, která je citlivá na úhoz. Studenti přehrávají partituru nebo její sekce pomocí dirigentských gest prostřednictvím úhozů na počítačovou klávesnici nebo MIDI klaviaturu. Jen program Notion nabízí toto intuitivní ovládání hudby.

 

Nádherné orchestrální zvuky a výuková interakce dělá učení dirigování zábavné!

Studenti se učí různým odlišnostem v dirigování pod vedením počítače v roli jejich spolužáků, kteří hrají na úžasné nástroje Londýnského symfonického orchestru. Program Notion Conducting obsahuje široký rozsah výňatků ze standardních partitur a speciálně připravená cvičení s citlivým postupem od jednoduchých chorálů přes Pucciniho árie až po reálný záznam sopránu. Pomocí Notion Conducting se může učitel hudby soustředit na vývoj jednotlivých studentů a přitom vnímá celou třídu. Studenti mají bezprostřední zpětnou vazbu, užitečné domácí úkoly a nezávislé studium partitur.

 

Soustřeďte se na hudbu, ne na postup!

Notion Conducting poskytuje vyšší úroveň komunikace mezi učitelem a studentem. Místo hraní z listu nebo hraní klavírních výtahů se může učitel plně soustředit na detaily studentovy techniky a ovládání. Toto je určeno pro učitele, kteří jsou časově omezeni, Notion Conducting nevyžaduje žádné převody souborů, nastavení nebo externí knihovny zvuků. Všechno je již obsaženo a připraveno k okamžitému použití.

 

Studenti se učí interpretovat partituru jejím vytvářením!

Pomocí Notion Conduction je interpretace reálná, nikoliv jen teoretická. Studenti mohou dotvářet jejich vlastní interpretaci a dostávají bezprostřední zpětnou vazbu provedené úpravy. Notion Conduction přehrávání interpretuje stovky hudebních symbolů, od artikulace po dynamiku a tempo. Studenti mohou vkládat dynamické značky nebo staccato a bezprostředně mohou slyšet, jaký to má vliv na zvuk a toto všechno bez vlivu na původní soubor partitury. Celý orchestr je vždy připraven reagovat na studentovy dirigentské gesta nezávisle na velikosti třídy. Studenti se mohou izolovat a poslouchat libovolnou část partů a následně objevovat souvislostí s celou partiturou.

 

Intuitivní a zábavná metoda pro každého, kdo se chce učit dirigovat!

Notion Conducting je výborným řešením pro hudební pedagogy, hudební školy, pro amatérské hudebníky a pro každého, kdo chce studovat základy širokého rozsahu symfonické mistrovských děl.

 

V kombinaci interaktivního programu, instruktážních videí, úžasného pracovního sešitu a překrásných zvuků Londýnského symfonického orchestru dělá Notion Conducting výuku dirigování zajímavou a zábavnou pro celou školní třídu.

 

Základní vlastnosti:

 • ovládání tempa pomocí klávesnice počítače nebo MIDI klaviatury
 • přehrávání hudebními nástroji nebo sekcemi z vestavěných návrhů nebo audio mixeru
 • vizuální postup partiturou během přehrávání bez přerušení stránek
 • start na libovolné době a skok na určité místo partitury nebo orientační značku
 • úpravy dynamiky, artikulace nebo metronomických značek, bezprostřední sluchová kontrola
 • videa lekcí, cvičení a partitur v pracovním sešitě
 • výuka nalezení špatných not a dalších nesrovnalostí v partituře sluchem

 

 

Požadavky na systém:

 

Windows:

 • Windows® 7 nebo vyšší (32- nebo 64-bit)
 • Intel Pentium® 4, 2 GHz (Intel Core 2 Duo 2 GHz nebo vyšší)
 • 1 GB RAM minimum (2 GB nebo více doporučeno)
 • 3 GB volné místo na pevném disku

 

Mac:

 • Mac OS® X 10.7 nebo vyšší (32-/64-bit)
 • Intel® Core™ Solo 1.8 GHz procesor (Doporučeno: Intel Core 2 Duo 2 GHz nebo vyšší)
 • 1 GB RAM minimum (2 GB nebo více doporučeno)
 • 3 GB volné místo na pevném disku

Odkaz na stránky výrobce PRESONUS.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce PRESONUSNěco o výrobci:
Americká společnost zabývající se vývojem a výrobou profesionálních zařízení pro hudební studiovou produkci i pro živé hraní. Hlavní předností značky je výborný poměr cena/výkon. V protfoliu Presonus naleznete zvukové karty, mikrofonní preampy, zvukové procesory. Vlajkovou lodí firmy jsou digitální mixpulty StudioLive.

Společnost Presonus byla založena v roce 1995 v americkém státě Lousiana. Firma se zaměřuje na výrobu a vývoj profesionálních zařízení pro studiovou i pódiovou hudební a zvukovou produkci. Za dobu své činnosti si získala pozici jedné z nejvýznamnějších značek na trhu se zvukovou technikou. Produkty Presonus získaly řadu prestižních ocenění.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :