Nákupní košík
0
 

PRESONUS PRM1 - Precizní referenční mikrofon

 
PRESONUS PRM1
 
 
PRESONUS PRM1
 
PRESONUS PRM1
 
PRESONUS PRM1
 
PRESONUS PRM1
 
(s DPH)

3 290 Kč

K DISPOZICI

Odešleme

do 3 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací: 800 888 448

 Firma PreSonus nabízí měřící mikrofon PRM1, který je vhodný pro použití s VSL Smaart Wizard, které jsou součástí digitálních mixů StudioLive.Pomocí nového mikrofonu PreSonus® PRM1 a ovládacího softwaru Virtual Studio Live™ (VSL) pro digitální mixážní pulty StudioLive 24.4.2 a 16.4.2 s měřící technologií Smmart®, mohou mít nyní uživatelé kompletní, výkonný a cenově dostupný systém pro měření zvuku.

Měřící (nebo "referenční") mikrofon je speciální typ kondenzátorového mikrofonu, který je navržen tak, aby poskytoval přesnou reprodukci vlastností zvuku prostoru, pro použití s nástroji pro analýzu zvuku, jako jsou například analyzátory pracující v reálném čase (RTA) a spektrografy. Měřící mikrofony mohou být poměrně drahé, ale PreSonus PRM1 přináší vysoce kvalitní výsledky a je cenově dostupný.Vzhledem k tomu, že měřící mikrofon zvuk nijak nezabarvují, není PRM1 vhodný pro záznam reakcí vašeho finančního ředitele, když uvidí návrh rozpočtu na marketing na tento rok. Ale je tím pravým mikrofonem pro vyladění zvukového systému pro reprodukci zvuku, přesně na míru dané místnosti.

PRM1 je osazen 1/4" pre-polarizovanou elektretovou kondenzátorovou kapslí a poskytuje lineární frekvenční odezvu v rozsahu od 20 Hz do 20 kHz. Jako většina měřících mikrofonů, má všesměrovou charakteristiku. Citlivost je nadimenzovaná na -37 dB/Pa, EIN na 26 dB, poměr signál/šum na 70 dB, dynamický rozsah na 106 dB a maximální SPL na 132 dB SPL.Mikrofon je umístěn v celokovovém pouzdře a je dodáván s klipem, windscreenem a pevným pozdrem.Smaart System Check Wizard VSL je krokem, který majitelům StudioLive 24.42 a 16.4.2 umožňuje procházet procesem zobrazení frekvenční odezvy akustického prostoru, výpočtu a nastavení systému zpoždění času mezi hlavními a postranními monitory a ověření připojení výstupů. Pokud budete chtít tuto funkci používat, budete muset do mixážního pultu StudioLive k Talkback vstupu připojit měřící mikrofon. To je místo, kam přijde PRM1. S mikrofonem PRM1, mixem StudioLive a VSL se Smaart, jsou tyto úkoly opravdu jednoduché a nevyžadují speciální několikaleté studium akustiky.

Více informací o měření Smaart zde.
Související zboží naleznete v těchto kategoriích: Stojany na mikrofony , kabely XLR - XLR (canon-canon)


Odkaz na stránky výrobce PRESONUS.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce PRESONUSNěco o výrobci:
Americká společnost zabývající se vývojem a výrobou profesionálních zařízení pro hudební studiovou produkci i pro živé hraní. Hlavní předností značky je výborný poměr cena/výkon. V protfoliu Presonus naleznete zvukové karty, mikrofonní preampy, zvukové procesory. Vlajkovou lodí firmy jsou digitální mixpulty StudioLive.

Společnost Presonus byla založena v roce 1995 v americkém státě Lousiana. Firma se zaměřuje na výrobu a vývoj profesionálních zařízení pro studiovou i pódiovou hudební a zvukovou produkci. Za dobu své činnosti si získala pozici jedné z nejvýznamnějších značek na trhu se zvukovou technikou. Produkty Presonus získaly řadu prestižních ocenění.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 95 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :