Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

PreSonus Studio One 4 Artist

program pro záznam a úpravy hudby - DAW, jednodušší verze

Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 2 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Částečně omezená verze

 

Studio One 4 je velice důležitá aktualizace, která kombinuje nejlepší tradiční model nahrávacího studia s moderními metodami hudební tvorby, orientované především na rytmicky výrazovou složku. Díky univerzálním pracovním nástrojům, navrženým pro kreativní hudebníky, Studio One 4 nevnucuje uživatelům jednoznačné pracovní postupy, ale nechává jim volné pole působnosti.

 

Impact bicí modul byl přepracován na Impact XT, kde je možné vytvářet kompletní aranžmá ve velice vyvinutém a propracovaném produkčním prostředí. Bicí motivy posouvají koncept tvorby sekvencí do 21. století pomocí dosud nejrychlejšího způsobu vytváření bicích a perkusních partů.

Sample One XT mění dosavadní Sample One z jednoduchého sampleru, který zaznamenává jakákoliv data programu, na možnost dělení a přearanžovávání smyček i jednotlivých rytmických dob.

 

Tvořte bez hranic, produkujte bez omezení s programem Studio One 4!

 

 

Vyzkoušejte si, jak Studio One úžasně změní vaši hudební tvorbu

 

Impact XT: Kompletní produkční prostředí

 

Oproti předchozí verzi má přes 20 nových, nejvíce požadovaných funkcí. Tím se z něj stává kompletní produkční prostředí pro práci s hudebními motivy i jednotlivými rytmickými dobami pro následné vystavění celé lineární stopy. Načtěte party, automaticky budou synchronizované s tempem. Impact XT předefinuje nástroje orientované na smyčky a rytmické doby, není třeba ztrácet čas mapování jednotlivých padů na zvuky. Pro další práci se zvukem jsou k dispozici funkce clipping, drive, reverse, transpose a další.

 

Sample One XT

 

Sample One XT se rozšířil z jednoduchého přehrávání samplů na dokonalé samplovací prostředí. Tedy samplování, automatické rozstřihání, časové úpravy, různé procesování, spouštění, samplování ze vstupů, sběrnic, výstupů, instrumentů a stop, stejně, jako možnost importu a exportu. Samply lze také vzájemně prolínat a detailně graficky nastavovat jejich obálky.

Sample One XT obsahuje všechno, co očekáváte od opravdového sampleru plus možnosti syntézy, které mohou samply upravovat. Nechybí ani efektová jednotka (modulation, delay, reverb, gate, EQ, distortion, panning).

 

Dokonalejší práce s bicími

 

Souběžně se špičkovými světovými bicími nástroji byl vylepšena a zrychlena práce s editorem pro bicí nástroje - Drum Editor. K dispozici jsou stovky předdefinovaných bicích map na PerSonus Exchange.

 

Paterny posouvají krokové sekvencery do 21. století

 

Krokový sekvencer nám dobře sloužil přes půl století, ale je čas na změnu k plynulé, rychlé a zábavné hudební tvorbě. Paterny nabízejí těsnou integraci s party, automatizací a Impact XT a spolu s různými délkami sekvencí dávají možnost tvorby melodií a bicích partů. Paterny dokonce mohou existovat vedle sebe s konvenčními instrumentálními party ve stejné stopě, bez potřeby oddělování stop a plug-in.

 

Připraveno pro ARA 2.0.

 

Firma PreSnus pracovala s firmou Celemony na originální Audio Rendom Access (ARA) specifikaci, která umožňuje bezproblémovou integraci s aplikací Melodyne ARA 2.0. a je již k dispozici pro vývojáře plug-in třetích stran, aby měli přístup k datům ze stopy Chord Track a Key Signature. (V létě se očekává bezplatný update aplikace Melodyne s podporou stopy Chord Track)  ARA 2.0 může dokonce pracovat s daty více stop naráz.

 

Základní vlastnosti:

 

Intuitivní pracovní prostředí s jedním oknem, rychlou a jednoduchou funkcí přetažení myší (Drag and Drop) a vícedotekovou (Multi-Touch) podporou.
Neomezený počet audio a instrument stop, vylepšená automatizace, virtuální hudební nástroje, sběrnice a efektové kanály
Zachovaná, původní zvuková kvalita s 64-bitovým vlastním rozlišením a podporou až 384kHz vzorkování (Artist … 32-bitů plovoucí desetinné čárky)
Chord Track (akordová stopa) pracující s audio i MIDI daty jedné nebo všech stop pro jednoduché experimentování s harmonií a rychlé vytvoření základní podoby hudební skladby (Jen verze Pro)
Úžasné nové virtuální hudební nástroje: Impact XT a SampleOne XT pro mocné kompozice založené na rytmických dobách nebo smyčkách, pro živé samplování a editaci


Paterny pro intuitivní kompozici melodií a rytmů pomocí bicího automatu/sekvenceru
AAF podpora pro jednoduchou výměnu a sdílení skladeb s jinými aplikacemi (Pro Tools, Logic, Nuendo, Final Cut Pro, Premiere a dalšími). (Jen verze Pro)


Arranger Track (aranžovací stopa) s inovovanými Scratch Pady (Jen verze Pro)
Unikátní zvuk prostřednictvím Multi instrumenty a rozšířenými efektovými řetězci (Extended FX Chains). (Jen verze Pro)
Presence XT sampler (14 GB zvuků) a Mai Tai polyfonní analogový modulační syntezátor s prolínáním a modulační matricí
Vylepšený efektový modul Mix Engine FX, každý kanál je směrován individuálně přes sběrnici ke zdroji a do místa jejich sloučení, což od základu změní charakter zvuku takovým způsobem, který doposud nebyl možný v žádném DAW (Jen verze Pro)
Console Shaper, první Mix Engine FX, emulace zvuku analogového mixeru s možností řízení přebuzení, šumu, a dokonce i přeslechů mezi kanály (Jen verze Pro)
VCA Faders - seskupení více ovladačů úrovně hlasitosti stopy (Jen verze Pro)
Funkce Comping pro práci s více pokusy (verzemi) záznamu
Editace MIDI událostí více stop současně
Detekce transientů (přechodů) s editovatelnými značkami, možnost vygenerování  rytmického cítění pomocí přetažení myší
Ochrana před praskáním pro odposlechy s nízkou latencí
Integrovaný Melodyne Essentials 4 - úpravy výšky a délky tónu (Jen verze Pro), Melodyne-ready (verze Arist) ARA kompatibilní
Integrovaný online Cloud Services - PreSonus Shop, PreSonus Exchange a obousměrná SoundCloud integrace (Jen verze Pro)
Masteringová sada s automatickou aktualizací mixu, DDP, Redbook CD vypalování (Jen verze Pro)
37 (Artis 31) vlastních efektů, 5 virtuálních nástrojů, 4 Note FX (Jen verze Pro), plus AU, VST2, VST3 a ReWire podpora
Možnost vytvoření vlastních klávesových zkratek nebo využití nastavení pro Pro Tools, Cubase, Sonar nebo Logic
Kompatibilita s ASIO, Windows Audio a Core Audio rozhraními

Odkaz na stránky výrobce PRESONUS

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce PRESONUS

Něco o výrobci:
Americká společnost zabývající se vývojem a výrobou profesionálních zařízení pro hudební studiovou produkci i pro živé hraní. Hlavní předností značky je výborný poměr cena/výkon. V protfoliu Presonus naleznete zvukové karty, mikrofonní preampy, zvukové procesory. Vlajkovou lodí firmy jsou digitální mixpulty StudioLive.

Společnost Presonus byla založena v roce 1995 v americkém státě Lousiana. Firma se zaměřuje na výrobu a vývoj profesionálních zařízení pro studiovou i pódiovou hudební a zvukovou produkci. Za dobu své činnosti si získala pozici jedné z nejvýznamnějších značek na trhu se zvukovou technikou. Produkty Presonus získaly řadu prestižních ocenění.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :