Nákupní košík
0
 

PRESONUS StudioLive 24 - digitální mix, motorizované fadery, USB, AVB, multitrackový záznam

 
PRESONUS StudioLive 24
 
 
(s DPH)

59 090 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 4 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 6 990 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Digitální mixážní pult a rekordér StudioLive 24 reprezentuje třetí generaci řady StudioLive a stejně jako jeho předchůdci je navržen jak pro studiovou práci, tak i pro živé zvučení. Kompletně přepracovaný signal processing nabízí EQ a kompresi ve vintage stylu na každém kanále. K dispozici je 24 mikrofonních preampů s digitálním řízením a možností uložení, 25 dotykově citlivých motorizovaných faderů a vestavěný slot pro SD kartu pro multitrackový záznam,. playback a tzv. virtuální zvukové zkoušky. Hudebníci ve studiu či na pódiu mohou mít plnou kontrolu nad svými monitory pomocí aplikace QMix pro smartphony. Kompletně lze pak celý systém ovládat i z počítače PC/MAC nebo tabletu s Windows nebo iOS.

 

Tři způsoby pro multitrackový recording: USB, AVB a SD karta
XMAX preampy s digitálním řízením a možností uložení
Flex Mixes umožňují libovolné nastavení vrstev pro mixáž
Bezdrátové ovládání přes wifi
Kompletně přepracovaný processing EQ, kompresorů a efektů
 
 

Tři způsoby pro multitrackový recording: USB, AVB a SD karta

 

StudioLive 24 nabízí 3 možnosti multitrackového záznamu. Vestavěný slot pro SD kartu umožňuje přímý záznam bez počítače a zároveń také playback pro spouštění multitrackových podkladů nebo virtuální zvukové zkoušky. SL 24 můžete také připojoit k počítači pomocí USB (32 kanálů record/playback) nebo přes síťový protokol AVB (55 kanálů record/playback)

 

XMAX preampy s digitálním řízením a možností uložení

 

Integrované mikrofonní preampy XMAX Class A nabízí skvělý zvukl pro live i do studia. Vysoký headroom (rozsah hlasitosti) a nízké hodnoty šumu představují ve výsledku čistý a brilantní zvuk, který může být běžný ve studiu, ale ne tak běžný u konzolí pro živé zvučení. Nastavení preampů je plně digitální s možností uložení a následného vyvolání, což je ideální např. při opakovaném zvučení stejné kapely apod.

 

Flex Mixes umožňují libovolné nastavení vrstev pro mixáž

 

Úplnou novinkou jsou Flex Mixes, která umoźňují flexibilní přizpůsobení mixpultu pro aktuální aplikaci či projekt. Flex Mixes mohou být nastaveny jako Auxy, podskupinym, matrix mixy - vždy podle potřeby konkrétní show či projektu. Potřebujete velké množství různě nastavených monitorových mixů pro větší počet muzikantů? Žádný problém, můžete vytvořit až 16 aux sendů, stejně tak až 16 podskupin či matrix mixů.

 

Bezdrátové ovládání přes wifi

 

Integrovaná bezrátová síť StudioLive 24 umožňuje kompletní dálkové ovládání pultu z počítačů, mobilů a tabletů. Váš mix si tak můžete zkontrolovat a korigovat z jakéhokoliv místa v sále či režii pomocí aplikace UC Surface pro počítače a tablety s Windows, macOS a iOS. Monitorové mixy lze pak ovládat pomocí aplikace QMix ze smartphonů s operačním systémem iOS a Android. Každý muzikant si tedy může nastavit svůj vlastní monitorový mix např. v in-ear monitorech.

 

Kompletně přepracovaný processing EQ, kompresorů a efektů


StudioLive nabízí 4 nezávislé efektové procesory, které je možno využít pro reverby, delaye a efekty. Efekty lze aplikovat jak na jednotlivé kanály, tak na monitorové sběrnice a podskupiny. Vestavěné efekty lze použít také jako insertní a to na max. 4 individuálních kanálech. Každý kanál individuálně disponuje vlastním EQ a dynamickým procesorem.

 

Přehled vlastností:
 

24 kanálový digitální mixpult s integrovaným SD card rekordérem
Záznam a přehrávání 32x32 kanálu přes USB a 55x55 kanálů přes AVB
Digitálně řízené XMAX preampy ve studiové kvalitě
25 dotykově citlivých motorizovaných faderů
24 DCA podskupin pro zpřehlednění práce s větším množstvím kanálů
4 nezávislé interní efektové procesory
Možnost použití efektů jako insertních na 4 kanálech současně
Fat Channel s novým "vintage" režimem na každém kanálu
Barevný dotykový display pro komfortní kontrolu a ovládání pultu
16 Flex Mixes, které lze použít jako auxy, podskupiny nebo matrix mixy
Integrovaný bluettoth pro připojení telefonu či tabletu jako zdroje zvuku (stereo)
Balík software obsahující ovládací aplikaci UC Surface 2 pro Mac/PC/iOS, Capture pro live multitrackový záznam (Mac/PC), produkční software Studio One 2 Artist (Mac/PC), QMix aplikace pro ovládání monitorů (iOS/Android)


Odkaz na stránky výrobce PRESONUS.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce PRESONUSNěco o výrobci:
Americká společnost zabývající se vývojem a výrobou profesionálních zařízení pro hudební studiovou produkci i pro živé hraní. Hlavní předností značky je výborný poměr cena/výkon. V protfoliu Presonus naleznete zvukové karty, mikrofonní preampy, zvukové procesory. Vlajkovou lodí firmy jsou digitální mixpulty StudioLive.

Společnost Presonus byla založena v roce 1995 v americkém státě Lousiana. Firma se zaměřuje na výrobu a vývoj profesionálních zařízení pro studiovou i pódiovou hudební a zvukovou produkci. Za dobu své činnosti si získala pozici jedné z nejvýznamnějších značek na trhu se zvukovou technikou. Produkty Presonus získaly řadu prestižních ocenění.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :