Nákupní košík
0
 

PRESONUS StudioLive 312AI - 2000W, 12/8/1.75, DSP,WiFi/LAN

 
PRESONUS StudioLive 312AI
 
 
PRESONUS StudioLive 312AI
 
PRESONUS StudioLive 312AI
 
(s DPH)

32 390 Kč

K dispozici

Odešleme

v pondělí

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 3 790 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
Reproduktory StudioLive™ AI-série jsou první aktivní reproduktory, které nabízejí přesnost studiových monitorů na jevišti a nabízí ovládání kompletně bezdrátově nebo přes kabel a zároveň monitoring pomocí iPadu nebo notebooku.
 

 StudioLive 312AI je nejmenší z AI série a je vybaven 12" basovým reproduktorem a je skvělou volbou pro majitele, kteří hledají vysoce kvalitní reproduktory, které nabízejí dostatek výkonu pro běžné barové potřeby (jako je reprodukovaná hudba), ale zároveň jsou dostatečně výkonné i pro kapelu nebo karaoke.


Revolučním je však koaxiální 8" reproduktor pro přenos středních a vysokých kmitočtů, který ky unikátní konstrukci obsahuje i nezávislý 1.75" titanový výškový reporduktor. Celou bednu potom výkonově zásobuje třípásmový zesilovač ve třídě D, který disponuje slušnou hodnotou 2000W.

 

 

 

Zadní panel nabízí XLR/TRS symetrický linkový vstup a také XLR mikrofonní vstup s Xmax mikrofonním předzesilovačem s fantomovým napájením 12V. Navíc ale také XLR výstup pro mix, USB a ethernetový konektor.


Všechny reproduktory série StudioLive AI obsahují algoritmy Fulcrum Acoustics TQ Temporal Equalization. TQ využívá větší počet plně přiřaditelných filtrů impulzní odezvy (FIR), které eliminují odrazy horny a opravují akustické anomálie času a amplitudy. Spolupráce se spoluzakladatelem Fulcrum Acoustics, Davem Gunnessem, umožnila softwarovým vývojářům firmy PreSonus zabudovat specifické TQ algoritmy s dynamickými efekty, FFT nástroji a monitoringem výkonu přímo do vestavěného DSP čipu. Dost možná se jedná o nejvýkonnější sadu nástrojů, jaká kdy byla použita v reproduktorové soustavě. Výsledkem je PA systém s pozoruhodně jasným a soudržným zvukem studiové kvality: Studio…Live!
 

Dalším klíčovým prvkem systémů StudioLive AI, je použití Active Integration (odsud AI) technologie. Aktivní integrace kombinuje bezdrátové a drátové sítě a komunikuje s výše uvedenou DSP jednotkou pro vytvoření jednotného pracovního prostředí.
 

Všechny reproduktory StudioLive AI série obsahují USB Wi-Fi modul pro bezdrátové připojení k SL Room Control softwaru. SL Room Control je impozantní aplikace a systém pro konfiguraci, pro operační systém Mac OS X, Windows a iOS (aplikace běží na iPad), která umožňuje individuální nebo skupinové ovládání reproduktorů. Ovládat lze 31-pásmový grafický ekvalizér, 8-pásmový parametrický ekvalizér, utlumení zvuku, sólo a regulaci úrovně hlasitosti. Kromě toho jsou k dispozici informace o stavu monitorů, jako je teplota nebo detekce klipů. Pro rychlé připojení každého reproduktoru k síti je k dispozici také průvodce nastavením sítě. Díky ethernetovém portu na každém reproduktoru, lze bezdrátovou komunikaci nahradit komunikací po kabelu, pomocí rozšiřující karty AVB.

Odkaz na stránky výrobce PRESONUS.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce PRESONUSNěco o výrobci:
Americká společnost zabývající se vývojem a výrobou profesionálních zařízení pro hudební studiovou produkci i pro živé hraní. Hlavní předností značky je výborný poměr cena/výkon. V protfoliu Presonus naleznete zvukové karty, mikrofonní preampy, zvukové procesory. Vlajkovou lodí firmy jsou digitální mixpulty StudioLive.

Společnost Presonus byla založena v roce 1995 v americkém státě Lousiana. Firma se zaměřuje na výrobu a vývoj profesionálních zařízení pro studiovou i pódiovou hudební a zvukovou produkci. Za dobu své činnosti si získala pozici jedné z nejvýznamnějších značek na trhu se zvukovou technikou. Produkty Presonus získaly řadu prestižních ocenění.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :