Nákupní košík
0
 

PRESONUS StudioLive CS18AI - ethernet/AVB mix kontroler s motorizovanými fadery

 
PRESONUS StudioLive CS18AI
 
 
PRESONUS StudioLive CS18AI
 
PRESONUS StudioLive CS18AI
 
PRESONUS StudioLive CS18AI
 
(s DPH)

38 790 Kč

K dispozici

Odešleme

v pondělí

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 4 790 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

StudioLive CS18AI je kompaktní intuitivní mixážní kontroler pro rackové digitální mixy StudioLive RM16AI a RM32AI a také pro DAW software Studio One.StudioLive CS18AI umožňuje úplnou hardwarovou kontrolu veškerých funkcí rackových mixů RM série, díky síťovému propojení skrze AVB Ethernet a technologii PreSonus UCNET.

 

 Díky CS18AI můžete mít RM mix v racku na pódiu, zatímco s konzolí jste desítky metrů daleko, propojení pouze ethernetovým kabelem. Obecně platí, že produkty StudioLive jsou jako doma ve studiu i při živé produkci, velmi snadno se na ně zvyká a mají shodné pracovní prostředí a funkce. Totéž platí i u CS18AI.

 

 Kromě míchání pomocí CS18AI a jeho dotykových motorizovaných faderů umožňují RM mixy také integraci iPadu, Windows 8 touchscreenu nebo jejich různé kombinace, což nabízí opravdu bezprecedentní míchání a ovládání.

 

Hlavní rysy:

 

  • 18x 100mm dotykové motorizované fadery: 16 kanálů, 1 Flex, 1 Master
  • řízení pomocí tradičních vrstev nebo s intuitivními Filter DCA skupinami
  • 4x2 AVB audio rozhraní se dvěma XMAX předzesilovači, 2 symetrické TRS linkové vstupy, 2 XLR a stereo sluchátkový výstup
  • připojení přes klasický ethernetový kabel eliminuje potřebu těžkopádných analogových či digitálních hadů a stage boxů
  • funguje i jako ovládací panel pro Studio One

 

 Active Integration

 

Systém PreSonus Active Integration vyniká propracovanou vzájemnou integrací jednotlivých části řetězce a hlavně možnostmi jeho aktivního ovládání. Pro iPad, Windows 8 touchscreen a Mac je to především software UC Surface (Universal Control), který nabízí ovládání většiny funkcí mixu. AI jde ale dál a nabízí správu uživatelských monitor mixů na iPhonu nebo iPodu pomocí utilitky QMix-AI. A pro živé nahrávání a virtuální zvukové zkoušky je k dispozici software Capture.

 

 Zmíněný UC Surface spolupracuje s CS18AI jako rozšíření fyzického kontroleru, s doplňkovým zobrazením nastavení aktuálního channel stripu, zobrazením meterů a dalších funkcí. Nebo můžete opustit CS18AI a za pomocí UC Surface na iPadu ladit zvuk po celém poslechovém prostoru.

 

 CS18AI se také přímo integruje do Studio One coby obrovská mixážní konzole a nabízí tak nejkomplexnější přímou nadvládu nad softwarovým mixem v tomto DAW a to hezky hardwarově pomocí dotykových motorizovaných faderů. Pluginy, channel select tlačítka, banky a transportní funkce ze Studio One tak získají fyzickou podobu.

 

 Zabudované 4x2 síťové AVB audio

 

 CS18AI umožňuje posílat a přijímat audio kanály přes ethernetový kabel na velkou vzdálenost bez ztráty kvality. Můžete například využít dva mikrofony nebo linkové vstupy jako talkback, digitální return nebo jako síťoví zdroj pro kanály 31 a 32 na StudioLive RM mixech. Dva returny jsou sdílené s monitor line výstupy a sluchátkovým výstupem a mohou být také nasměrovány z jakéhokoliv výstupu RM mixu, včetně Solo sběrnice, main mixu nebo aux mixu.


Odkaz na stránky výrobce PRESONUS.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce PRESONUSNěco o výrobci:
Americká společnost zabývající se vývojem a výrobou profesionálních zařízení pro hudební studiovou produkci i pro živé hraní. Hlavní předností značky je výborný poměr cena/výkon. V protfoliu Presonus naleznete zvukové karty, mikrofonní preampy, zvukové procesory. Vlajkovou lodí firmy jsou digitální mixpulty StudioLive.

Společnost Presonus byla založena v roce 1995 v americkém státě Lousiana. Firma se zaměřuje na výrobu a vývoj profesionálních zařízení pro studiovou i pódiovou hudební a zvukovou produkci. Za dobu své činnosti si získala pozici jedné z nejvýznamnějších značek na trhu se zvukovou technikou. Produkty Presonus získaly řadu prestižních ocenění.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :