Nákupní košík
0
 

PROEL FREE PACK 65 - přenosný ozvučovací systém

 
PROEL FREE PACK 65
 
 
(s DPH)

20 835 Kč

K DISPOZICI

Odešleme

do 3 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 1 790 Kč
Pojištění na 2 roky + 2 890 Kč

Více informací: 800 888 448

 

přenosný ozvučovací systém

 

Nový PROEL FREEPACK65 je ultra-přenosný, snadno použitelný all-in-one zvukový systém. Obsahuje plnohodnotný, 8-kanálový power mixážní pult o výkonu 2x250W s digitálním efektem včetně USB / SD přehrávače médií s velkým LCD displejem. Tato hlavní jednotka je dokonale spojena se dvěma reproduktory ve stylovém "balíčku", takže doprava a instalace je rychlá a snadná. Pohodlná a velká přihrádka na zadní straně mixu umožňuje uschovat všechny propojovací kabely a další příslušenství.
Každý z třípásmových reproboxů se skládá ze dvou 6,5" basových reproduktorů, dále dvou 3" midrange reproduktorů a 1" tlakového driveru.
Díky své všestrannosti a přenositelnosti, můžete FREEPACK65 použít v různých aplikacích, jako jsou živé koncerty pro zpěváky nebo malé skupiny, vzdělávácí a sportovních akce, semináře a prezentace.


Odkaz na stránky výrobce PROEL.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce PROELNěco o výrobci:
Společnost PROEL patří mezi přední výrobce a dodavatele nejenom stojanů, kabelů, ale i audio-video systémů a světelné techniky. Byla založena v roce 1991 (zakladatelem je nynější prezident pan Fabrizio Sorbi, který využil své bohaté zkušenosti na poli audio příslušenství). Společnost PROEL sídlí v italském městečku Sant Omeru jen pár kilometrů od Palmové reviéry. Za 19 let své působnosti se společnost z původních 6 zakládajících členů rozšířila na společnost s více 200 zaměstnanci a řadou spolupracujících firem. V roce 2007 společnost PROEL koupila důležitého hráče na poli sound systémů, legendární anglickou společnost Turbosound Ltd,. Díky této fúzi PROEL významně vstoupil do sféry sound systémů.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :