Nákupní košík
0
 

QUESTED S8R MKIII - aktivní monitory

 
QUESTED S8R MKIII
 
 
QUESTED S8R MKIII
 
(s DPH)

79 450 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 6 190 Kč
Pojištění na 2 roky + 9 790 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Největší a nejvýkonnější z Quested S řady nearfield monitorů - jedná se o nejvýkonnější dvoupásmový monitor ... Je ideální jako hlavní monitor do menších a středně velkých studií. Přináší všechny charakteristiky špičkového Quested zvuku a patří k nejlépe znějícím dostupným nearfield monitorům vůbec.

 

Monitory S8R vynikají plným, průzračným, detailním zvukem v celém frekvenčním spektru, perfektním stereo obrazem a hloubkou. Jsou ideální pro nahrávání, mix, mastering, post produkci i mobilní nahrávání. Jejich nesmírně detailní a přirozený zvuk umožňuje velmi přesnou a inspirující práci a co je nejdůležitější - její výsledky se skvěle promítají na běžné poslechové systémy, jinými slovy: pokud to zní dobře na těchto monitorech, bude to znít dobře všude ...

 

Zvuk těchto monitorů nemá agresivní zdvih na výškách (jako u mnoha "moderních" monitorů), a proto umožňuje nejen plné vnímání tohoto spektra, ale též dlouhou práci bez únavy uší i mysli ...

 

Tyto monitory jsou ideální pro práci v jakémkoliv žánru - od akustické hudby až po hiphop. Ve všech případech nám dají komplexní zvukovou informaci do nejmenších detailů a vždy se na ně můžeme spolehnout.

 

Jejich frekvenční rozsah je naprosto dostačující pro většinu aplikací i pro jejich použití jako hlavních monitorů ve studiu. V případě potřeby je můžeme snadno doplnit subwooferem Quested SB10 pro zahrnutí sub basového pásma až do 25 Hz.

 

Všechny monitory S série jsou perfektně fázově koherentní a velmi snadno propojitelné do multikanálových sestav (5.1, 7.1 apod.) - se skvělými výsledky.

 

Cena je uvedena za pár.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 95 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :