Nákupní košík
0
 

RCF SUB 705 AS II - aktivní bassreflex subwoofer, výkon: 700/1400 W, osazení 1x15", hmotnost: 28 kg

 
RCF SUB 705 AS II
 
 
RCF SUB 705 AS II
 
RCF SUB 705 AS II
 
(s DPH)

24 339 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 3 790 Kč

Více informací: 800 888 448

 

e ideálním nástrojem pro řešení problému nedostatku nízkých frekvencí u přenosného PA. Poskytuje jak nárůst hlasitosti, tak rozšíření frekvenčního rozsahu směrem k výrazně nižším frekvencím. Vestavěný digitální stereo crossover umožnuje snadné připojení fullrange boxů a jejich použití jako středovýškového systému. SUB 705-AS je ideálním doplňkem pro kompaktní reproboxy osazené 12'' až 15'' středobasovými reproduktory .
Ideálním společníkem subwooferu SUB 705-AS II jsou RCF reproboxy řady ART3, ART7 a D-Line

 

SPL - vysoký výkon
Mimořádný výkon zaručuje dechberoucí úroveň akustického tlaku v otevřeném prostoru a venkovních aplikacích.

 

Integrované DSP
Vestavěný digitální stereo crossover s přepínatelnou dělící frekvencí umožnuje snadné použití SUB 705-AS II jako subwooferu pro kompaktní fullrange boxy.

 

Kompatibilita s profesionálními reproboxy RCF
Důmyslná konstrukce SUB 705-AS II neklade žádné překážky v integraci se špičkovými RCF reproboxy. Rozvržení typu bassreflex zaručuje lineární a hluboký přednes, přičemž 3'' cívka snižuje výkonovou kompresi na minimum.

 

Hluboká basová odezva
K dipozici jsou dva volitené EQ presety, umožňující nadstandartně nízkou basovou odezvu a precizní nastavení nižších frekvencí.
SUB 705-AS II je ideálním řešením pro různorodé aplikace, jako jsou například audio instalace, živá produkce, malá divadla, prostorová akustika a v neposlední řadě přednáškové sály.

 

Osazení
Nový, vysoce výkonný 15“ woofer je výsledkem dlouholetých zkušeností firmy RCF v oblasti konstrukce a výroby kompaktních subwooferů. Pokročilý design zajišťuje rychlou odezvu a kontrolovanou reprodukci basového pásma v celém jeho rozsahu.
Reproduktor osazený v SUB 705-AS II se vyznačuje vysokou citlivostí, skvělou linearitou a vysokým výkonem. Tvar závěsu a design vlnovce zajišťuje přesnou a vyváženou reprodukci. Nově navržený koš se je vysoce odolný a zároveň byla snížena jeho hmotnost pro snadný transport.

 

Ozvučnice
Použitím moderních technologií a integrovaného DPS dosahuje bass-reflex SUB 705-AS II stejného akustického tlaku jako při použití band-pass ozvučnice a to bez kompromisů v kvalitě výsledného zvuku.
Reprobox vyrobený z baltské překližky je pokrytý vysoce odolnou vrstvou epoxidového laku a ochranu reproduktoru zajišťuje robustní kovová krycí mřížka.
Díky osazení 35mm hnízdem lze na reprobox velmi snadno umístit distanční tyč. Transport usnadňují dvě pohodlná madla uložená po stranách reproboxu.


Místo použití klasického plochého designu kricí mřížky byl zvolen rozdílný přístup inspirovaný v architektuře. Díky použití tohoto systému je krycí mříž vyváženější a poskytuje lepší rozložení hmotnosti v případě zatížení například pódiovým odposlechem. Na dvou bočních stranách ozvučnice můžeme pozorovat nerovnoběžnost křivek. Důvodem toho designu je optimalizace zvukových odrazů uvnitř reproboxu, kdy při klasické konstrukci dochází k odrazům zvukových vln od hran reproboxu, které mají negativní vliv na výsledný zvuk. V subwooferech značky RCF k tomuto jevu nedochází a to především díky vydutým bočnicím a lisovaným rohům, které pomáhají zamezit nežádoucím akustickým vlivům uvnitř reproboxu.

 

 

výkon RMS s vestavěným zesilovačem: 700 W
maximální SPL s vestavěným zesilovačem: 131 dB
Výkon RMS (LF): 700 W
max. SPL (LF): 131 dB
rozsah -3 dB: 40 - 120 Hz
LF - rozměr: 15 "
LF - příkon rms: 700 W
rozměry: 568 x 430 x 595 mm
hmotnost: 28 kg

Přítomnost zesilovače:
Aktivní se zabudovaným zesilovačem
Reproduktor:
Reproduktor 15"
Výkon RMS:
Nad 500W
Hnízdo na stojan:
Ano
Zabudovaná vyhýbka:
Ano

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 95 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :