Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

RME 12Mic

Počet ks:
EAN: 4260123363291
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 0 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

RME 12Mic je dvanáctikanálový dálkově ovládatelný mikrofonní předzesilovač s nekompromisním A/D převodem, integrovanou konektivitou AVB a MADI a množstvím funkcí navržených tak, aby z něj byl dokonalý společník pro jakékoli profesionální nahrávání.12 mikrofonních a linkových vstupůintegrované konektivita MADI a AVB4 vysokoimpedanční (HI-Z) vstupy pro příme připojení nástrojů.3 optické ADAT výstupy poskytují až 24 kanálůPrvní předzesilovač RME pro audio sítě
RME 12Mic nabízí dvanáct mikrofonních a linkových vstupů s nekompromisní digitální konverzí ve studiové kvalitě; dálkově ovládatelné vstupní úrovně (gain); integrovanou konektivitu MADI a AVB; plus množství dalších funkcí, které z něj činí perfektního společníka pro jakýkoliv profesionální nahrávací setup.
Dvanáct trasparentních mikrofonních předzesilovačů pro výjimečný výkon
Vstupní fáze mikrofonu bez PAD mají zesílení 75 dB a přijímají signály až +18 dBu. Na straně konverze ukazují mimořádné SNR hodnoty 121,2 dB (A) na všech kanálech. Všech dvanáct předních XLR konektorů je kombinovaných, tedy slouží jako mikrofonní i linkové vstupy. Prvni 4 vstupy ovšem mohou posloužit také jako vysokoimpedanční vstupy (HI-Z) pro příme připojení nástrojů.
MADI and ADAT konektivita pro maximální flexibilitu
Koaxiální i optický (prostřednictvím modulu SFP) I / O MADI je k dispozici pro nezávislé nebo redundantní provoz a lze jej použít pro řetězení, sloučení a převod MADI signálů s neuvěřitelně nízkou latencí. Tři optické ADAT výstupy poskytují až 24 kanálů zvuku při jedné rychlosti (například kombinace mikrofonních vstupů, MADI signálů a AVB signálů), nebo 12 výstupních kanálů při vzorkovací frekvenci 96 kHz, což zajišťuje kompatibilitu s celou řadou zvukových rozhraní. Porty ADAT mohou být také použity k odesílání mixů monitorů ze vstupů AVB nebo MADI do stávajících DAC [Digital-to-Analog Converter] / sluchátkových zesilovačů.
Dva plně redundantní síťové porty
Společnost RME poprvé nabízí AVB zařízení se dvěma plně redundantními síťovými porty na základě doporučení společnosti MILAN. Technologie RME AVB Core pečlivě implementovala standardy IEEE pro streamování zvuku, vyhledávání a ovládání, což umožňuje, aby zařízení RME byla rozpoznána a následně ovládána jakýmkoliv ovladačem AVB, a aby se specifické ovládací protokoly staly minulostí. Jakýkoli signál přicházející do 12Mic může být směrován a streamován po síti s pevnou latencí a garantovanou šířkou pásma - bez nutnosti další konfigurace!
Plug'n'play - rychlá uživatelská interakce
Ovládejte všechny funkce zařízení pohodlně přímo z předního panelu. Zařízení RME AVB lze také plně ovládat dálkově prostřednictvím webového rozhraní na jakémkoli síťovém spojení (také bezdrátově přes Wi-Fi). Integrovaná směrovací matice umožňuje rychlé směrování jakýchkoli analogových vstupů přímo na výstup pro sluchátka, jakož i všech digitálních signálů a AVB streamů.
STEADYCLOCK FSRME 12Mic využívá technologii SteadyClock FS. Není toho mnoho, co lze na technologii SteadyClock zlepšovat. V průběhu let bezchybného provozu na mnoha zařízeních RME získala velkou oblibu a mnohá ocenění. Tato technologie zaručuje, produkci naprosto přesného, stejného zvuku ať už za použití interního či externího clocku. SteadyClock výrazně potlačuje jakékoliv nežádoucí odchylky v signálu (jitter) a příkladně zpracovává všechny formáty digitálního rozhraní. Proto se design a chování SteadyClock v 12Mic nezměnilo.
U SteadyClock FS byl kladen důraz na redukci chvění samotných SteadyClock. Bylo dosaženo naprosto fenomenálních hodnot, které jsou obvykle dostupné pouze v režimu master quartz clock. Minimalizace jitterů se posunula do oblasti nižší než pikosekunda - femtosekund. Odtud zkratka FS v názvu.Zobrazit rozšířený popis

Odkaz na stránky výrobce R.M.E.

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce R.M.E.

Něco o výrobci:
Německá firma, jejíž zvukové karty a ADDA převodníky jsou doslova legendou. Dále vyvíjí mikrofonní předzesilovače a profesionální hi-end systémy pro distribuci velkého počtu kanálů, založené na rozhraní MADI.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :