Nákupní košík
0
 

RME ADI-192DD - Konvertor formátů a samplerate

 
RME ADI-192DD
 
 
(s DPH)

25 390 Kč

K dispozici

Odešleme

dnes

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 3 790 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 
  

ADI-192 DD je následovníkem velmi úspěšného ADI-8 DD. Kompletně přepracovaná jednotka byla konstruována se záměrem vytvořit nejvýkonnější konvertor formátů a samplovací frekvence na trhu. ADI-192 DD nenabízí jen stejné funkce jako její předchůdce, ale přichází s množstvím jejich vylepšení a také nových vlastností.

 • Podpora 192kHz na rozhraních ADAT, TDIF a AES
 • 8 – kanálová konverze samplovací frekvence až do 192kHz
 • Konverze samlovací frekvence podporuje AES, TDIF nebo ADAT
 • 8- kanálová konverze samplovací frekvence bez fázových chyb
 • Technologie Steady Clock pro eliminaci jitterů a regeneraci clocku.
 • Univerzální konverze AES/TDIF/ADAT a navíc S/PDIF TosLink I/O
 • Přímá podpora Double a Quad Wire, S/MUX a S/MUX4
 • Podpora SRC
 • Speciální TDIF word clock výstup
 • Jednoduché a uživatelsky přívětivé ovládání

Zařízení se skládá ze tří osmikanálových konvertorů s rozlišením 24 bitů. Tři výstupní formáty ADAT, TDIF a AES lze nezávisle přiřadit k jakémukoliv ze tří vstupů ADAT, TDIF, AES. Díky možnosti libovolného výběru vstupů může být signál kopírován a distribuován do všech připojených zařízení – bez nutnosti přepojování kabelů. Každý ze čtyř XLR AES/EBU vstupů a výstupů a a dva ADAT a TDIF vstupy a výstupy umožňují 8-kanálové operace v kvalitě 24bit/96kHz. Pro práci na 192kHz je k dispozici 8 kanálů AES/EBU a čtyři kanály ADAT a TDIF. Přepínatelný konvertor samplovací frekvence s podporou 192kHz umožňuje 8-kanálovou konverzi samplerate a clocku té nejvyšší kvality.

ADI-192 DD může předávat data ze vstupu na výstup i pro totožný formát, může tedy fungovat např. i jako konvertor samplovací frekvence pro 4x AES/EBU.

Možnosti použití ADI-192 DD

 • Vstupní jednotka AES/EBU pro digitální RME karty s rozhraním ADAT
 • Vstupní jednotka TDIF pro digitální RME karty s rozhraním ADAT
 • Vstupní jednotka AES a ADAT pro DTRS zařízení
 • 8-kanálový AES, ADAT a TDIF vstup a výstup pro digitální mixpulty s ADAT a TDIF portem
 • Umožňuje používat až 4 SPDIF nebo AES zařízení s odlišnou samplovací frekvencí v jednom studiovém řetězci
 • Konverze Double a Quad Wire na Single Wire a naopak současně s konverzí samplovací frekvence

Displej s 48 LEDkami zobrazuje aktuální stav příchozího a odchozího signálu a kvalitu processingu. Technologie SyncCheck známá i z jiných zařízení od RME signalizuje, zda vstupní signál je lockován a zda všechny vstupy jsou synchronizovány. AES výstup lze nastavit do módů consumer nebo professional. První AES výstup (kanály 1/2) je dostupný také jako optical TosLink.

Profesionálové jistě přivítají podporu technologií Double Wire, Quad Wire, S/MUX a S/MUX4, které činí z ADI-192 DD zařízení kompatibilní se všemi používanými metodami zvýšení samplovací frekvence multiplikováním kanálů. Samozřejmá je i konverze mezi těmito formáty včetně podpory SRC. Při potřebě více než 8 kanálů lze použít více jednotek ADI-192 DD a vzájemně je synchronizovat pomocí rozhraní Word Clock.

 

ADI-192 DD podporuje také automatickou distribuci. Např. pokud je používán pouze jeden ze čtyř AES vstupů, zařízení automaticky distribuuje signál z tohoto vstupu i na ostatní tři AES výstupy.

Technologie RME Steady Clock zaručuje excelentní kvalitu clocku v každé situaci. Díky vysoce výkonné redukci jitterů může být jakýkoliv digitální signál regenerován a použit jako reference pro Word Clock výstup. Intelligent Clock Control (ICC) udržuje poslední korektní samplovací frekvenci v případě chyby nebo ztráty vstupního signálu. Veškeré nastavení zůstává uchováno i při vypnutí zařízení.

Závěr

ADI-192 DD je univerzálním řešením při požadavku na konverzi formátů a samplovací frekvence od 2 do 8 kanálů. Flexibilita zařízení je nedostižná a poměr cena/výkon je jednoduše senzační.


Odkaz na stránky výrobce R.M.E..


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce R.M.E.Něco o výrobci:
Německá firma, jejíž zvukové karty a ADDA převodníky jsou doslova legendou. Dále vyvíjí mikrofonní předzesilovače a profesionální hi-end systémy pro distribuci velkého počtu kanálů, založené na rozhraní MADI.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :