Nákupní košík
0
 

RME ADI-2 - 24 Bit/192 kHz AD/DA-Converter

 
RME ADI-2
 
 
(s DPH)

14 390 Kč

K dispozici

Odešleme

v pondělí

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

 

ADI-2 je všestranný kompaktní dvoukanálový AD/DA převodník s Hi-End parametry. Malá 9,5" jednotka nabízí převod analogového signálu do digitálních formátů S/PDIF, AES a ADAT. Konverze funguje samozřejmě i opačným směrem, tedy z digitálu na analog.

Klíčovými parametry tohoto systému jsou symetrické vstupy a výstupy, monitoring přes sluchátkový výstup, technologie SteadyClock pro dosažení maximální kvality konverze, široké možnosti výběru způsobu napájení.

Technický popis

Vstup analogového stereofonního signálu je řešen dvěma symetrickými linkovými vstupy s kombinovanými konektory Neutrik XLR/jack. Výstup je řešen symetrickými výstupy XLR nebo jack a také monitorovacím sluchátkovým výstupem.

Linkové vstupy a výstupy jsou totožné s hi-end převodníkem ADI-8 s minimálními hodnotami zkreslení a šumu a třemi možnostmi nastavení úrovně. Technologie SteadyClock pro maximální korekci jitterů a nepřesností při převodu zajišťuje maximální kvalitu zvuku při absolutní nezávislosti na přesnosti a kvalitě řídícího synchronizačního "clocku". ADI-2 je osazen nejnovější generací AD/DA převodníků s podporou samplovací frekvence až 192 kHz a odstupem signál/šum 110 dB.

ADI-2 nabízí širokou možnost propojení přes digitální rozhraní. Coaxiální S/PDIF může být přepnuto i do režimu plně kompatibilního s AES/EBU. Optické rozhraní TOSlink může být použito jako dvoukanálový S/PDIF až na 192 kHz nebo jako ADAT až na 96kHz.

Přední i zadní panel a ovládací prvky jsou navrženy s ohledem na maximální přehlednost a jednoduchost manipulace a ovládání. Level metry s LED indikací úrovně signálu a stavu syncronizace podávají uživateli všechny důležité informace o práci převodníku.Systém je možno namontovat do 19" racku.

Možnosti napájení

Podle filozofie R.M.E., nazvané "Univerzální možnost napájení", nabízí ADI-2 stejně jako ostatní R.M.E. systémy možnost externího i interního napájení. Jsou akceptovány všechny voltáže od 7 do 30 V, AC/DC, běžné i dobíjecí baterie.


Odkaz na stránky výrobce R.M.E..


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce R.M.E.Něco o výrobci:
Německá firma, jejíž zvukové karty a ADDA převodníky jsou doslova legendou. Dále vyvíjí mikrofonní předzesilovače a profesionální hi-end systémy pro distribuci velkého počtu kanálů, založené na rozhraní MADI.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :