Nákupní košík
0
 

RME ADI-8 DS MkIII - 8/8, 24/192, ADAT, AES/EBU

 
RME ADI-8 DS MkIII
 
 
RME ADI-8 DS MkIII
 
(s DPH)

38 590 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 4 790 Kč

Více informací: 800 888 448

 ADI-8 DS Mk III je 8-kanálový high-end AD/DA převodník s opravdu unikátní sadou funkcí. Zařízení kombinuje vynikající analogové obvody s nejnovější generací vynikajících rychlých AD/DA převodníků. Spolu s integrovaným SteadyClock, nabízí nejen AD a DA konverze nejvyšší kvality, ale také konverzi a distribuci digitálního formátu pro plnou digitální konektivitu.
 
Podobně jako úspěšní předchůdci RME ADI-8 Pro a ADI-8 DS, tak i ADI-8 DS Mk III se vyznačuje vynikající specifikací a přináší profesionální kvalitu a funkce za zlomek rozpočtu, který by obvykle muset být vynaložen.


 
ADI-8 DS Mk III je dodáván jako standardní 19" 1U rack jednotka a nabízí technologie Intelligent Clock Control (ICC), SyncCheck, SteadyClock, AES/EBU a ADAT I/O, čtyři hardwarové referenční úrovně (až 24 dBu), vzorkovací frekvence 192kHz, word clock I/O a dva 8-kanálový metery. ADI-8 DS Mk III obsahuje nejnižší latenci konverze se zpožděním méně než 12 vzorků, která posouvá digitální monitoring do analogového stylu.

Kromě vysoce kvalitního AD/DA spojení s analogovým světem umožňuje ADI-8 DS Mk III spojení s veškerým digitálním studiovým vybavením díky rozhraní ADAT nebo AES/EBU a je perfektní pro HDSPe AES a HDSP AES-32. Tím poskytuje oběma kartám 8 analogových in/out v kvalitě referenční konverze s rychlostí vzorkovací frekvence až 192 kHz. Použitím více ADI-8 DS Mk III může být HDSPe RayDAT (díky 4xADAT I/O) vybaven až 32 analogovými in/out.
 
ADI-8 DS Mk III také obsahuje digitální patchbay s volným výběrem zdroje a cíle. ADAT může být převeden na AES, AES na ADAT, křížová konverze funguje současně, přenos ADATu s analogovým monitoringem a mnoho dalších konfigurací zapojení a využití. ADAT výstupy jsou také vybaveny režimem kopírování pro připojení dvou různých ADAT zařízení. Tyto výkonné a snadno použitelné režimy významným způsobem doplňují již zmíněnou vynikající kvalitu převodu.

Odkaz na stránky výrobce R.M.E..


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce R.M.E.Něco o výrobci:
Německá firma, jejíž zvukové karty a ADDA převodníky jsou doslova legendou. Dále vyvíjí mikrofonní předzesilovače a profesionální hi-end systémy pro distribuci velkého počtu kanálů, založené na rozhraní MADI.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :