Nákupní košík
0
 

RME HDSP 9632 - 24 Bit/192 kHz, 32-Ch. ADAT

 
RME HDSP 9632
 
 
(s DPH)

9 790 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 690 Kč
Pojištění na 2 roky + 990 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Systém HDSP 9632 je založen na úspěšné koncepci Hammerfall DSP (Multiface, Digiface, HDSP 9652). Produkty této řady si našly nemálo spokojených uživatelů ve světě i v tuzemsku. PCI karta HDSP 9632 je vybavena stereo vstupem a výstupem v rozlišení 24-bit/96kHz s odstupem signál/šum větším než 110 dB, 1x osmikanálovým digitálním ADAT in/out s podporou 96kHz, S/PDIF in/out v optice i coaxu, sluchátkovým výstupem pro monitoring, MIDI in/out. Kartu lze rozšířit o mnoho dalších expansion boardů (viz tabulka níže).. Samozřejmostí je ASIO driver s nízkou latencí, aplikace TotalMix (softwarový mixer/router), plná podpora PC/MAC, možnost update firmware. Kompatibilní se všemi oblíbenými SW aplikacemi (Cubase, Nuendo, Logic, Sonar, Samplitude…..) Za bezkonkurenční cenu umožňuje HDSP 9632 vytvoření vícestopého studia s 24-bit rozlišením na počítači PC i Mac. Tato karta s digitálním rozhraním formátu ADAT TOSlink optical, která představuje v kombinaci například s 24-bit externím převodníkem série ADI-8, a svojí prakticky neomezenou kompatibilitou pro připojení ostatních zařízení (digitalní mixpulty, Alesis ADATy) - přes osmikanálové profesionální rozhraní ADAT, nejideálnější a nejkompaktnější řešení pro vícekanálové HDR studio. (Externí vícekanálové 24-bit převodníky slouží v současné době k nejkvalitnějšímu audio/digital a digital/audio převodu a v kombinaci s 24-bit digitální kartou propojenou přes ADAT představují technicky kvalitativní špičku mezi zařízeními pro HDR). ADAT rozhraní (8 kanálů na vstupu a výstupu) také umožňuje přímé či různě kombinované propojení PC s digitálními mix pulty a ostatními profesionálními přístroji, jejich vzájemné propojení a synchronizaci přes ADAT nebo pomocí Word Clock rozhraní. Digitál In/Out coax umožňuje připojení ostatních komponentů (Minidisk, DATmagnetofon…) s PC i Mac.

 Odkaz na stránky výrobce R.M.E..


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce R.M.E.Něco o výrobci:
Německá firma, jejíž zvukové karty a ADDA převodníky jsou doslova legendou. Dále vyvíjí mikrofonní předzesilovače a profesionální hi-end systémy pro distribuci velkého počtu kanálů, založené na rozhraní MADI.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :