Nákupní košík
0
 

RME HDSP 9652 - 2/2, 96kHz, PCI, Dig.IO, Adat

 
RME HDSP 9652
 
 
(s DPH)

13 390 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací: 800 888 448

 

 

Firma R.M.E. představila nástupce oblíbené PCI karty Digi 9652 Hammerfall - systém HDSP 9652. Jedná se o plnohodnotnou interní (a výrazně levnější) verzi systému HDSP Digiface se všemi jeho funkcemi, kromě monitorovacího sluchátkového výstupu a možnosti připojení k notebooku. Nová 24-bit digitální PCI karta s podporou samplovací frekvence 96kHz, umožňující maximální kompatibilitu a možnosti propojení s nejrůznějšími zařízeními pro audio/midi aplikace a dat (digitálního signálu) po 52 kanálech v reálném čase. Za bezkonkurenční cenu umožňuje vytvoření 24-stopého digitálního studia s 24-bit rozlišením na počítači PC i Mac. Tato karta s digitálními rozhraními formátu 3xADAT TOSlink optical představuje v kombinaci např. s 24-bit externími převodníky série ADI-8 a svojí prakticky neomezenou kompatibilitou pro připojení ostatních zařízení ( digitalní mixpult - YAMAHA 02R, RAMSA DA7, SPIRIT 328, sampler, HDR recorder - AKAI DR16PRO, FOSTEX D160, 3x ALESIS ADAT atd.)  nejideálnější a nejkompaktnější řešení pro vícekanálové HDR studio. 3x rozhraní ADAT umožňuje připojení až tří osmikanálových AD a DA převodníků, což vytváří 24-stopý nahrávací systém s 24 nezávislými stopami na vstupu i výstupu v 24-bitovém rozlišení. Externí vícekanálové 24-bit převodníky slouží v současné době k nejkvalitnějšímu audio/digital a digital/audio převodu a v kombinaci s 24-bit digitální kartou propojenou přes ADAT představují technicky kvalitativní špičku mezi zařízeními pro HDR. 3x ADAT rozhraní (24 kanálů na vstupu a výstupu) také umožňuje přímé či různě kombinované propojení PC s digitálními mix pulty a ostatními profesionálními přístroji, jejich vzájemné propojení a synchronizaci přes ADAT nebo pomocí Word Clock rozhraní. Digitál In/Out coax umožňuje připojení ostatních komponentů (Minidisk, DATmagnetofon…) s PC i Mac. K další výbavě patří také 2 x rozhraní MIDI in/out a aplikace Total Mix, která představuje softwarový patchbay/router.


Odkaz na stránky výrobce R.M.E..


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce R.M.E.Něco o výrobci:
Německá firma, jejíž zvukové karty a ADDA převodníky jsou doslova legendou. Dále vyvíjí mikrofonní předzesilovače a profesionální hi-end systémy pro distribuci velkého počtu kanálů, založené na rozhraní MADI.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 95 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :