Nákupní košík
0
 

RME HDSPe ExpressCard - Expres pro Multiface, Digiface

 
RME HDSPe ExpressCard
 
 
(s DPH)

9 990 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 690 Kč
Pojištění na 2 roky + 990 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 HDSPe ExpressCard
používá RME audio rozhraní, které je stejné jako u PCI a CardBus verze a které pracuje v kombinaci s RME Multiface II, Multiface, Digiface a RPM DJ. Tímto způsobem RME nabízí bezproblémový přechod na nové notebooky s PCI Express slotem. Ti, kteří mají nějaký externí RME systém a přechází na nový notebook, tedy nemusí kupovat nový externí box, jen vymění starou kartu za HDSPe ExpressCard.


HDSPe PCI Card a ExpressCard jsou nejlepšími rozhraními pro profesionální audio. Nabízí minimální latenci a minimální zatížení procesoru. Také s ohledem na konkurnetní HDSP system vychází HDSPe vítězně. Žádný jiný várobce nenabízí takto flexibilní, robustní, výkonné a rozšiřitelné řešení.

HDSPe ExpressCard není založen na převodníku, který by vytvořil PCIe nádstavbu na klasický systém. Karta je zcela přepracovna pro nové PCI Express rozhraní a využívá tak všech výhod nového formátu a přináší výrazný nárust výkonu pro práci s více stopami. Díky možnosti upgradu firmwaru je možné stávající kartu v budoucnu ještě vylepšit o nové funkce či odstranit případné chyby. Technologie Secure BIOS při tom zajišťuje, že karta zůstane plně funkční i v případě, že update firmwaru neproběhne úspěšně.

Propojení mezi ExpressCard a externím boxem je zajištěno klasickým FireWire kabelem (IEEE 1394, 6-pin). Datový přenos nepoužívá FireWire protokol, ale speciální RME protokol. S kartou je dodáván kabel dlouhý 4 metry. ExpressCard neposkytuje napájení externímu boxu, pro tento účel je dodáván lehký kompaktní pulzní zdroj.

V balení je dodáváno:
  • ExpressCard
  • 4m kabel
  • pulzní zdroj 100 V-240 V/12 V - 1.25 A
  • kabel do auta a k baterii

Odkaz na stránky výrobce R.M.E..


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce R.M.E.Něco o výrobci:
Německá firma, jejíž zvukové karty a ADDA převodníky jsou doslova legendou. Dále vyvíjí mikrofonní předzesilovače a profesionální hi-end systémy pro distribuci velkého počtu kanálů, založené na rozhraní MADI.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :