Nákupní košík
0
 

RME HDSPe MADI FX - 24bit/192kHz, 194/196ch 3xMADI

 
RME HDSPe MADI FX
 
 
RME HDSPe MADI FX
 
RME HDSPe MADI FX
 
(s DPH)

39 092 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 4 790 Kč

Více informací: 800 888 448

 HDSPe MADI FX
představuje nový milník v historii zvukových karet v posledních dvou desetiletích a v dlouhé řadě vynikajících produktů RME. Nikdy předtím neexistoval jemu podobný výkonný multi-kanálový audio systém.

HDSPe MADI FX obsahuje 390 zvukových kanálů! Tři MADI I/O rozhraní - dvě optické a jedno koaxiální - jsou doprovázeny jedním AES/EBU I/O rozhraním a jedním analogovým výstupem pro monitoring. A pro úplnost nechybí ani Word Clock a čtyři MIDI I/O. Veškerá technologie a konektivita je integrována do minimálního prostoru, jak je to u RME typické a tak stačí pouze jeden PCIe slot na základní desce a dvě v PC skříni.

HDSPe MADI FX lze upravit na 3 optická MADI rozhraní pomocí přídavného modulu HDSPe OPTO-X.

Aby byla zajištěna unikátně nízká latence a zároveň vysoký výkon s tak obrovským množstvím zvukových kanálů, HDPSe MADI FX představuje nově vyvinutý modulární systém Hammerfall Pro Audio Core. High-tech jádro bude zpracovávat třikrát tolik kanálů, jako je počet kanálů předchozí vlajkové lodi MADI, zatímco ve skutečnosti snižuje zátěž systému a umožňuje velmi nízké latence až na 32 vzorků na moderních počítačích.

Nová sofistikovaná technologie účinnosti automaticky vypne momentálně nevyužité kanály, které pak neubírají výpočetní výkon nebo šířku pásma. Jednoduchý stereo playback nevyžaduje žádný větší výkon než ze standardní stereo audio karty - i při použití profesionálního vícekanálového systému s téměř 400 kanálů.

Nová technologie jádra je doplněna speciální verzí TotalMix FX, který umožňuje použít obrovský počet kanálů účinným a praktickým způsobem. Kromě mnoha výkonnostních optimalizací zajišťuje, že 4096 kanálový mix na MADI FX reaguje stejně hladce jako jeho 1800 kanálový protějšek u Fireface UFX. Nové a rychlejší DSP umožňuje větší počet EQ a kompresorů.Inovativní rozvržení TotalMixu umožňuje ergonomickou manipulaci s obrovským počtem kanálů. Speciální volba umožňuje vizuálně skrýt nepoužívané kanály. Kompletní funkce "Hide setups" lze uložit kdykoliv a přepnout jednoduchým kliknutím myši, například mezi zobrazením kanálů mixu bicích a celé kapely.

192 kHz RME efektová jednotka umožňuje monitoring s nulovou latencí s řadou efektů jako EQ, kompresory, reverb a echo, které běží přímo na hardwaru karty, nezávisle na DAW softwaru.

Integrovaný TotalMix matrix pohodlně umožňuje použití karty jako silného MADI routeru. Na rozdíl od většiny ostatních řešení, každý kanál může být směrován samostatně  - i se samostatným nastavením úrovně. Bezkonkurenční flexibilita TotalMix tak může převést i ty nejodvážněnší návrhy aplikace do praktické reality.

Unikátní technologie Seamless Redundancy Operation (SRO) umožňuje použít 3 MADI vstupy pro naprosto bezvýpadkový profesionální provoz. V SRO režimu karta pracuje jako jeden MADI vstup a se záznamem až do 64 kanálů. Jakmile selže příjem audio dat z jednoho MADI vstupu, automaticky jsou použita data z jednoho z dalších dvou vstupů. Audio data nejsou přerušena při přepnutí na jiný vstup - a kartu lze použít nejen pro jeden, ale dva redundantní datové toky. Není nutná resynchronizace a přerušení způsobené vnějším selháním je minimalizována na několik vzorků.Karta má také SteadyClock, aktivní potlačení jitterů a jedinečnou profesionální analýzu DIGICheck - obsahující EBU R128 - stejně jako téměř totožný provoz karty pod Windows a Mac OS.

Konektivita
 • PCI Express rozhraní
 • 194 in / 196 out = 390 kanálů
 • 3x MADI I/O (2x opticky + 1x koaxial)
 • AES/EBU I/O (skze breakout kabel)
 • 3x virtuální MIDI I/O skrze MADI
 • 1x MIDI I/O jako 5-pin DIN kabel
 • Stereo Analog Out
 • Word Clock I/O
 • TotalMix FX s 192 kHz effektovým jádrem
Kompatibilita
 • Windows 7 / Vista / XP SP2 (32 & 64 bit)
 • Apple Mac OS X 10.5 Intel (Core Audio)Odkaz na stránky výrobce R.M.E..


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce R.M.E.Něco o výrobci:
Německá firma, jejíž zvukové karty a ADDA převodníky jsou doslova legendou. Dále vyvíjí mikrofonní předzesilovače a profesionální hi-end systémy pro distribuci velkého počtu kanálů, založené na rozhraní MADI.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :