Nákupní košík
0
 

RME HDSPe MADIface - MADI in/out, ExpressCard, 2x64

 
RME HDSPe MADIface
 
 
(s DPH)

19 690 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 1 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 2 190 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Současné notebooky nabízí výpočetní výkon srovnatelný s rychlými stolními sestavami. Vícejádrové procesory, 2GB RAM, velké a rychlé disky, možnost připojení dvou monitorů k rychlé grafické kartě - to vše je dnes dostupné v malém lehkém a přenosném provedení. Není divu, že RME dostává stále více a více žádostí o přenosné MADI řešení. Díky rychlé PCI Express sběrnici a nejnovějším, extrémně výkonným FPGA čipům je firma RME hrdá na to, že může jako první na světě uvést MADI rozhraní pro notebooky, založené na sběrnici ExpressCard - MADIface!


MADI pro notebook

HDSPe ExpressCard MADI a malý externí box nabízí mocné MADI rozhraní: 64 vstupních kanálů a 64 výstupních kanálů, a to se vzorkovacím kmitočtem až 192 kHz, v MADI zakódovaný MIDI přenos, kompletní TotalMix s možností dálkového ovládání a se všemi funkcemi "větší" HDSPe MADI, stejně jako nejnižší latenci a vytížení CPU. Aby bylo použití této karty co nejkomfortnější, tak napájení externího boxu zajišťuje přímo ExpressCard, takže není nutný žádný externí napájecí zddroj.

Kompatibilita

MADIface je kompatibilní se všemi zařízeními s rozhraním MADI. Samozřejmě, že může být perfektně použita v kombinaci s MADI produkty, které tvoří hlavní sérii RME produktů. Například s převodníkem  ADI-648, se jedná o unikátní řešení 8 x optického rozhraní ADAT s bezkonkurenční cenou a výkonem. A nebo s ADI-6432 zase získáte 64 kanálů ve formátu AES/EBU.

Díky možnosti updatu firmaru je možné v budoucnu snadno a rychle vylepšit funkce či odstranit chyby.

ExpressCard rozhraní

RME HDSPe ExpressCard MADI je PCI Express řešení, které plně využívá všech výhod nového formátu a přináší výrazný nárust výkonu pro práci s více stopami. Propojení mezi ExpressCard a externím boxem je zajištěno klasickým FireWire kabelem (IEEE 1394, 6-pin). Datový přenos nepoužívá FireWire protokol, ale speciální RME protokol. Dodávaný kabel má délku 1 metr.

TotalMix

MADIface nabízí podporu jak 56 tak 64 kanálového režimu. Všech 64 kanálů podporuje také interní hardwarový mixer TotalMix. 64 vstupů a 64 playback kanálů může být libovolně směrováno a mixováno do 64 fyzických výstupů. Díky tomu RME MADI nabízí nejvýkonnější router/mixer, který přináší mnohá využití:

- MADI optický patchbay a router
- MADI obousměrný konvertor koaxial/optika
- MADI splitter a redistributor

TotalMix lze kompletně ovládat dálkově pomocí MIDI. Kromě toho obsahuje hardwarovou měření RMS a špiček pro plnou kontrolu všech kanálů a minimální zatížení procesoru.

RME používá paměť pro uložení nejdůležitějších nastavení karta. Místo, aby po zapnutí počítače karta naskočila do továrního nastavení, MADIface nastaví poledně použitou samplovací frekvenci, konfiguraci master/slave a MADI formát.

Stabilita, synchronizace

HDSPe RayDAT využívá SteadyClock, což je technologie od RME, která kombinuje profesionální funkce jako maximální potlačení jitterů, naprosto přesný interní clock a také regeneraci externího clocku. Při práci s více zdroji digitálního signálu, je nutné, aby všechny zdroje byly dokonale synchronizované. Jinak dochází k výpadků a praskancům v signálu. Proto RME vyvinulo technologii SyncCheck, která kontroluje všechny vstupy a zobrazuje jejich aktuální stav.

SteadyClock také umožňuje také přesné nastavení clocku. DDS dialog obsahuje přímý výběr z samplovacích frekvencích nejčastěji používaných v audio a video oblasti.  Navíc máte možnost dvěma fadery plynule měnit samplovací frekvenci v rozsahu +/- 4% a +/- 0.4%

ADI-648 / ADI-6432 / ADI-8 QS M Bundle / Micstasy M Bundle
 
 
HDSP MADI / HDSPe MADI / MADI Bridge / DMC-842 M

Vhodné pro rozšíření:

ADI-648 ADI-6432 ADI-8 QS M Bundle Micstasy M Bundle


Související produkty:

HDSP MADI HDSPe MADI MADI Bridge DMC-842 M


Odkaz na stránky výrobce R.M.E..


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce R.M.E.Něco o výrobci:
Německá firma, jejíž zvukové karty a ADDA převodníky jsou doslova legendou. Dále vyvíjí mikrofonní předzesilovače a profesionální hi-end systémy pro distribuci velkého počtu kanálů, založené na rozhraní MADI.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :