Nákupní košík
0
 

RME Multiface II - 8/8, 96kHz, Externí box, Adat

 
RME Multiface II
 
 
(s DPH)

18 690 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 1 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 2 190 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

 

Nyní je ještě lepší !

Jeden z nejkvalitnějších a nejoblíbenějších systémů pro počítačový harddiscrecording – profesionální zvuková karta Hammerfall DSP Multiface přichází nyní v inovované podobě a s římskou dvojkou v názvu. Původní Multiface získal řadu prestižních ocenění. Základní koncepce a veškerá kompatibilita byly zachovány: 8 analogových in/out, ADAT in/out, S/PDIF in/out, MIDI in/out, sluchátkový výstup, možnost použití s laptopem i stolním počítačem a jedinečná konzole Total Mix, která je dnes již v takovém stádiu vývoje, že dokáže ve studiu nahradit hardwarový mixpult. Kompletní proměnou prošly elektronické obvody přístroje, bylo sníženo THD zkreslení a téměř o 10 dB byl zvýšen odstup signál/šum. Přibylo přepínání úrovně analogových in/out, které bylo na starém systému přepínatelné pouze pomocí jumperů uvnitř přístroje. Díky odstranění portu pro dnes již velmi sporadicky používané rozhraní ADATsync vzniklo na zadním panelu více místa a mohl se tak zvýšit rozestup konektorů analogových in/out, čímž byl vyřešen problém s použitím širokých Neutrik konektorů. Multiface II má i nový design, který koresponduje se současnou produktovou řadou R.M.E. Potěšující zprávou je fakt, že i přes tato vylepšení zůstává cena Multiface II stejná jako u jeho předchůdce.

Seznamte se...

HDSP Multiface II je špičkový systém pro multikanálové počítačové studio na platformě PC i MAC. Externí box nabízí 8 analogových symetrických in/out (jack), pro snadné rozšíření o dalších 8 in/out je zde optické rozhraní ADAT, na které je možno připojit jakýkoliv ADDA převodník, preamp či mixpult s tímto rozhraním. Například při použití mikrofonního preampu Octamic získáte systém o 16ti analogových vstupech, z toho 8 s možností připojení mikrofonu. Dále je zde dvoukanálový koaxiální S/PDIF in/out, který je po přepnutí do Professional módu kompatibilní s AES/EBU. Do dvoukanálového režimu S/PDIF optical lze přepnout i jinak osmikanálový ADAT. Pro připojení MIDI master keyboardu, synchronizéru, zvukového modulu nebo jiného zařízení MIDI, je Multiface II vybaven 1x MIDI in/out v klasickém "pětikolíkovém" provedení. Sluchátkový výstup je možno regulovat potenciometrem nebo softwarově. Synchronizaci s ostatními systémy ve studiu lze řešit přes rozhraní WordClock in/out. Multiface je možno namontovat do 19´´ racku.

Jak se připojí k počítači?

Samotný box je sám o sobě nefunkční, uživatel si vybere způsob připojení - v případě, že bude chtít Multiface II používat na stolním PC nebo MACu, musí dokoupit kartu HDSP PCI, pokud bude chtít pracovat s notebookem, je nutné dokoupit kartu HDSP CardBus do PCMCIA slotu. Tyto způsoby připojení představují kvalitnější a spolehlivější způsob než standardní FireWire. Kabely jsou součástí dodávky. V případě PCI karty je napájení boxu řešeno přímo z karty, CardBus je nutno napájet dodaným HDSP zdrojem.

Je v tom i mixpult !

Systém Multiface II (stejně jako celá RME HDSP série) je vybaven interním hardwarovým DSP mixerem/routerem/patchbayem, který je řízen softwarovou aplikací Total Mix, která je jednoznačně nejlepším řešením monitoringu v porovnání s konkurenčními systémy (MOTU, M-AUDIO apod.). TotalMix dokáže nahradit v oblasti směrování signálu pro potřeby monitoringu hardwarový mixpult. Tato aplikace vám kompletně vyřeší monitorovací podskupiny, vše je lehce a přehledně ovladatelné, navíc se TotalMix dá ovládat i externím hardwarovým MIDI controllerem. Demoverzi TotalMixu pro PC i MAC si můžete stáhnout ZDE.

 

Chodí to s...?

Chodí "to" prakticky se všemi běžně používanými aplikacemi. Multiface disponuje drivery ASIO, GSIF, MME, CoreAudio, proto není problém s používáním s aplikacemi Cubase, Nuendo, Sonar, Cakewalk, Samplitude, Logic a spousta dalších na platformách PC i MAC. Firma RME je doslova pověstná vysokou kvalitou a spolehlivostí ovladačů, což může potvrdit každý, kdo produkty RME využívá. U systému HDSP je možný dokonce i uživatelský update firmware, což nenabízí žádný ze systémů pro počítačový harddiskrecording. Dokonalé ovladače umožňují kombinovat na jednom počítači více systému Multiface (verze I i II), ale dokonce i zkombinovat navzájem jakékoliv produkty ze série HDSP do počtu max. 3 karet v jednom počítači. "Chodí" to opravdu bezproblémově!

Potřebujete-li opravdu kvalitní interface, zvolte Multiface II, v této cenové kategorii těžko budete hledat konkurenci. Případné dotazy možno položit emailem. 


Odkaz na stránky výrobce R.M.E..


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce R.M.E.Něco o výrobci:
Německá firma, jejíž zvukové karty a ADDA převodníky jsou doslova legendou. Dále vyvíjí mikrofonní předzesilovače a profesionální hi-end systémy pro distribuci velkého počtu kanálů, založené na rozhraní MADI.

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :