Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

Rode NTG5

prémiový shotgun mikrofon,pistol grip,windshield a další příslušenství

Odešleme v pátek
Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 10 let
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

NTG5 je ultra lehký a krátký „shotgun“ mikrofon s broadcastovou kvalitou zvuku, který je ideální pro použití v nejnáročnějších záznamových aplikacích. Je dodáván společně s držákem typu „Pistol Grip“, propojovacím kabelem, dvěma protivětrnými ochranami a pouzdrem.Broadcastová kvalita zvukuRF-bias kondenzátorHliníková konstrukceUltra lehký (76g) a krátký (203mm) mikrofon typu „shotgun“Přizpůsobená frekvenční charakteristikaSuperkardioda – úzká směrová charakteristikaBezproblémová odezva mimo osu snímáníOdolný vůči nepříznivým podmínkám a vysokofrekvenčnímu rušeníInovativní akustický designVyžadováno fantomové napětí 2 mA @ 48VDodáváno s PG2-R, PG2-R Pro Cable, Foam Windshield, WS10 Windshield, ZP-1 Bag, RM510 let záruky (po registraci mikrofonu na stránkách výrobce)Za skvělou čistotou a přirozeným, nezbarveným zvukem NTG5 stojí krom jiného již na první pohled viditelný design mikrofonu s kruhovými porty nahrazujícími lineární štěrbiny známé z jiných mikrofonech typu „shotgun“. Revoluční akustický design je výsledkem mnohaměsíčního specializovaného testování.
V kombinaci s přísně regulovanou frekvenční odezvou, hladkým průběhem mimo osu snímání a velmi nízkým šumem (pouhých 10dBA) zní NTG5 skvěle a nalezne tak uplatnění v široké škále aplikací, zejména při záznamu náročných scénářích filmové tvorby, kde je nezbytný vynikající zvuk, bez žádných kompromisů.
S hliníkovým tělem vážícím 76 g a délkou něco málo přes 20 cm je NTG5 splněným snem všech mikrofonistů, kteří dennodenně pracují s „shotgun“ mikrofony při dlouhých a náročných filmových náběrech.  Díky RF-bias obvodům podává „pětka“ spolehlivý výkon i v nepříznivých podmínkách, s vynikající odolností vůči vysoké vlhkosti, velkému chladu a prachu. NTG5 je ideální mikrofon do terénu za všech podmínek.
Nákupem NTG5 získáte navíc bohaté příslušenství. Je součástí kitu, který kromě samotného mikrofonu obsahuje pistol grip PG2-R včetně propojovacího signálového kabelu PG2-R Pro Cable, dvě protivětrné ochrany – pěnovou a kožešinovou WS10, mikrofonní objímku RM5 a pouzdro ZP1. Již po vybalení tak máte k dispozici profesionální „shotgun“ mikrofonní sadu se zvukem, na který se můžete kdykoliv spolehnout.

Odkaz na stránky výrobce RODE

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce RODE

Něco o výrobci:
Australská značka špičkových mikrofonů pro studio i podium, které získávají mnohá ocenění. Výborný poměr cena a výkon. V poslední době se zabývá také výrobou mikrofonů pro videokamery. Firma vznikla v roce 1967 poté co se zakladetelé Henry a Astrid Freedman přestěhovali ze Švédska do Austrálie a založili firmu Freedman Elektronics. Na tomto kontinentě se stali doslova pionýry v oblasti elektroniky v široké oblasti audio produktů včetně reproduktorů a mikrofonů. Vývoj mikrofonů dal v roce 1990 vzniknout samostatné nové firmě RODE microphones.


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :