Nákupní košík
0
 

ROLAND A 500 PRO - MIDI keyboard kontrolér, 49 kláves

 
ROLAND A 500 PRO
 
 
(s DPH)

7 319 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 490 Kč
Pojištění na 2 roky + 740 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Kompaktní 49 klávesový model řady A-PRO


Pokud hledáte klávesové kontrolery, keré lze použít ve studiu, na podiu, nebo kdekoliv vás napadne, hledejte výhradně A-500PRO. Je kombinací nejlepších zkušeností vývojářů Roland takže A-500PRO má vlastnosti, které využijete u většiny své hudební tvorby a produkce.

Dynamicky citlivou klaviaturu, s 49 klávesami a kanálovým aftertouch
Inspirující vzhled a odezvu pro vážné zájemce
45 přiřaditelných prvků: knobů, sliderů, tlačítek, posuvu a dalších
8 dynamických padů pro ovládání rytmiky rukou & MIDI spouštění
Dobře uchopitelný Pitch Bend/Modulační joystick
Rozšíření hratelnosti pedály Sustain & Expression (nutno dokoupit)
Napájení USB sběrnicí – AC adaptér není nutný (ale je volitelný)
Solidní kvalita řemeslného zpracování Roland
Funguje na každém DAW na Mac či PC
Podpora Windows 8/8.1 v1.0.2 a Mac OS
 

Prožijte si kvalitu nástrojů Roland

Když hrajete na A-500PRO, dotýkáte se zkušeností 30 let vývoje klávesových nástrojů Roland. Špičkový klávesový mechanismus nabízí aftertouch a zvýšenou citlivost na dotyk, v širokém rozsahu dynamiky výrazu při hraní.

Zakulacené hrany kláves umožňuje citlivou reakci na dotyk a komfortnější glissando. Další rozšíření eliminuje vertikální chvění a redukuje již tak nízký mechanický šum při úhozu kláves. Díky volitelné křivce Velocity můžete jemně doladit A-500PRO, aby odpovídal vašem stylu hry. Není důležité, jak dokonalí jste hráči, užijete si pocit kvality nástroje hned, jakmile sáhnete na A-500PRO.

 

Vše na dotek prstu

A-500PRO byl ergonomicky uzpůsoben tak, aby vše bylo na dosah ruky. Veškeré ovládání je snadno dostupné a intelligentně rozloženo, takže hran i produkce hudby je inspirující zábavou. Ať už hrajete na svůj oblíbený virtuální nástroj, nebo pracujete s digitální audio stanicí, 9 knobů, 9 sliderů, 4 tlačítka a speciální sekce posuvu nabízí plně programovatelné ovládání veškerých vlastností, které potřebujete. A masivní, pogumovaný Pitch Bend/Modulační joystick nabízí ovládání výrazu obou funkcí současně.

A-500PRO Editor pro Mac a PC nabízí možnosti úprav A-500PRO pro použití s oblíbeným syntezátorem nebo DAW. Stačí spustit editor, nastavit Control Map a spustit přenos – je to takhle prosté. A pokud pracujete s ACT (Active Controller Technology) u DAW jako SONAR, parametry se přemapují automaticky, takže se můžete plně soustředit na jiné věci a především na muziku.

 

Snadné zapojení přes porty postranního panelu

A-500PRO nabízí jednoduchý přístup k zapojení na postranním panelu, takže můžete mít monitor počítače nebo notebook v ideální pozici za klaviaturou – což je nezbytné pro výukové účely. Zapojíte tak USB, MIDI IN/OUT, Hold i Expression pedály, aniž byste museli sahat za klaviaturu.

 

Dynamické Pady

A-500PRO nabízí 8 dynamicky citlivých, dynamických padů, na dosah ruky. Tyto pady využijete ke spouštění groovů, samplů, nebo jednorázových úhozů při práci s DAW, se samplerem, nebo virtuálním nástrojem, jako je přibalený Cakewalk Sound Center nebo Studio Instruments Drums. Pomocí Hold control můžete nechat pady “viset”. Nebo přiřadíte data aftertouch, dynamiky a kontroleru padům pro zlepšení výrazu během hry.

 

Připraveni k práci ve studiu i na podiu

Ať už hrajete živě na podiu, před posluchači a ječícími fanynkami, nebo se snažíte v potemnělém studiu zachytit melancholickou náladu, vždy jasně vidtíe, co právě děláte, díky ultra jasnému podsvícení LED displeje a tlačítek A-500PRO. A protože A-PRO pracuje s napájením z USB sběrnice, pokud máte k dispozici notebook, jste připraveni si zahrát kdekoliv.

 

FPT MIDI vysílání s nízkou latencí

Nedůvěřujte ničemu, kromě vašeho MIDI! A-500PRO nabízí MIDI přenos s využitím vlastní FPT (Fast Processing technologie) Roland. Díky FPT získáte stabilní, vysokorychlostní přenos MIDI signálu s nízkou latencí a nízkým zkreslením. Lidově rřečeno to znamená, že nuance vaší hry budou přesně snímány, bez ohledu na hudební aplikaci, kterou používáte.  pokud pracujete s virtuálními nástroji, FPT nabízí nízkou latenci, takže máte přesvědčivý dojem, že hrajete na reálný nástroj.

 

Production Plus Pack

Balíček Production Plus Pack je skvělou sestavou kreativního software, který je dodáván s A-500PRO. Zahrnuje nahrávací software SONAR 8.5 LE (pouze PC) a tři vysoce kvalitní a univerzální virtuální nástroje pro Mac i PC: Rapture LE, Cakewalk Sound Center a Studio Instruments Drums


Odkazy na stránky výrobce ROLAND, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ROLANDNěco o výrobci:
firma vznikla již v roce 1972 v Japonské Osace a prvními výrobky byly automatické bicí stanice TR-33/TR-55/TR-77. Kompletní historii najdete na http://www.roland.com/company/history/

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :