Infolinka ZDARMA: 800 888 448

Pracovní dny: 8:00 - 18:00

Zbývá 3 000 Kč do dopravy ZDARMA
0 Košík
   

ROLAND A 88 MK II

MIDI keyboard controller

Počet ks:
30 dní na vrácení zboží
Záruka: 3 roky
Kalkulačka splátek
Pojištění nástroje
Více informací: 800 888 448

Autorizovaný prodejce ROLAND


nejnovější člen dlouhé řady profesionálních MIDI kontrolerů Roland, je úžasně hratelný a nabízí vestavěné kreativní nástroje pro moderní hudebníky a producenty. Naše oceňovaná kladívková mechanika a kvalita, která vydrží, se snoubí s moderními funkcemi jako připojení USB-C, ovládání s RGB podsvícením a MIDI 2.0 (již brzy) pro nejlepší výkon ve své třídě

Nepřekonatelná hratelnost díky klaviatuře Roland PHA-4
Kvalita, která vydrží, díky dřevu a prvotřídním materiálům
Osm nastavitelných ovladačů s RGB podsvícením, osm padů s RGB podsvícením a tři vstupy pro pedály
Tři nastavitelné zóny, vestavěný arpeggiator a paměť pro akordy
Tenký design s malou hloubkou se vejde do každého moderního studia
Aplikace pro ovládání nabízí detailní přizpůsobení a okamžité vyvolání nastavení
USB-C připojení a napájení sběrnicí
příprava na MIDI 2.0
Kontroler, který hraje jako nástroj.
Když jde o MIDI kontrolery, hratelnost se často zdá být druhořadá. S modelem A-88MKII přichází náš proslulý zážitek z hraní, který si užívají profesionální hudebníci na scénách po celém světě, do vašeho studia. Jeho robustní dřevěná konstrukce při hraní nabízí pocit stability, kterou pod prsty skutečně cítíte. Citlivost a reakci si navíc můžete snadno přizpůsobit svému jedinečnému stylu hraní.

A-88MKII má tři zóny, které si můžete nadefinovat, a rozvrstvit a rozdělit tak klaviaturu pomocí různých zvuků či nástrojů. Naše jedinečná páčka Pitch/Mod a systém ovladačů a padů s RGB podsvícením poskytuje expresivní, přímé ovládání vašeho zvuku. A vstup pro Sustain pedál a dva plně nastavitelné pedálové vstupy znamenají, že se do hraní mohou zapojit i nohy.
Kreativní ovládání.
Moderní hudební styly si při produkci žádají specifické techniky. A některé softwarové syntezátory a moduly nemusí být vybaveny nástroji, které vám vyhovují. A-88MKII rozšiřuje váš kreativní arzenál pomocí tří nastavitelných zón, pokročilého arpeggiatoru, paměti pro akordy a víceúčelových padů, které umí spouštět příkazy a akce a oživí každé živé vystoupení.


A-88MKII používá nejnovější technologie, které vám zajistí roky praktické kompatibility a všestrannosti. Standardní USB-C nabízí napájení sběrnicí a připojení pomocí jediného kabelu k macOS a Windows, stejně jako kompatibilitu s iOS. A-88MKII je připraven i na rozšířené možnosti standardu MIDI 2.0.
*Pro připojení modelu A-88MK2 k zařízením se systémem iOS s portem Lightning je potřeba iPad Camera Connection Kit a adaptér A-88MKII AC.


Přizpůsobte si ovládání A-88MKII s aplikací pro macOS a Windows. Prohlédněte si všechny své vrstvy a rozložení nastavení a přiřazujte padům funkce a barvy pro vizuální zpětnou vazbu. Můžete si vytvářet nastavení na míru a ovládat tak konkrétní softwarové syntezátory či externí hardware a vše okamžitě vyvolat díky praktické funkci Snap Shot.


V osobním studiu je místo vždy luxusem. A-88MKII je navržen tak, aby byl co nejtenčí a nejužší, ale při zachování své plynulé, dynamické hratelnosti, kterou jsou nástroje Roland proslulé. Povrchy jsou hladké a hrany zaoblené, takže hravě zapadne mezi další vybavení nebo na stůl ve studiu.

Odkaz na stránky výrobce ROLAND

Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ROLAND

Něco o výrobci:
firma vznikla již v roce 1972 v Japonské Osace a prvními výrobky byly automatické bicí stanice TR-33/TR-55/TR-77. Kompletní historii najdete na http://www.roland.com/company/history/


Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasilkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč

Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč
  • osobní odběr Zasielkovna.sk dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

Zboží můžete zaplatit :