Nákupní košík
0
 

ROLAND Blues CUBE Stage - kytarové kombo

 
ROLAND Blues CUBE Stage
 
 
(s DPH)

19 029 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 1 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 2 190 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Blues Cube Stage Kytarové kombo (60W)


Autentický lampový zvuk pro špičkové hráče

 

Nově vyvinutá řada Blues Cube uvádí klasický 1x12 kombo zesilovač do nové éry, která kombinuje skutečný lampový zvuk a odezvu, s moderní spolehlivostí a snadnou přenositelností. Roland Tube Logic design dalece překračuje hranice modelingu, když se pouští do pečlivé reprodukce veškerých interních reakcí v lampovém kombu z doby tvídových obleků, počínaje kytarovým vstupem až po výstup reproduktoru. Všestranné kanály Clean a Crunch lze využívat nezávisle nebo kombinovaně, s komplexním rozsahem tónů, přičemž odstupňovaný výkon na výstupu nabízí žhavý, přiškrcený zvuk na libovolné hlasitosti. Blues Cube byl testován za drsného provozu na cestách a jemně vyladěn podle zpětné vazby špičkových hráčů, takže dodává nádherný, kouzelný tón a příjemný feeling, který činí z tohoto skvělého kytarového zesilovače velmi výrazný hudební nástroj.

 

Specifikace:

 

 • 60 W kombo pro živé hraní s autentickým lampovým zvukem a odezvou na dotyk
 • Všeobecný design Tube Logic Roland přináší interaktivní chování zvuku světově proslulých sestav vintage lampových zesilovačů, včetně předzesilovače a charakteristik lampy na výstupu, komprese napájení a řadu jiných vylepšení
 • Nezávislé kanály Clean a Crunch a jedinečný režim Dual Tone se sloučenými kanály, rozšiřují zvukové možnosti
 • Kontrolery Master Volume a 3-band EQ, plus Boost a Tone spínače pro každý kanál
 • Čtyřstupňové napájení (0.5 W, 15 W, 45 W, Max) umožňuje hrát nakřáplým zvukem na libovolné hlasitosti
 • Vestavěný kvalitní reverb
 • Klasický open-back design s custom 12" reproduktorem a topolovým kabinetem pro   výraznější projev na pódiu
 • Stylový, moderní vzhled s vintage funkcí Vibe
 • Solidní, lehký design značí snadnou přenositelnost a nikoliv na úkor kvality zvuku
 • USB výstup pro kvalitní přímé nahrávání do počítače
 • Výběr kanálu a Dual Tone lze ovládat volitelným footswitchem

 

Technologie Tube Logic nabízí skvělou hudební reakci zvuku zesilovače

 

Příjemný, živý, citlivý, dynamický, elastický…, těmito všemi termíny kytaristé popisují svou zkušenost a spokojenost při hraní na svůj oblíbený lampový zesilovač. Díky technologii Tube Logic společnosti Roland lze tato slova aplikovat také na zvuk Blues Cube Stage. Prošel dramatickým vývojem od první generace, s originálním zvukem zesilovačů Blues Cube z 90-tých let, po dnešní technologii Tube Logic.  Přesně reprodukuje komplexní, vysoce interaktivní chování klasického lampového designu s velkým citem pro detail. Takže kouzelným slůvkem “staň se!” povznáší kytarový zesilovač od prostého ozvučného systému po živý, dýchající hudební nástroj. Skvělý feeling ovládání zkreslení dotykem i hlasitostí, květnatost, jiskra, stupňové napájení, a řada jiných vylepšení – cokoliv hráč očekává od vintage lampového zesilovače, nalezne v hojné míře u řady Blues Cube.

 

Zesilovač pro živé hraní profesionálních hráčů

 

Blues Cube Stage je připraven pro živé hraní, díky výbavě 60 W výkonu s custom 12"" reproduktorem, speciálně upraveným pro maximální zvukovou odezvu s technologií Tube Logic. Open-back kabinet je zkonstruován z topolové překližky, která dodává skvělý akusticky vibrující tón pro sólové i skupinové hraní.

 

Clean, Crunch a Dual Tone

 

Blues Cube Stage má dva nezávislé kanály – jeden je určený pro čistý tón, a druhý je nakřáplý. Každý kanál má své vlastní přepínače posílení Boost a Tone, kterými lze charakter zvuku upravit. Jediný knob Volume u kanálu Clean zvládá přirozenou plnost zvuku lampy, i pod kůži jdoucí expresivní hlasitost, zatímco variabilní gain knob u Crunch kanálu nabízí širokou paletu zvuků, od příjemných po agresivní. Stiskem spínače režimu Dual Tone pak sloučíte oba kanály a získáte nekonečné množství bohatých zvuků. A stejně jako u vintage lampového zesilovače, Blues Cube miluje stompboxy, takže si můžete tvarovat svůj vlastní zvuk po zapojení oblíbených gain pedálů na předním panelu.

 

Široce otevřený zvuk na libovolné hlasitosti

 

Každý hráč s lampovým zesilovačem ví, že musí opravdu zvýšit hlasitost a zatížit lampu na výstupu, aby zesilovač skutečně krásně zpíval. Nevýhodou je, že zvuk je jednoduše příliš hlasitý k tomu, aby bylo možné hrát kdekoliv, kromě největších pódií – přestože se o to kytaristé nikdy nepřestali pokoušet! S technologií Tube Logic Blues Cube nabízí autentické a komplexní charakteristiky zkreslení na výstupních lampách a jejich interakci s výstupním transformátorem, takže je zvuk bohatší a feeling má tím lepší odezvu dynamiky, čím silnější je celková hlasitost. Ovšem díky ovládání intenzity napájení Blues Cube si můžete užít skvělý, nakřáplý zvuk na libovolné hlasitosti a v jakékoliv situaci, od nahrávání po zkoušky, či na akci v nočním klubu, apod.

 

Bezúdržbový provoz a snadné přenášení

 

Svým moderním přístupem Blues Cube eliminuje dvě hlavní nevýhody všech lampových zesilovačů, které lze použít pro živé hraní – standardní lampové zesilovače  jsou mimořádně těžké, náchylné k poškození otřesem, a vyžadují častou výměnu lampy, či jinou nákladnou údržbu, mají-li zůstat stále připraveny k silnému výkonu. Blues Cube je naopak v podstatě bezúdržbový a pečlivým vývojem byla redukována hmotnost v každém směru, který nijak neovlivňuje zvuk. S Blues Cube si užijete skvělý lampový zvuk v každé sestavě, ale s mnohem nižší zátěží a bez obav o poškození lampy samotné!

 

Efekty, ovládání nohou a přímé nahrávání přes USB

 

Blues Cube Stage je vybaven vestavěným reverbem a na zadním panelu také jackem pro dálkové přepínání kanálů a režimu Dual Tone footswitchem. Přes USB jack můžete snadno snímat bohaté zvuky Blues Cube Stage přímo do oblíbené nahrávací aplikace v počítači.


Odkazy na stránky výrobce ROLAND, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ROLANDNěco o výrobci:
firma vznikla již v roce 1972 v Japonské Osace a prvními výrobky byly automatické bicí stanice TR-33/TR-55/TR-77. Kompletní historii najdete na http://www.roland.com/company/history/

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :