Nákupní košík
0
 

ROLAND CD 2u CD/SD - SD/CD rekordér

 
ROLAND CD 2u CD/SD
 
 
ROLAND CD 2u CD/SD
 
ROLAND CD 2u CD/SD
 
(s DPH)

19 239 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 1 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 2 190 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce ROLAND


Jednoduché nahrávání a vypalování na cestách

Nechte svůj počítač doma - s novým SD/CD rekordérem CD-2U můžete kvalitně zaznamenávat, přehrávat a vypalovat svá CD kdekoli a snadněji než kdy před tím! Okamžitě nahrávejte ve vysoké kvalitě pomocí vestavěného mikrofonu. S profesionálním výsledkem můžete rovněž připojit své externí mikrofony, elektronické hudební nástroje a další zařízení. Naleznete zde množství nástrojů vhodných pro vzdělávání i praxi jako například CD a WAV audio přehrávání, Hi-Fi a nastavení rychlosti nahrávky, vylepšenou funkci center cancel a zcela novou funkci zaostření středů. Stejně tak jsou zde nezbytné funkce jako chromatická ladička nebo metronom. Ultra kompaktní a snadno použitelný CD-2U ve výhodném mobilním balení je ideálním řešením pro přehrávání, nahrávání a vypalování CD.

Jednoduché nahrávání CD/SD a vypalování CD v mobilním zařízení typu vše v jednom
Vestavěné vysoce kvalitní stereo mikrofony a reproduktorový systém
Nahrává přímo na CD-R/RW disky nebo SD/SDHC paměťové karty
Jednoduché užívání s funkcí Easy Guide
Víceúčeové vstupy pro připojení externích zařízení - dva XLR/TRS kombinované jacky s fantomovým napájením; napájený mikrofonní jack; stereo RCA vstupní jacky
Nezávislé nastavení rychlosti playbacku a tóniny ve vylepšené kvalitě oproti předchozím modelům
Vylepšená funkce Center Cancel; nová funkce zaostření středů vhodná pro vzdělávání zvýrazňuje vokály a nástroje
Vestavěná ladička a metronom
Pracuje s přibaleným síťovým adaptérem nebo šesti AA bateriemi ( Připojení síťového adaptéru je nezbytné při přehrávání/nahrávání CD )
Dálkový ovladač je přibalen

Pohodlné řešení vše v jednom

Se svou kompaktní velikostí a možností provozu na baterie, je CD-2U váš všudypřítomný společník, který vám přináší vše potřebné pro nahrávání, editaci, přehrávání a vypalování. To vše v jednom samostatném zařízení. Vestavěné stereo mikrofony umožní snadný záznam zvuku, zatímco vysoce výkonné stereo reproduktory poskytují pohodlné přehrávání zvuku vašich nahrávek stejně jako komerčních CD, vzdělávacích materiálů a dalších.

Jednoduché intuitivní ovládání

CD-2U nahrává na snadno dostupné SD/SDHC paměťové karty a při použití napájení ze sítě může také nahrávat přímo na CD-R nebo CD-RW. Díky funkci Easy Guide je ovládání neuvěřitelně jednoché pro kohokoliv. Jasné pokyny na displayi vás povedou krok za krokem. Easy Guide zahrnuje nejen funkci nahrávání, ale také
zálohování CD, vytváření potlačení jedné stopy pro cvičení a karaoke, nastavení správných vstupních úrovní a mnoho dalších operací. Můžete si dokonce vybrat mezi šesti různými jazyky. K dispozici je angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština nebo japonština.

Připojte externí mikrofony a další zařízení

I když dosahuje profesionálních výsledků jako samostatné zařízení, poskytuje CD-2U možnost připojení dalších externích zařízení pro různé aplikace. Dva XLR/TRS kombinované jacky umožňují připojení vašich vlastních mikrofonů ( v případě potřeby s fantomovým napájením ), včetně stereo mikrofonu pro field recording jako například CS-15RS. K dispozici je také napájený mikrofoní stereo mini jack a stero RCA vstupní jacky pro připojení nástroje, přehrávače nebo dalších zrojů zvuku.

Váš partner pro vzdělávání a cvičení

CD-2U je nabitý užitečnými nástroji pro rozvoj hudební dovednosti, ale i dalších využití jako je například výuka jazyků, přepisy nahrávek mluveného slova, a další. Ve vyjímečné zvukové kvalitě můžete nezávisle nastavovat rychlost a tóninu nahrávky. Zpomalení je ideální pro výuku složitých pasáží, změnou tóniny upravíte skladbu tak, aby vyhovovala vašemu hlasu. Použijte AB Repeat pro opakování vybrané audio sekce dokola a zapněte funkci Center Cancel pro vytvoření mínus jedné stopy pro cvičení nebo Karaoke. K dispozici je také nově vyvinutá funkce zaostření středů, která ve skladbách zvýrazňuje zvuky blízké středům. Skladby jsou tak lépe slyšet a dobře se učí.

Přepravní obal a další

Jakmile jednou narazíte na CD-2U, budete ho chtít vzít všude s sebou. Volitelné pouzdro CB-CD2E vám zajistí trvalou ochranu a navíc praktickou možnost skladovat příslušenství jako například CD nebo SD média, baterie, dálkový ovladač, atd. Pokud se vám líbí všechny vlastnosti CD-2U, ale nepotřebujete přehrávat ani vypalovat CD, nezapomeňte se podívat na jeho bratrance rekordér SD-2U.


Odkazy na stránky výrobce ROLAND, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ROLANDNěco o výrobci:
firma vznikla již v roce 1972 v Japonské Osace a prvními výrobky byly automatické bicí stanice TR-33/TR-55/TR-77. Kompletní historii najdete na http://www.roland.com/company/history/

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :