Nákupní košík
0
 

ROLAND CUBE LM WH - aktivní monitor

 
ROLAND CUBE LM WH
 
 
ROLAND CUBE LM WH
 
ROLAND CUBE LM WH
 
ROLAND CUBE LM WH
 
(s DPH)

4 219 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce ROLAND


Aktivní monitor

Zpívejte, hrajte a cvičte se svými oblíbenými iOS zařízeními

Díky mikrofonním a nástrojovým vstupům, iOS rozhraní a kvalitnímu 2.1 kanálovému audio systému je CUBE Lite MONITOR perfektní volbou, když si doma chcete užit hudbu s vaším iPhonem, iPadem, nebo dotykovým iPodem. Zapojte své iOS zařízení do jacku i-CUBE LINK a spusťte volně dostupnou aplikaci CUBE JAM, se kterou můžete přehrávat, nahrávat a využívat skvělé procvičovací nástroje, jako například nastavení rychlosti/výšky, funkce Center Cancel pro stopy k jamování a mnoho dalších. Stereo ozvučení a integrovaný subwoofer poskytují bohatý zvuk, který zaplní prostor a efekty dodají příjemnou prostorovost vašemu zpěvu či hraní na nástroje. Atraktivní a univerzální CUBE Lite MONITOR je ideální pro hudební cvičení, zábavu a karaoke.

Stolní kombo se stylovým vzhledem
Skvěle znějící 2.1 kanálový audio systém se stereo ozvučením a integrovaným subwooferem
Stereo 1/4-palcové phone jacky pro zapojení mikrofonu a hudebních nástrojů; stereo reverb a echo efekty
Jack i-CUBE LINK poskytuje jednoduchý audio převodník pro iPhone, iPad a dotykový iPod od Apple
Volně dostupná aplikace CUBE JAM pro iOS přehrává songy a stopy při jamování a nabízí mnoho funkci pro hudební cvičení i vzdělávání
Součástí je kabel pro dvojsměrnou komunikaci (přehrávání a nahrávání) s iOS zařízeními
Ideální pro použití doma, v kanceláři, ve třídě, rekreačních centrech apod.
Atraktivní bílé provedení
Zpívejte a hrajte s vysoce kvalitním zvukem

CUBE Lite MONITOR je vybaven dvěma 1-palcovými vstupy pro zapojení mikrofonu a mono nástroje, nebo jednoho stereo nástroje. Snadno ovladatelné efekty reverb a echo poskytují dostatečný prostor pro zpívání a hraní. Výkonný 2.1 kanálový zvukový systém obsahuje integrovaný subwoofer a stereo reproduktory, které dodávají na kompaktní monitor neuvěřitelně bohatý a plný zvuk. Chcete-li cvičit potichu, můžete zapojit sluchátka a umlčet tak výstupy reproduktorů.

Snadná integrace iOS zařízení s i-CUBE LINK

i-CUBE LINK vám umožní snadno spojit váš iPhone, iPad nebo dotykový iPod s CUBE Lite MONITOR pro cvičení hudby, přehrávání songů i nahrávání. Pomocí jediného kabelu se tak CUBE Lite stane audio rozhraním pro vaše iOS zařízení, díky čemuž budete moci přehrávat a/nebo nahrávat hudbu s jakoukoliv audio aplikací. Stačí pomocí přibaleného kabelu zapojit iOS zařízení do jacku i-CUBE LINK a poté prostřednictvím CUBE Lite MONITOR sladit váš mikrofon/nástroj s audio signálem z iOS. Všestranný jack i-CUBE LINK lze také použít jako jednoduchý stereo vstup, takže budete moci zapojit téměř jakýkoliv hudební přehrávač nebo audio zařízení a přehrávat přes CUBE Lite.

Aplikace CUBE JAM

Volně dostupná aplikace CUBE JAM od Roland vám umožní přepnout vaše iOS zařízení na výkonný nástroj pro nahrávání audia a hudební cvičení. Pomocí i-CUBE Link můžete hrát a zpívat s hudebním doprovodem z CUBE JAM přes CUBE Lite MONITOR a následně svůj výkon zaznamenat do aplikace.
Po dokončení nahrávání můžete v CUBE JAM nezávisle na sobě nastavit hlasitost své hry a doprovodné hudby, výsledný mix exportovat do WAV souboru 16-bit, 44.1kHz a sdílet tak své nápady a songy s přáteli a rodinou. Aplikace také nabízí řadu užitečných funkcí k procvičování a učení songů, včetně změny tempa, nastavení výšky tak, aby tónina songu vyhovovala vašemu hlasu a funkci Center Cancel k vytváření stop k jamování pro karaoke zpěv.

Režim Direct

Při normálním režimu se nahráváním z komba CUBE Lite do CUBE JAM, nebo jiné aplikace, zaznamenává zvuk tak, jak jej slyšíte s aplikovaným reverb/echo efektem. Aktivace režimu Direct na CUBE Lite vám umožní zaznamenat původní neupravený zvuk, přičemž monitorovat budete zvuk s efektem. Nahrávání zvukově neupravených stop vám poskytne možnost později experimentovat s dalším zpracováním v libovolné aplikaci. Režim Direct vám také umožní zpracovat zvuk v reálném čase v jakékoliv jiné aplikaci, přičemž živý výstup budete moci monitorovat přes Cube Lite MONITOR

Stylový design pro moderní interiéry

V kompaktním, stolním designu a atraktivním bílém provedení bude CUBE Lite MONITOR krásně ladit s jakýmkoliv vybavením vašeho domova. Kromě toho, že se jedná o skvělé kombo pro mikrofony a nástroje, funguje také jako vysoce kvalitní přehrávací systém pro vaši digitální hudební knihovnu. Můžete jej použít v obývacím pokoji pro domácí zábavu a karaoke párty, v ložnici ke cvičení nebo v kanceláři jako vysoce kvalitní ozvučný systém pro vaše PC.

Specifikace
Výstup

10 W (Stereo reproduktory 3 W x 2 + Woofer 4 W)

Nominální úroveň na vstupu (1 kHz)

[STEREO MODE] L (MONO), R: -20 dBu [MIC MODE] MIC: -40 dBu LINE: -20 dBu i-CUBE LINK/STEREO AUX IN: -10 dBu

Reproduktory

7,5 cm (12 inches) x 3

Ovládání

Vypínač POWER Přepínač Mode (STEREO/MIC) VOLUME knob LOW knob MIDDLE knob HIGH knob REVERB/ECHO knob

Control (i-CUBE LINK/STEREO AUX IN)

VOLUME knob

Indikátor

Režim

Konektory

L (MONO)/MIC jack: 1/4” typu phone

R/LINE jack: 1/4" typu phone i-CUBE LINK/STEREO

AUX IN jack: 4-pole mini typu phone

PHONES jack: Stereo mini typu phone

DC IN jack

Zdroj napájení

AC adaptér (DC 5,7 V)

Spotřeba

1000 mA

Příslušenství

Uživatelský manuál AC adaptér Mini kabel (4 pole)

Velikost a hmotnost (bez AC adaptéru)

Šířka

250 mm

Hloubka

147 mm

Výška

135 mm

Hmotnost

1.7 kg

Odkazy na stránky výrobce ROLAND, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ROLANDNěco o výrobci:
firma vznikla již v roce 1972 v Japonské Osace a prvními výrobky byly automatické bicí stanice TR-33/TR-55/TR-77. Kompletní historii najdete na http://www.roland.com/company/history/

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :