Nákupní košík
0
 

ROLAND CUBE LM WH - aktivní monitor

 
ROLAND CUBE LM WH
 
 
ROLAND CUBE LM WH
 
ROLAND CUBE LM WH
 
ROLAND CUBE LM WH
 
(s DPH)

4 219 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
 
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 350 Kč
Pojištění na 2 roky + 560 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce ROLAND


Aktivní monitor

Zpívejte, hrajte a cvičte se svými oblíbenými iOS zařízeními

Díky mikrofonním a nástrojovým vstupům, iOS rozhraní a kvalitnímu 2.1 kanálovému audio systému je CUBE Lite MONITOR perfektní volbou, když si doma chcete užit hudbu s vaším iPhonem, iPadem, nebo dotykovým iPodem. Zapojte své iOS zařízení do jacku i-CUBE LINK a spusťte volně dostupnou aplikaci CUBE JAM, se kterou můžete přehrávat, nahrávat a využívat skvělé procvičovací nástroje, jako například nastavení rychlosti/výšky, funkce Center Cancel pro stopy k jamování a mnoho dalších. Stereo ozvučení a integrovaný subwoofer poskytují bohatý zvuk, který zaplní prostor a efekty dodají příjemnou prostorovost vašemu zpěvu či hraní na nástroje. Atraktivní a univerzální CUBE Lite MONITOR je ideální pro hudební cvičení, zábavu a karaoke.

Stolní kombo se stylovým vzhledem
Skvěle znějící 2.1 kanálový audio systém se stereo ozvučením a integrovaným subwooferem
Stereo 1/4-palcové phone jacky pro zapojení mikrofonu a hudebních nástrojů; stereo reverb a echo efekty
Jack i-CUBE LINK poskytuje jednoduchý audio převodník pro iPhone, iPad a dotykový iPod od Apple
Volně dostupná aplikace CUBE JAM pro iOS přehrává songy a stopy při jamování a nabízí mnoho funkci pro hudební cvičení i vzdělávání
Součástí je kabel pro dvojsměrnou komunikaci (přehrávání a nahrávání) s iOS zařízeními
Ideální pro použití doma, v kanceláři, ve třídě, rekreačních centrech apod.
Atraktivní bílé provedení
Zpívejte a hrajte s vysoce kvalitním zvukem

CUBE Lite MONITOR je vybaven dvěma 1-palcovými vstupy pro zapojení mikrofonu a mono nástroje, nebo jednoho stereo nástroje. Snadno ovladatelné efekty reverb a echo poskytují dostatečný prostor pro zpívání a hraní. Výkonný 2.1 kanálový zvukový systém obsahuje integrovaný subwoofer a stereo reproduktory, které dodávají na kompaktní monitor neuvěřitelně bohatý a plný zvuk. Chcete-li cvičit potichu, můžete zapojit sluchátka a umlčet tak výstupy reproduktorů.

Snadná integrace iOS zařízení s i-CUBE LINK

i-CUBE LINK vám umožní snadno spojit váš iPhone, iPad nebo dotykový iPod s CUBE Lite MONITOR pro cvičení hudby, přehrávání songů i nahrávání. Pomocí jediného kabelu se tak CUBE Lite stane audio rozhraním pro vaše iOS zařízení, díky čemuž budete moci přehrávat a/nebo nahrávat hudbu s jakoukoliv audio aplikací. Stačí pomocí přibaleného kabelu zapojit iOS zařízení do jacku i-CUBE LINK a poté prostřednictvím CUBE Lite MONITOR sladit váš mikrofon/nástroj s audio signálem z iOS. Všestranný jack i-CUBE LINK lze také použít jako jednoduchý stereo vstup, takže budete moci zapojit téměř jakýkoliv hudební přehrávač nebo audio zařízení a přehrávat přes CUBE Lite.

Aplikace CUBE JAM

Volně dostupná aplikace CUBE JAM od Roland vám umožní přepnout vaše iOS zařízení na výkonný nástroj pro nahrávání audia a hudební cvičení. Pomocí i-CUBE Link můžete hrát a zpívat s hudebním doprovodem z CUBE JAM přes CUBE Lite MONITOR a následně svůj výkon zaznamenat do aplikace.
Po dokončení nahrávání můžete v CUBE JAM nezávisle na sobě nastavit hlasitost své hry a doprovodné hudby, výsledný mix exportovat do WAV souboru 16-bit, 44.1kHz a sdílet tak své nápady a songy s přáteli a rodinou. Aplikace také nabízí řadu užitečných funkcí k procvičování a učení songů, včetně změny tempa, nastavení výšky tak, aby tónina songu vyhovovala vašemu hlasu a funkci Center Cancel k vytváření stop k jamování pro karaoke zpěv.

Režim Direct

Při normálním režimu se nahráváním z komba CUBE Lite do CUBE JAM, nebo jiné aplikace, zaznamenává zvuk tak, jak jej slyšíte s aplikovaným reverb/echo efektem. Aktivace režimu Direct na CUBE Lite vám umožní zaznamenat původní neupravený zvuk, přičemž monitorovat budete zvuk s efektem. Nahrávání zvukově neupravených stop vám poskytne možnost později experimentovat s dalším zpracováním v libovolné aplikaci. Režim Direct vám také umožní zpracovat zvuk v reálném čase v jakékoliv jiné aplikaci, přičemž živý výstup budete moci monitorovat přes Cube Lite MONITOR

Stylový design pro moderní interiéry

V kompaktním, stolním designu a atraktivním bílém provedení bude CUBE Lite MONITOR krásně ladit s jakýmkoliv vybavením vašeho domova. Kromě toho, že se jedná o skvělé kombo pro mikrofony a nástroje, funguje také jako vysoce kvalitní přehrávací systém pro vaši digitální hudební knihovnu. Můžete jej použít v obývacím pokoji pro domácí zábavu a karaoke párty, v ložnici ke cvičení nebo v kanceláři jako vysoce kvalitní ozvučný systém pro vaše PC.

Specifikace
Výstup

10 W (Stereo reproduktory 3 W x 2 + Woofer 4 W)

Nominální úroveň na vstupu (1 kHz)

[STEREO MODE] L (MONO), R: -20 dBu [MIC MODE] MIC: -40 dBu LINE: -20 dBu i-CUBE LINK/STEREO AUX IN: -10 dBu

Reproduktory

7,5 cm (12 inches) x 3

Ovládání

Vypínač POWER Přepínač Mode (STEREO/MIC) VOLUME knob LOW knob MIDDLE knob HIGH knob REVERB/ECHO knob

Control (i-CUBE LINK/STEREO AUX IN)

VOLUME knob

Indikátor

Režim

Konektory

L (MONO)/MIC jack: 1/4” typu phone

R/LINE jack: 1/4" typu phone i-CUBE LINK/STEREO

AUX IN jack: 4-pole mini typu phone

PHONES jack: Stereo mini typu phone

DC IN jack

Zdroj napájení

AC adaptér (DC 5,7 V)

Spotřeba

1000 mA

Příslušenství

Uživatelský manuál AC adaptér Mini kabel (4 pole)

Velikost a hmotnost (bez AC adaptéru)

Šířka

250 mm

Hloubka

147 mm

Výška

135 mm

Hmotnost

1.7 kg
Související zboží:

Odkazy na stránky výrobce ROLAND, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ROLANDNěco o výrobci:
firma vznikla již v roce 1972 v Japonské Osace a prvními výrobky byly automatické bicí stanice TR-33/TR-55/TR-77. Kompletní historii najdete na http://www.roland.com/company/history/

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :