Nákupní košík
0
 

ROLAND FA 07 - syntezátor 76-klávesovou polovyváženou klaviaturou

 
ROLAND FA 07
 
 
ROLAND FA 07
 
ROLAND FA 07
 
ROLAND FA 07
 
ROLAND FA 07
 
ROLAND FA 07
 
(s DPH)

38 509 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 4 790 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce ROLAND


Nová generace Roland FA mění zažité představy o workstation. Jinak řečeno, efektivněji využívá jeho výkon, mimořádně urychluje pracovní postupy a maximalizuje její všestrannost. Každý model série FA má obrovskou zvukovou knihovnu, efekty studiové kvality, expresivní ovládání a vestavěný sampler s okamžitým načtením dat a 16 ovládacími pady. Integrovaný sequencer nabízí jednoduché ovládání a nepřetržité nahrávání ve smyčce. Nahrané stopy můžete snadno vyexportovat a dále zpracovat ve vašem DAW programu. Dostupné modely jsou vybaveny klaviaturou syntetizovaný typu s dynamickou citlivostí (61-klávesový FA-06 a 76-klávesový FA-07) nebo vyváženou klaviaturou s kladívkovou mechanikou (88-klávesový FA-08).

 

Méně práce, více hraní
Hudební Workstation má pro hudebníka důležitý význam v různých aktivitách: od živého hraní, přes úpravy skladeb až po produkci ve studiu. Často však není jednoduché využít celkový potenciál a trápení se s celým procesem může brzdit kreativitu a potěšení. Série FA přináší novou platformu, která je inspirující, výkonná, univerzální a stále dostatečně intuitivní, poskytuje svobodu při objevování a rozvoji hudebních nápadů, a to s vynaložením menšího úsilí než kdykoli předtím.

 

Hrajte a nahrávejte s nejlepší zvukovou výbavou Roland
Skutečná hodnota workstations stojí a padá s kvalitou a rozmanitostí zvukové výbavy. Série FA nabízí více než 2000 zvuků pro jakýkoli hudební styl. Obsahuje zvuky z INTEGRA-7, našeho nejlepšího zvukového modulu - všechny zvuky SuperNATURAL Synth a XV-5080 PCM, kolekci autentických akustických zvuků SuperNATURAL Acoustic (klavíry, varhany, bicí, basy, smyčce, atd.). S novou funkcí Tone Remain můžete přepínat patche plynule a hladce - zvuky a efekty přirozeně odezní

 

Rozšiřte vaši zvukovou knihovnu zdarma o zvuky ze stránky Roland Axial
Zvukový modul SuperNATURAL Synth je plně kompatibilní s rozsáhlou kolekcí zvuků INTEGRA-7, které jsou dostupné zdarma v on-line knihovně zvuků Roland Axial. Dokonce můžete rozšířit vestavěnou zvukovou knihovnu o bezplatné zvukové vzorky, které jsou také dostupné na stránce Axial.

 

Záznam nápadů a vytvoření skladby bez přerušení
Intuitivní 16-stopový sequencer série FA jsme navrhli tak, aby vám pomohl zachytit vaši inspiraci v momentě, kdy se objeví. S obrovskou zvukovou paletou můžete bleskově sestavit kompletní aranžmá skladby. V souvislém nahrávání (Loop Mode) lze bez zastavení nahrávat obsah do všech 16 stop! Kromě vynikajícího záznamu v reálném čase můžete využít i krokové nahrávání. Takto máte pod kontrolou kompletní nahrávání a úpravy stop. Výsledek můžete uložit na SDHC kartu ve formě stereo audio souboru.

 

Rozšiřte vaši zvukovou výbavu o velkou paletu efektů
Série FA nabízí množství efektů pro doladění vašich zvuků a stop sequenceru na studiovou úroveň. Nezávislé MFX moduly jsou dostupné pro všech 16 partů Studio Setu. S jedinečným efektem TFX (Total FX) můžete v okamžiku přetvořit výstupní zvuk dramatickými efekty (DJ FX, Looper, Isolator, atd.) Všechny efekty můžete upravit v reálném čase ovladači Sound Modify, což usnadňuje hraní na klávesy, samplování a vytváření sekvencí.

 

Rychlé a intuitivní ovládání v reálném čase
Vychutnejte si rychlost tohoto nového typu nástroje od okamžiku zapnutí - na rozdíl od jiných workstations, které nabíhají minutu i déle, je série FA připravena na hraní za několik sekund. Panel je logicky uspořádán do vyhrazených sekcí, velký barevný LCD displej se dobře sleduje, příjemně překvapí vysoké rozlišení grafiky pro výběr zvuků, spolupráce se sequencerem a různá nastavení. Jednoduchá navigace při prohlížení obrovského množství zvuků podle kategorií a určení oblíbených zvuků pro rychlé vyvolání.


Integrovaný a ihned použitelný Performance Sampler
Sampler v sérii Roland FA je rychlý a snadno ovladatelný. Samplování a přehrávání probíhá přímo na SDHC kartě. Sample můžete přehrávat přímo ze 16 padů na panelu, což umožňuje rozšíření herních možností o smyčky, doprovodné stopy, jednorázové pasáže, vokální fráze a zvukové efekty. Díky SDHC Flash paměti se vaše samply nahrají okamžitě a nemusíte na nic čekat.

 

Vylepšené Studio Sety pro ovládání celé sestavy
Studio Set série FA se skládá ze 16 zvuků a různých parametrů, které s nimi souvisejí: hlasitost, panorama, nastavení efektů a další. Teď jsme do Studio setů přidali funkci Master Control, pomocí které můžete využívat FA jako hlavní ovladač vašeho studia nebo koncertní sestavy. Můžete uložit MIDI zprávy typu Bank Select, Program Change, Volume a další. Při zvolení Studio Setu se tyto informace odešlou přes MIDI - takto můžete překonfigurovat FA a vaše externí zařízení jediným příkazem.

 

Dokonalá integrace s DAW
FA můžete kromě hraní a tvůrčí práce využít i na snadný přenos hudební produkce z počítače do celého světa. Stisknutím tlačítka DAW Control uvedete FA do režimu komunikace s počítačem přes USB rozhraní. * Do balení jsme přiložili i ovládací mapy pro běžné DAW programy, které urychlují a zjednodušují nastavení pro ovládání programu a funkcí. FA můžete využít i jako USB audio převodník pro nahrávání zvuků FA, ale i různých externích zdrojů přímo do DAW. Zvukový výstup z vašeho DAW programu můžete poslouchat přes reproduktory nebo sluchátka připojené k FA. Součástí každého balení série FA je licence Ableton Live Lite, se kterou můžete hned začít produkovat v DAW.

* Pro USB komunikaci je potřebná instalace USB ovladače (FA-series Driver) do počítače.

 

Vyberte si ze série FA ten nejlepší nástroj pro vás
Nyní si můžete vybrat z nabídky tří různých modelů série FA ten nejlepší pro váš styl a potřeby. Všechny tři modely jsou vybaveny stejnými zvuky, rozhraním a ovládáním, každý z nich má však jinou konfiguraci klaviatury.


Odkazy na stránky výrobce ROLAND, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ROLANDNěco o výrobci:
firma vznikla již v roce 1972 v Japonské Osace a prvními výrobky byly automatické bicí stanice TR-33/TR-55/TR-77. Kompletní historii najdete na http://www.roland.com/company/history/

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :