Nákupní košík
0
 

ROLAND FP 60 BK - digitální piano v černé barvě

 
ROLAND FP 60 BK
 
 
ROLAND FP 60 BK
 
(s DPH)

38 509 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 4 790 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Pokud potřebujete kvalitní klavír do domácnosti, učebny nebo na koncerty, FP-60 je správná volba. Tento přenosný digitální klavír má výjimečný zvuk a charakter v elegantním a stylovém kabinetu, který skvěle vypadá a snadno se přenáší. Speciálně navržený vestavěný ozvučovací systém vytváří bohatý a podmanivý zvuk s dostatečnou projekcí pro menší koncertní prostory. Rozšířená zvuková výbava poskytuje skvělý základ pro hraní různých hudebních stylů. Moderní technologie Bluetooth umožňuje bezdrátové spojení s vaším tabletem nebo smartphonem a zvýšení efektivity vašeho cvičení s aplikací Roland Piano Partner 2. FP-60 nabízí skutečně výjimečnou hodnotu - nástroj se špičkovým zvukem klavíru v efektivním formátu, který si můžete vzít s sebou kamkoli.

 

 • zvukový procesor SuperNATURAL Piano s polyfonií 288 hlasů pro autentický zvuk a charakter akustického klavíru
 • klaviatura PHA-4 s funkcí Escapement a povrchovým provedením Ivory Feel a inspirující dynamikou grand piana
 • připojte smartphone přes Bluetooth a hrajte v doprovodu skladeb z přehrávače přes reprosystém klavíru
 • vestavěný ozvučovací systém s bohatým a silným zvukem pro domácí hraní a menší hudební vystoupení
 • velká zvuková paleta se zvuky elektrických klavírů, smyčcových nástrojů, varhan a syntezátorů ze špičkových nástrojů Roland
 • efektivnější ovládání a cvičení s aplikací Roland Piano Partner 2; hudební produkce s Apple GarageBand pro iOS a jinými hudebními aplikacemi
 • třípásmový EQ se samostatnými ovladači na hlavním panelu
 • damper pedál DP-10 v balení; kompatibilita s doplňkovým pedálem RPU-3
 • doplňkový stojan KSC-72 a pedál KPD-90 pro elegantní vzhled v domácnosti
 • dostupný v černém nebo bílém provedení

 

Špičkový zvuk a klaviatura ve snadno přenosném formátu

Při navrhování přenosného klavíru často dochází ke kompromisům v kvalitě zvuku a klaviatury. To není případ FP-60. Je vybaven nejlepšími technologiemi Roland se špičkovým zvukem a dynamickým charakterem, který uspokojí i náročné pianisty. Zvukový procesor SuperNATURAL Piano má dynamické a expresivní vlastnosti akustického grand piana, s příjemnými a komplexními harmonickými změnami, které přirozeně jdou za vaším hraním. S nadprůměrnou polyfonii 288 hlasů můžete do sytosti využívat Damper pedál a dosáhnout autentický zvukový projev i při hraní komplikovaných skladeb. Nad tím vším stojí klaviatura PHA-4 s funkcí Escapement a povrchovým provedením Ivory Feel a nejnovější technologií snímání, která dokonale přenese do zvuku i ty nejjemnější doteky.

 

Vestavěný ozvučovací systém, připravený na koncerty

Vestavěný reprosystém ve většině přenosných klavírů má výrazné omezení a dokáže poskytnout uspokojivý zvuk pouze pro hraní a cvičení doma. Díky sofistikovanému designu, odvozenému z našeho vlajkového modelu FP-90, dokáže FP-60 hrát "velkým" zvukem, který se krásně rozléhá v menších koncertních prostorech. Nebudete potřebovat externí ozvučení. Reproduktory a integrovaný zesilovač jsme pečlivě vyladili pro precizní reprodukci všech zvukových detailů. Přímo v kabinetu klavíru jsou speciální ozvučnice, které mu dodají bohatý zvuk s výjimečným dynamickým rozsahem. S praktickým třípásmovým ekvalizérem můžete upravit zvukový charakter tak, aby dokonale ladil s akustikou místnosti.

 

Velká paleta zvuků pro jakýkoliv hudební styl

I v případě, že většinou hrajete klasiku, občas se vyskytnou situace, kdy potřebujete vytáhnout i jiné zvuky a přizpůsobit se různým skladbám nebo stylem. FP-60 to zvládá - s velkým výběrem profesionálních zvuků elektrického klavíru, smyčcových nástrojů, varhan a syntezátorů máte dostatečné zvukové možnosti pro téměř jakýkoli hudební styl. Vaše oblíbené zvuky si dokonce můžete uložit, spolu s dalšími parametry (Layer, Split) v 30 uživatelských registracích, a kdykoli se k nim vrátit. Na ovládacím panelu jsou v pohodlném dosahu ovladače UPPER a LOWER, kterými můžete kdykoli upravit vyvážení zvolených zvuků.

 

Připojte váš smartphone nebo tablet přes Bluetooth a rozšiřte vaše kreativní možnosti

Praktická Bluetooth konektivita umožňuje spojení FP-60 s vaším smartphonem nebo tabletem a změní způsob, jakým jste dosud hráli a cvičili. Můžete pohodlně přehrávat hudbu přes reprosystém klavíru - skvělé pro domácí cvičení nebo hraní v doprovodu připravených nahrávek. Po nainstalování bezplatné aplikace Roland Piano Partner 2 do vašeho tabletu je to ještě lepší - aplikace vám poskytne hudební doprovod v různých žánrech, které inteligentně sledují hrané akordy. FP-60 podporuje i MIDI přenos přes Bluetooth a umožňuje nahrávání a produkci s GarageBand pro iOS a jinými hudebními aplikacemi.

 

Elegantní a atraktivní v každé situaci

FP-60 je nabitý nejnovější technologií a praktickými funkcemi, které ocení zejména často hrající hudebníci. Jeho design je jednoduchý a efektivní. Stylové a elegantní provedení je inspirováno klavírem FP-90, který získal mezinárodní designové ocenění. Při používání v domácnosti ho můžete zkombinovat se stojanem KSC-72 a pedálovou jednotkou KPD-90 do moderního tvaru pianina. Stojan KSC-72 je pevný, odolný a má jednoduchý moderní design. Trojitý pedál KPD-90 s technologií Progressive Damper Action umožňuje při hraní využívat všechny běžné pedálové techniky.


Odkazy na stránky výrobce ROLAND, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ROLANDNěco o výrobci:
firma vznikla již v roce 1972 v Japonské Osace a prvními výrobky byly automatické bicí stanice TR-33/TR-55/TR-77. Kompletní historii najdete na http://www.roland.com/company/history/

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :