Nákupní košík
0
 

ROLAND FR 4XB RD - digitální knoflíkový akordeon

 
ROLAND FR 4XB RD
 
 
ROLAND FR 4XB RD
 
ROLAND FR 4XB RD
 
(s DPH)

101 949 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 7 890 Kč
Pojištění na 2 roky + 12 690 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Na tradičním akordeonu je toho mnoho, co můžeme milovat, od jeho výrazu po jeho přenosnost. Nejspíš ani netušíte, kam až vás může tato výjimečná řada digitálních nástrojů Roland V-Accordion dostat, jak moc vám pomůže Roland FR-4xb se zlepšit. Se svou nízkou hmotností a kompaktním designem, responzivními, tlakově citlivými měchy a celopásmovými reproduktory vám tento nejnovější model bude připadat jako starý známý akustický akordeon. Avšak díky stejně výkonnému zvukovému modulu jako má vlajková loď Roland FR-8x, tento digitální akordeon dalece překračuje standardní hranice. Vyberte si z široké nabídky zvuků akordeonů po celém světě, můžete hrát i tiše se sluchátky, nebo se zapojit do PA při živém vystoupení. Můžete ovládat další elektronické hudební nástroje přes MIDI konektor, nebo nahrávat svou hru na připojenou USB paměť a sdílet svou hudbu do světa. Přestože jsou zvuky a feeling Roland FR-4xb spíše uklidňující a tradiční je tento akordeon určený pro moderní dobu.

 

Přenosný V-Accordion pianového typu obsahuje ty nejlepší zvuky, má svůj rekordér a mnohé další.


92 knoflíků pro pravou ruku a 120 knoflíků pro levou
Je kompaktní a lehký
Zvukový modul a uživatelské rozhraní z vlajkové lodi FR-8x
Výstup do sluchátek i linkový
100 akordeonových zvukových sad (včetně 67 načtených sad), 162 orchestrálních zvuků, 32 varhanních zvuků, 3 bicí zvuky
Integrované efekty chorus, reverb a rotary
Integrovaný audio rekordér
Rychlá odezva a vysoká citlivost měchů s obvodem tlakového senzoru
Regulátor odporu měchů určuje intenzitu jejich chodu
Výkonný ozvučovací systém (2 reproduktory + 1x tweeter)
Znakový LCD displej
Čtyři expanzní sloty pro přídavné zvukové knihovny (Balkan a Dallape expanzní karty jsou předinstalované)
Speciální FR-4x Editor software
USB zapojení a MIDI I/O
USB paměťový port pro přehrávání songů a nahrávání
Napájený ze sítě nebo desíti AA bateriemi
V červeném provedení
Vyrobeno v Itálii

 


S přizpůsobenými zvuky můžete hrát libovolným stylem
Tradiční akustický akordeon nabízí jen jeden konkrétní zvuk. Díky výkonnému zvukovému modulu, převzatému z vlajkové lodi FR-8x, klade nový FR-4xb celý orchestr doslova na dosah s širokou paletou vlastních zvuků, takže zvládnete libovolný styl. Klidně můžete fušovat do 100 presetových akordeonových sad a přepínat francouzský musette a ruskou balalajku v jednom songu. Nebo můžete prozkoumat všech 162 orchestrálních zvuků převzatých z nejnovějších keyboardů Roland a transformovat svůj akordeon na varhany, smyčcový kvartet nebo baskytaru. Můžete rovněž přidat efekty chorus, reverb a rotary, popř. doprovodit melodické linky integrovanými bicími zvuky. A rozhodujícím činitelem je rychlé, jednoduché zpracování – plus přídavné zvukové knihovny dostupné na oficiální webové stránce Roland – FR-4x je skutečně nadčasový nástroj s nesmírným kreativním potenciálem.

 

Digitální akordeon hrdý na svou tradici
Jestliže hrajete na tradiční akordeon, nebudete ochotni přistoupit na kompromis ve výrazu ani přenosném formátu. Avšak pokud jde o Roland FR-4xb, tak ani nemusíte, jelikož hraje jako skvělý akustický akordeon, a je také tak lehký. Intuitivní rozložení 92 knoflíků v pravé ruce a 120 knoflíků v levé ruce vám hned padne do ruky a tlakově citlivý obvod měchů umožňuje zapojit jejich lenivost do své hry. Tento nový digitální akordeon může mít ve výbavě sebevíce technologií, a přesto to, co z něj činí skvělou volbu pro hráče na cestách, je nízká hmotnost a kompaktní design – plus možnost výběru napájení z AC adaptéru nebo z AA baterií.

 

Flexibilní výstupy pro různé scénáře hudebních tvůrců
Cvičení. Zkouška. Studio. Pódium. Roland FR-4xb je flexibilní v tom, že můžete hrát, kdekoliv to potřebujete. Sluchátkový jack umožňuje cvičit doma, aniž byste rušili sousedy, a pokud jste na cestách, integrovaný výkonný audio systém se dvěma reproduktory a tweeterem supluje plný, celopásmový zvuk. Ctižádostiví hudební tvůrci mohou dokonce připojit externí MIDI zařízení, jako je doprovodný modul Roland BK-7m, a spustit libovolný doprovod. Hráči při živém vystoupení ocení připravenost FR-4x pro hraní na podiu, s přímým připojením do PA systému přes Line Out, a vynechat tak vyčerpávající mikrofonní zkoušky s tradičním akordeonem.

 

Jamujte s oblíbenými songy, nebo si nahrajte své vlastní
USB paměťový port je váš výtah k některým nejužitečnějším vlastnostem Roland FR-4xb. Po vložení USB klíče s připravenými songy nebo s posledními záznamy ze zkoušky s kapelou můžete jamovat podle přehrávané hudby, a perfektně tak vyšperkovat své představení na maximum. Chcete-li být skutečně kreativní, FR-4xb má ve výbavě také užitečný rekordér; takže si nahrajete nový part, uložíte jej do USB paměti a svou kreaci přenesete do počítače, odkud ji můžete sdílet do světa. Export na USB rovněž umožňuje bezpečnou archivaci vašeho vlastního nastavení zvuku.

Související zboží:

Odkazy na stránky výrobce ROLAND, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ROLANDNěco o výrobci:
firma vznikla již v roce 1972 v Japonské Osace a prvními výrobky byly automatické bicí stanice TR-33/TR-55/TR-77. Kompletní historii najdete na http://www.roland.com/company/history/

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 95 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

  • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :