Nákupní košík
0
 

ROLAND HP 601 WH Set - digitální piano v bílé barvě

 
ROLAND HP 601 WH Set
 
 
(s DPH)

46 899 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 4 790 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Nádherný zvuk a moderní funkce pro vaši inspiraci

S rozvojem vašich schopností budete potřebovat nástroj se zvukem, dynamikou a technologiemi, které vám přinesou novou inspiraci a hudební potěšení. Ideální volbou pro další krok je Roland HP601 - nabízí autentický zvuk grand piana, klaviaturu se skutečnou kladívkovou mechanikou a povrchem Ivory Feel, která vás nezklame ani při náročných skladbách a jemných hudebních projevech. Je vybaven i technologií Bluetooth® pro bezdrátové spojení s hudebními aplikacemi Roland Piano Partner a Piano Designer ve vašem oblíbeném mobilním zařízením, zrychlení procesu učení a intenzivnější zážitek z hraní. HP601 nabízí výjimečné kvality klavíru Roland, vestavěné vzdělávací funkce a moderní konektivitu. Je to perfektní nástroj pro nastartování vaší motivace a rozvíjení vašeho talentu.

 

 • SuperNATURAL Piano s autentickým zvukem a interaktivním chováním akustického grand piana
 • nová klaviatura PHA-50 (Progressive Hammer Action s funkcí Escapement) s autentickým charakterem kombinuje vzhled a pocit dřevěné klaviatury s trvanlivostí a odolností moderních materiálů
 • pedál s mechanikou Progressive Damper Action má plynulé snímání pozice; umožňuje využívat techniku half-pedaling stejným způsobem jako na akustickém klavíru
 • bezdrátové spojení Bluetooth® se smartphony a tablety umožňuje používání aplikací a hraní v doprovodu hudby přehrávané přes reproduktory klavíru
 • jedinečná aplikace Roland Piano Partner 2 motivuje ke každodennímu hraní a zpříjemňuje cvičení
 • nová klaviatura PHA-50 (Progressive Hammer Action s funkcí Escapement) s autentickým charakterem kombinuje vzhled a pocit dřevěné klaviatury s trvanlivostí a odolností moderních materiálů
 • 25 registrací pro uložení vašich oblíbených nastavení zvuků, včetně vrstev a dělení klaviatury; skupiny registrací můžete zálohovat v USB paměti
 • velká paleta dalších zvuků: smyčcové a dechové nástroje, varhany a další zvuky
 • efektivní nástroje na cvičení a více než 350 interních skladeb pro hráče jakékoli úrovně
 • technologie Headphones 3D Ambience pro přirozený a realistický zvuk při hraní se sluchátky
 • kabinet v klasickém stylu s kompaktními rozměry, vhodný pro menší prostory
 • tři barevná provedení: Contemporary rosewood (Palisandr), Contemporary black (černé) a White (bílé)

 

Učte se rychleji s vynikajícím zvukem klavíru

Chcete-li spolehlivě pokračovat ve vašem učení, skvělou pomůckou je poslech vašeho vlastního hraní a pochopení způsobů, jakými lze ovlivnit zvuk. Samozřejmě, pokud váš nástroj nedokáže věrně reprodukovat vaše hraní, není možné ani objektivně zhodnotit váš postup. Zvukový procesor SuperNATURAL Piano v klavíru HP601 má polyfonii 288 zvuků a dokáže vytvořit bohatý a expresivní zvuk akustického grand piana s komplexním a dynamickým projevem, který dokonale reaguje na vaše hraní. Díky tomu můžete do nejmenších detailů pochopit vitální interakce mezi každým úderem a zvukem, který vznikne.

 

Naše nejlepší klaviatura a pedály pro autentický zážitek z hraní

HP601 je vybaven naší nejlepší klaviaturou PHA-50, která tvoří ideální platformu pro důležitou interakci mezi dynamikou a zvukem. Při hraní vás tato klaviatura potěší svým vnímavým charakterem, který věrně přenese do zvuku i ty nejjemnější doteky. Tato inovativní klaviatura má hybridní klávesy vytvořené ze dřeva a lisovaných plastů, které kombinují klasický charakter s odolností a trvanlivostí. Povrchové provedení z imituje vzhled a charakter tradičních materiálů - slonoviny a ebenu. HP601 je vybaven také třemi integrovanými pedály s plynulým snímáním pozice a podporu techniky "half-pedaling". Zvládnutí této techniky je nezbytné pro hraní složitějších klavírních skladeb. Běžné začátečnické nástroje neumožňují využívání této techniky.

 

Integrované funkce pro cvičení a učení

HP601 je vybaven různými vestavěnými funkcemi pro cvičení a rozvíjení hudebního talentu. Obsahuje 350 hotových skladeb s výběrem tradiční hudby, klasických kousků od Mozarta a Beethovena, ke kterým přidává slavné klavírní etudy z kolekce Hanon a Czerny. Skvěle vám poslouží i vestavěný metronom s nastavitelným tempem a taktem, který využijete ke zdokonalení vaší rytmiky a přesnosti. S praktickým vestavěným rekordérem můžete zaznamenat vaše hraní do USB paměti, vyhodnotit váš postup nebo potěšit vašich blízkých pěknou nahrávkou. Pokud si chcete zahrát ve dvojici s učitelem nebo přáteli, aktivujte režim Twin Piano, který rozdělí klaviaturu na dva 44-klávesové úseky se stejným rozsahem.

 

Více hudebních zážitků s hudebním aplikacemi a Bluetooth konektivitou

Díky technologii Bluetooth můžete bezdrátově spojit HP601 s vaším iOS nebo Android zařízením a využívat hudební aplikace. Můžete si zahrát v doprovodu hudby z vašeho smartphonu nebo tabletu, která bude znít v reproduktorech klavíru nebo v připojených sluchátkách. Jedinečná aplikace Roland Piano Partner 2 umožňuje pohodlně využívat mnohé vestavěné funkce HP601. Zobrazuje digitální notaci interních skladeb a umožňuje i otáčení stran prostřednictvím pedálů. Najdete v ní i kopec doprovodných rytmů, které vám pomohou adaptovat se na různé hudební styly, například pop, jazz, blues a další. Nakonec je tu praktická funkce deníku, která sleduje vaše hraní a poskytne vám informace o denním používání klavíru.

 

Klavír, který můžete přizpůsobit vašemu stylu hraní

Spolu s rozvojem vašich technických schopností se vyvíjí i váš styl hraní. HP601 vám nabízí několik možností pro přizpůsobení klavíru vašemu stylu hraní a dynamickému projevu. Funkce Piano Designer umožňuje upravovat zvuk grand piana nastavením různých tonálních prvků, které ovlivňují zvuky: rezonance strun, rezonance vytvořené používáním pedálů a další. Dokonce můžete vyladit i nastavení jednotlivých kláves - pro každý kláves lze upravit parametry ladění, hlasitosti a zvukového charakteru. HP601 je kompatibilní i s bezplatnou aplikací Piano Designer, se kterou je úprava nastavení pomocí tabletu ještě jednodušší.

 

Další zvuky a vestavěné registrace

Kromě špičkových zvuků akustického klavíru vám HP601 nabízí i zvuky elektrického klavíru, varhan, smyčcových a dechových nástrojů a další zvuky, s nimiž můžete objevovat barevný svět různých hudebních stylů. Na ovládacím panelu můžete zvolit a hrát dva zvuky současně, například klavír a smyčce. Nebo můžete rozdělit klaviaturu na dva úseky a každou rukou hrát jiný zvuk, například varhany na levé ruce a klavír na pravé ruce. Když najdete tu správnou kombinaci, můžete si ji uložit v jedné z 25 registrací a kdykoli později se k ní vrátit. S aplikací Piano Partner 2 je to ještě jednodušší - poskytuje vám přístup ke stovkám dalších zvuků, uspořádaných v různých kategoriích.

 

Pohodlné hraní v kteroukoli hodinu a bez drahé údržby

Díky moderním digitálním technologiím si HP601 nevyžaduje finančně náročnou údržbu, typickou pro akustický klavír. Digitální zvukový generátor nikdy nebude potřebovat ladění ani jiné servisní zásahy, což vám v budoucnu ušetří nemálo peněz. Další skvělou "digitální" výhodou je možnost hrát se sluchátky. Inovativní funkce Headphones 3D Ambience optimalizuje zvuk klavíru tak, aby při hraní se sluchátky vytvářel autentické zvukové pole klavíru, které vás neunaví ani po hodinách hraní. Pokud již máte akustický klavír, můžete využít HP601 jako skvělý doplňkový nástroj v další místnosti nebo na noční cvičení. Díky různým barevným provedením (Contemporary Rosewood, Contemporary Black, a White) si najdete tu správnou barvu pro vaši domácnost.

Související zboží naleznete v těchto kategoriích: Sluchátka pro poslech , Stoličky , Noty na klavír (piano)


Odkazy na stránky výrobce ROLAND, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ROLANDNěco o výrobci:
firma vznikla již v roce 1972 v Japonské Osace a prvními výrobky byly automatické bicí stanice TR-33/TR-55/TR-77. Kompletní historii najdete na http://www.roland.com/company/history/

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 95 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :