Nákupní košík
0
 

ROLAND HP 603 ACB Set - digitální piano v černé barvě

 
ROLAND HP 603 ACB Set
 
 
(s DPH)

46 899 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 4 790 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Moderní elegance a koncertní zvuk

Od roku 1972 Roland pracuje na vytvoření dokonalého klavírního zážitku a v tomto duchu se nese i nová série klavírů HP. Filozofií klavíru HP je přinést zvuk a ducha koncertního klavíru do vaší domácnosti a dát vám možnost vybrat si kabinet, barvu a systém ozvučení podle vašich preferencí. HP603 / HP603A je vybaven nejnovější verzí naší technologie SuperNATURAL Piano Modelling a jedinečnou klaviaturou, která spojením dřevěného a lisovaného materiálu poskytuje ty nejlepší vlastnosti pro hraní a zároveň je odolná. I když je to kompaktní nástroj, se svým klasickým vzhledem bude HP603 skutečným klenotem vaší domácnosti. V nabídce jsou tři barevná provedení - palisandr, černé a bílé.

 

HP603 i HP603A jsou vybaveny bezdrátovou technologií Bluetooth® MIDI, která umožňuje spojení s aplikacemi Roland Piano Partner 2 a Piano Designer ve vašem smartphonu a tabletu. HP603A je vybaven i technologií Bluetooth® Audio a umožňuje bezdrátové přehrávání hudby z vašeho mobilního zařízení přes zvukový systém klavíru.

 

 • namísto běžného samplování využívá nejmodernější technologii SuperNATURAL Piano Modelling a vytváří bohatý a detailní zvuk klavíru
 • technologie Headphones 3D Ambience pro přirozený a realistický zvuk při hraní se sluchátky
 • nová klaviatura PHA-50 (Progressive Hammer Action s funkcí Escapement) s autentickým charakterem kombinuje vzhled a pocit dřevěné klaviatury s trvanlivostí a odolností moderních materiálů
 • připojte smartphone nebo tablet prostřednictvím technologie Bluetooth a využívejte praktické aplikace Piano Partner 2 a Piano Designer
 • poslouchejte hudbu, cvičné skladby a vzdělávací aplikace z vašeho smartphonu nebo tabletu přímo přes reproduktory klavíru (pouze HP603A)
 • obsahuje také velkou kolekci dalších zvuků jako jsou smyčcové nástroje, dechy, varhany a mnohé další
 • 25 registrací pro uložení vašich oblíbených nastavení zvuků, včetně vrstev a dělení klaviatury; skupiny registrací můžete zálohovat v USB paměti
 • kabinet v klasickém stylu a kompaktním, prostorově nenáročném provedení
 • tři barevná provedení: Contemporary rosewood (Palisandr), Contemporary black (černé) a White (bílé)

 

SuperNATURAL Piano Modelling pro bohatý a podmanivý zvuk klavíru

Stisknutím klávesy na běžném digitálním klavíru prohrajete vzorek nahrané noty klavíru. Klavír SuperNATURAL Piano ale funguje jinak. S využitím nejmodernější technologie tento zvuk vytvoří. Technologie SuperNATURAL modeluje zvuk a strukturu celého akustického klavíru až po detaily, jako jsou kombinace hraných not, jejich rezonance a způsob, jakým se jednotlivé komponenty klavíru ovlivňují a reagují jeden na druhý. Výsledkem je podmanivý a "živý" zvuk, který skutečně reaguje na způsob vašeho hraní. Takové něco bylo s dosavadní technologií samplování nemožné. Je to rozdíl mezi pouhým poslechem nahrávky a hraním, které si skutečně užijete.

 

Zvuk grand piana ve vašich sluchátkách

Jednou z výhod digitálního klavíru je možnost hrát potichu (se sluchátky). Při používání sluchátek většina klavírů jednoduše přepne zvuk z reproduktorů do sluchátek. Zde je však příležitost využít dobré sluchátka a vychutnat jasný a čistý zvuk klavíru také při cvičení. V klavírech Roland využíváme na optimalizaci zvuku efekt Headphones 3D Ambience, který upraví zvuk tak, abyste ho slyšeli "z klavíru" a nikoli ze sluchátek. Budete také moci cvičit déle bez pocitu únavy, bez ohledu na denní či noční dobu.

 

Vzhled a charakter dřevěné klaviatury, bez nedostatků

Dřevěnou klaviaturu obyčejně najdeme v klasických klavírech. Dřevěné klávesy jsou pěkné a pod prsty působí pevně a masivně. Kompletně dřevěná klaviatura ale není ideální pro digitální klavír, protože dřevěné klávesy vyžadují pravidelnou údržbu, aby byly v optimální kondici. HP603 má nový typ klaviatury, která kombinuje dřevo a lisovaný materiál a těží z toho nejlepšího z obou materiálů; krásné dřevěné boky dodávají každé klávese tradiční pevnou hmotu, se kterou se tak dobře hraje. Trvanlivý vnitřní rám zase umožňuje, aby klaviatura spolehlivě vydržela a fungovala mnoho let. Navíc taková klaviatura je mnohem tišší a při hraní méně klepe - díky tomu můžete bezstarostně hrát v jakémkoli čase.

 

Hraje jako akustické grand piano

Hraní není jen o citlivosti kláves; podstatný je i způsob, jakým se pohybují. Každý kláves HP603 / HP603A je vybaven stabilizátorem, který zajišťuje hladký a precizní chod klávesu. Také brání pohybu klávesy do strany a klepání, které vzniká při hraní technikou glissando. Jelikož nový HP603 má náš nejnovější zvukový generátor, vyladili jsme podle něj i snímače klaviatury tak, aby klaviatura a zvuk fungovaly v dokonalé harmonii a přinesly vám ten nejlepší hudební zážitek. Klávesy mají povrchovou úpravu ve stylu ebenu a slonoviny. Jejich povrch dobře absorbuje vlhkost a vaše prsty se při hraní nebudou klouzat.

 

Připojte váš smartphone nebo tablet přes Bluetooth a učte se snadněji s hudebními aplikacemi

Díky moderním zařízením jako smartphony a tablety je možné učit se hrát zcela novým způsobem. S využitím technologie Bluetooth můžete propojit HP603/HP603A s vaším mobilním zařízením a využívat populární hudební aplikace pro iOS a Android. Aplikace Roland Piano Partner 2 zobrazuje digitální notaci interních skladeb a umožňuje i otáčení stran prostřednictvím pedálů. Obsahuje i doprovodné rytmy, které vám pomohou zlepšit vaše rytmické schopnosti, plus další funkce pro cvičení. S aplikací Piano Designer můžete pohodlně ovládat všechna nastavení funkce Piano Designer vašeho klavíru v grafickém prostředí smartphonu nebo tabletu.

 

Oba modely (HP603 i HP603A) podporují Bluetooth MIDI a HP603A navíc podporuje Bluetooth Audio. Díky tomu lze pohodlně a bez kabelů poslouchat skladby z vašeho smartphonu nebo tabletu přes integrovaný zvukový systém HP603A. Můžete hrát v doprovodu skladeb z vaší hudební knihovny nebo z online stránek a pohodlně se učit s využitím vzdělávacích materiálů z internetu. A když přijde čas na relax, můžete si přes špičkový reprosystém HP603A poslechnout vaše oblíbené skladby ve stereo kvalitě.

 

Elegantní design, klasické linky, nadčasový zvuk

HP603/HP603A je nabitý nejmodernější technologií, ale na pohled je velmi tradiční. Jeho design je kombinací klasických linek a kompaktních rozměrů; je dostupný ve třech barevných provedeních: Contemporary rosewood (Palisandr), Contemporary black (černé) a White (bílé). Když už máte klavír doma, ani není potřeba zapnout ho tlačítkem napájení - stačí otevřít kryt klaviatury a začít hrát.

Související zboží naleznete v těchto kategoriích: Sluchátka pro poslech , Stoličky , Noty na klavír (piano)


Odkazy na stránky výrobce ROLAND, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ROLANDNěco o výrobci:
firma vznikla již v roce 1972 v Japonské Osace a prvními výrobky byly automatické bicí stanice TR-33/TR-55/TR-77. Kompletní historii najdete na http://www.roland.com/company/history/

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :