Nákupní košík
0
 

ROLAND JC 40 - tranzistorové kytarové kombo

 
ROLAND JC 40
 
 
ROLAND JC 40
 
ROLAND JC 40
 
(s DPH)

19 029 Kč

K dispozici

Odešleme

do 7 dnů

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 1 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 2 190 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce ROLAND


Legendární stereo zvuk, moderní inovace

JC-40 Jazz Chorus přináší uznávaný zvuk Roland "JC clean" a jedinečný stereo Chorus efekt v kompaktním kombo zesilovači s aktualizovanými funkcemi pro potřeby moderního kytaristy. Podobně jako legendární JC-120, i nový JC-40 přináší klasický stereo "clean" zvuk, který poskytuje dokonalou paletu pro tvarování zvuku kompaktními efekty. Nyní však můžete využít i stereo vstup pro zapojení se stereofonními efekty, kytarovým syntezátorem, modely zesilovačů a efekty. Kromě toho můžete využít i nové funkce JC-40, které jsme přizpůsobili potřebám současných kytaristů.

 

 • legendární Roland "JC clean" zvuk v malém koncertním kombo zesilovači
 • stereo 40W zesilovač se dvěma 10 palcovými reproduktory
 • stereo vstup umožňuje dosáhnout skutečného stereo zvuku s modelingem a stereo efektovými pedály
 • tradiční prostorový efekt Chorus pro výrazný stereo zvuk
 • vestavěné efekty Vibrato, Distortion a Reverb, upravené pro moderní styly
 • konektory pro pedálové spínače (zapnutí / vypnutí vestavěných efektů)
 • stereo efektové smyčka pro připojení externích efektů

 

JC Clean: Standard v "Clean" kytarovém zvuku

Po 40 let hudebníci na celém světě využívají ikonický "clean" zvuk a "obrovský" stereo zvuk kytarového zesilovače JC-120 Jazz Chorus. S JC-40 si nyní můžete vychutnat tento originální a tradiční zvuk ve zmenšeném formátu as inovativními vylepšeními. Dva nezávislé výkonové zesilovače a na míru navrženy 10 palcové reproduktory poskytují úderný stereo zvuk, který se v kapele neztratí. Odolná a trvanlivá konstrukce kabinetu zaručuje roky spolehlivého provozu na cestách i ve studiu.

 

Slavný stereo Chorus a další efekty

Kromě prvotřídního "clean" zvuku přináší JC-40 i výborné vestavěné efekty, přizpůsobené novým standardem. Typický stereo efekt Dimensional Space Chorus naplní publikum hlubokým 3D zvukem. Nyní je možné zvolit ze dvou režimů - Fixed nebo Manual - pro ještě výraznější tonální rozsah. Aktualizovali jsme efekty Vibrato a Reverb, které nyní fungují ve stereo režimu. Můžete využít i vestavěné Distortion zkreslení hladkým a příjemným zvukem, vhodným pro všechny typy hudby.

 

Stereo vstup pro multi-efekty, modeling a syntezátory

Díky stereo vstupu na hlavním panelu nyní můžete přímo připojit vaše stereo efekty a dosáhnout "široký" a inspirující zvuk bez nutnosti nosit dva samostatné zesilovače. Plný a čistý zvuk zesilovače umožňuje dostat ten nejlepší zvuk z externích stereo pedálů jako je Delay, Reverb a různé modulační efekty. Můžete ho také dokonale využít se zařízeními modelujícími zesilovače, s multi-efekty a kytarovými syntetizátory (např. GT-100, GP-10 a ME-80 nebo GR-55).

 

Ideální pro hudebníky s pedálovými efekty

Klasický JC Clean Amp je ideální základnou pro zvuk vytvořený z vašich kompaktních pedálů. Bohatý a neutrální zvuk neobarví váš základní kytarový zvuk a jen dokonale přenese to, co vyjde z vašich pedálů - nic neubere ani nepřidá.

 

Připojte se

Zadní panel JC-40 poskytuje kopec možností zapojení. Máte zde efektovou smyčku pro připojení mono / stereo efektů a dokonce i možnost volby sériového / paralelního zapojení. Konektory Line Out poskytují praktický mono / stereo výstup do mixážního pultu nebo nahrávacího systému; konektor pro sluchátka je skvělý pro tiché cvičení po nocích nebo na cestách, díky podpoře pro doplňkové spínače můžete snadno zapnout / vypnout efekty Chorus / Vibrato, Reverb a Distortion přímo při hraní.


Odkazy na stránky výrobce ROLAND, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ROLANDNěco o výrobci:
firma vznikla již v roce 1972 v Japonské Osace a prvními výrobky byly automatické bicí stanice TR-33/TR-55/TR-77. Kompletní historii najdete na http://www.roland.com/company/history/

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :