Nákupní košík
0
 

ROLAND JD XA - hybridní syntetizér

 
ROLAND JD XA
 
 
ROLAND JD XA
 
ROLAND JD XA
 
(s DPH)

49 519 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 2 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 4 790 Kč

Více informací: 800 888 448

 

JD-XA je jedinečný Crossover syntetizér, který spojuje analogovou vřelost a digitální univerzálnost v jednom superkreativním nástroji bez kompromisů. Za prvé je to čtyř partové celo-analogové monstrum s opravdovými analgovými filtry a přímým výstupem. Další na řadě je čtyř dílný digitální engine se SuperNatural syntezátorytechnologií a působivým výběrem efektů. Samostatně nebo interaktvině použitelný Engine JD-XA poskytuje nevěřitelně flexibilní platformu pro tvorbu zvuku, práci ve studiu nebo živé vystoupení. Použijte současně analogovou a digitální část, vrstvěte totální zvukovou devastaci nebo tvarujte digitální křivky přes analogové filtry k vytváření zvuků jaké jste ještě neslyšeli. S JD-XA můžete zapomenout na analog nebo digitál, jen zavřete oči představste si budoucí zvuk a začněte vytvářet hudbu.

 

Pokročilý syntetizér s nezávislým analogvým a digitálním enginem. Analogový syntezátorový engine (čtyři části) s 2x OSC, Filter, Amp, 4x Env (2x Pitch, Filter, Amp) a 2x LFO pro hlas a Analog Dry Out pro výstup.

 

Sekce analogových filtrů je vybavena 4-pole, transistor-lader a multi-mode (LPF, HPF, BPF) filtry, s extrémně jemnou a přirozenou reakcí na pohyby knobu

 

Sekce OSC obsahuje Cross Mod, Ring Mod, a OSC Sync, všechny použitelné současně LFO rychlost zahrnuje širokou škálu, od ultra pomalé po ultra rychlé Neuvěřitelně rychlý envelope time

 

Samostatná digitální sekce postavena na SuperNATRURAL synth enginu (4 party, 64 hlasů) který je kompatibilní s INTEGRA-7 a zvukovou knihovnou portálu Roland Axial. Digitální části mohou být směrovány přes sekci analgových filtrů, pro vřelé, organické výsledky Komplexní efekty s MFX pro všchny části a pět systémových efektů (Reverb, TFX1, TFX2, Delay a Master EQ) Flexibilní možnosti směrování pro velmi kreativní zvukový design Intuitviní 16stopý sekvencer (8 stop pro interní party, 8 stop pro externí party) Vestavěné USB, MIDI a CV/GATE rozhraní a, plus flexibilní ovládání MIDI, dělá z JD-XA ideální středobod pro živá vystoupení a hudební produkce

 

Mikrofonní vstup vám umožní modelovat syntezátorové zvuky pomocí hlasu a prozkoumat klasické funkce Vocoder. Spousta podsvícených knobů, sliderů a controlerů pro “hands-on” tvarování

 

Analog Engine

Každá ze čtyř anagolovbých částí JD XA má dva oscilátory, spolu s filtrem a zesilovací sekcí a čtyřmi envelopes - vše s neuvěřitelnou rychlostí odezvy. Také můžete získat dva LFO, super hladké působení od ultra pomalého po ultra rychlé. Začněte vytvářet zvuk od nuly, nebo si nakonfigurujte JD-XA jako osmioscilátorový, čistě analogové legendární Supersaw křivky. Nebo vyvolejte sílu režimu Poly Stack pro vřelé, organické čtyřnotové akordy, které vás dostanou. Jakmile jednou získáte tento zabijácký zvuk, můžete trasu směřovat přímo do analogového výstupou, nebo jej poslat přes digitální efekty pro další experimenty v umění zvukového designu.

 

Digital Engine

JD-XA není jen klasický analog, je vybaven i zcela samostatným, čtyřdílným, 64hlasovým digitálním zvukovým enginem s technologií Roland SuperNATURAL synth. To vám umožní hrát některé z nejvýraznějších “natural” zvuků prakticky kdekoliv, díky kompatibilitě JD-XA s INTEGRA-7- favoritem top producentů, skladatelů a zvukařů. A pokud budete potřebovat další inspiraci, navštivte zvukovou knihovnu Roland axial a stáhněte si nejnovější kreace od high-end programátorů a pronikněte do široké škály žánrů.

 

Analog a Digitál společně

Se svým výrazným crossover designem, je JD-XA velmi unikátní ve svém přístupu k syntéze. Můžete míchat oba enginy dohromady, ale pokud chcete, můžete je použít také zcela nezávisle. Jsou to skutečně dva syntezátory v jednom. Kromě toho, jsou oba enginy schopny komunikovat v mnoha kreativních způsobech. Například digitální zvuky mohou být směrovány přes analogové filtry, nebo můžete použít modulaci pro funkce Cross Mod a Ring mod v analogové sekci. Pokud máte velké myšlenky když přemýšlíte o zvukovém designu, budete potřebovat flexibilní syntetizér, tím je JD-XA

 

Hladké, vřelé analogové filtry

Filtry v analogové části JD_XA jsou 100% analgové, přináší vám hladký, vřelý zvuk a organické reakce. K dispozici je klasický 4pólový transistor ladder se silnými charakteristikami a multi-mode filter LPF, HPF a BPF pro základní práci. Díky zcela novému designu obvodů, nabízí resonance multi-mode filtru nabízí jedinečně agresivní zvukový charekter, který je opravdu cool. A protože jsou filtry zcela analogové, dostanete extrémně hladký sklon, podle toho, jak budete otáčet knobem, bez nežádoucích artefaktů.

 

Výkonné efekty pro každou příležitost

Pokud jde o efekty, JD-XA je vybaven k úpravě jakékoliv zvuku, který chcete použít. Každá analogová a digitální část je vybavena výkonnými a univerzálními MFX processory, které nabízí 67 různých typů efektů, včetně high-impact procesů, jako Bit Crusher. Základy jsou také zahrnuty prostřednictvím systému pěti efektových procesorů, které nabízí reverb, delay a master EQ, plus dva TFX procesory s 29 různými typy efektů pro každý z nich.

 

16 stopý pattern sekvences s Real-Time a krokovým nahráváním

S obrovskou zvukou silou, kterou máte po ruce, budete chtít začít vytvářet hudbu hned. Chcete-li získat proudící kreativitu, JD-XA má komplexní 16 stopý pattern sekvencer s osmi stopami na vnitřní části a s osmi stopami pro externí zdroje, což vám umožní vytvořit sekvence a smyčky rychle a intuitivně. Využijte režim nahrávání v reálném čase pro stanovení stop známým lineárním způsobem, nebo v režimu krokového nahrávání, vytvořte zvuk ve vzoru old school. Pokud na nástroji pracujete, tento sekvencer je navržen aby vás spojoval s vaší hudbou, JD-XA jde o inspiraci, bez rušení provozu.

 

Výkonné, flexibilní ovládání na dosah ruky

Není síly bez kontroly, takže je rozhraní JD-XA postaveno kolem s využitím potenciálu pozoruhodných zvukových enginů. Dynamická klávesnice s podporou aftertouch a spousta podsvícených knobů sliderů a controlerů k vytváření vašeho zvuku. K dispozici máte bezprecedentní možnosti směřování, i díky flexibilnímu systému, který vám umožní vést jediný mód přes čtyři destinace. Kromě toho že jste schopni kontrolovat externí moduly nebo DAW pluginy přes MIDI, USB a CV/GATE, tak, aby tento syntezátor byl srdcem každé živé nebo studiové instalace. Pokud si to umíte představit, JD-XA to zvládne.

 

Univerzální Mic-Controlled Modulace a vestavěný vokodér

Mikrofonní vstup JD-XA přináší další rozměr vaší hudbě. Pro začátek můžete použít mikrofon jako zdroj modulace pro kontrolu filtrů cutoff, Cross Mod, nebo ostatní parametry pomocí hlasu. Případně můžete vyvolat tóny vokodéru, nebo jednoduše přidat vokální reverb pomocí mikrofonů vyhrazených pro reverb procesor. Ať už chcete mluvit, zpívat nebo syntetizovat, připojením mikrofonu do JD-XA určitě získáte jen pozitivní výsledky.

 

USB rozhraní a CV/GATE výstupy pro řízení analogových obvodů

JD-XA je vybaven vestavěným USB audio/MIDI rozhraním pro bezproblémovou práci s vaším oblíbeným editorem DAW. Stejně tak je vybaven dvěma CV/GATE výstupy, takže propojení s nástroji CV/GATE je velmi snadné. Váš analog nebo modulární syntezátory lze ovládat přímo z kláves JD-XA nebo pattern sekvenceru, nebo z pohodlí vašeho DAW, kdy je JD-XA integrován do vašeho počítače hudební produkce přes USB.

 

Parametry:

 • počet kláves: 49
 • velikost kláves: standardní
 • klaviatura: dynamická s aftertouch
 • polyfonie: 64
 • vstupy: sustain pedal, 2x Pedal, Line Jack 6,3 mm TS, Balanced XLR/TRS kombi
 • výstupy: headphone jack 6,3 mm TRS, 2x Line Jack 6,3 mm TRS, Dry OUT Jack 6,3 mm TS, CV/Gate OUT Jack 3,5 mm TS
 • sekvencer: 16 stop
 • paměťové médium: interní paměť 256 MB
 • počet zvuků: 128
 • USB to Host
 • USB to Device
 • USB Midi
 • barva: černá
 • obsah balení: adaptér, manuál
 • šířka: 899 mm
 • hloubka: 388 mm
 • výška: 111 mm
 • hmotnost: 6,5 kg

Odkazy na stránky výrobce ROLAND, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ROLAND



Něco o výrobci:
firma vznikla již v roce 1972 v Japonské Osace a prvními výrobky byly automatické bicí stanice TR-33/TR-55/TR-77. Kompletní historii najdete na http://www.roland.com/company/history/

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-Poruba



Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 95 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :