Nákupní košík
0
 

ROLAND JUPITER 80 - synthesizer

 
ROLAND JUPITER 80
 
 
ROLAND JUPITER 80
 
(s DPH)

70 749 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

3 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 4 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 6 990 Kč

Více informací:
volejte zdarma 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce ROLAND


Jedna z nejuctívanějších ikon historie syntézy se vrací. Uvítejme příchod Jupiteru-80 , elektrárny, která dělá čest svému legendárnímu jmenovci. Jupiter -80 přiznává svou minuost smrtícími vícevrstvými SuperNAtural syntetizátorovými zvuky, hutnými tak, že se jimi budete muset prosekat. Ale to je pouze začátek toho, co tahle "elektrárna" dokáže.

 

Naživo hrající muzikanti si zamilují celé stohy základních zvuků včetně slavného SuperNATURAL piana Roland, smyčců, žesťů a mnoha dalších. Jupiter-80 klade rychlé uživatelské rozhraní pod vaše prsty - sen pro každé živé vystoupení. Jeho těžkotonážní design doplněný kovovými postranními panely, vyvolává vzpomínku na legendární JUPITER, ovšem v moderní úpravě. Jupiter-80 svým výrazným živelným návratem k syntéze vytváří zcela nový svět zvukového designu, reálný díky texturám SUPERNATURAL a ovládání na plnobarevné dotykové obrazovce.

 

Syntezátor JUPITER-80 verze 2 Nové výkonné funkce pro náš klíčový nástroj Od vydání JUPITER 80 již řada profesionálních klávesových hráčů a producentů pochválila působivé SuperNATURAL zvuky a dobrý výkon tohoto přístroje při živém vystupování. S aktualizací software verze 2, nabízí JUPITER-80 nové funkce, které posilují výkon syntezátoru a poskytují větší flexibilitu a kreativitu muzikantům, kteří si chtějí vytvářet a navrhovat své vlastní zvuky.

Přidává tři typy low-pass filtrů, takže v kombinaci s předchozí výbavou jsou to již celkem čtyři filtry

Přidává nové MFX struktury, kromě předešlého paralelního zapojení je nyní k dispozici celkem pět struktur (včetně sériového zapojení)

Přidává obrazovku Registration Play pro snazší přístup ke zvukům během živého hraní Lepší integrace se SONAR software, vyhrazený plug-in pro váš počítač vám umožní snadno mapovat JUPITER-80 pro ovládání SONAR faderů a SW syntezátorů

Tři klasické Low-Pass filtry Sekce filtrů je jednou z nejdůležitějších sad nástrojů pro editaci SuperNATURAL zvuků syntezátoru.

 

Verze 2 přidává do sestavy tři typy klasických low-pass filtrů. S přidáním těchto filtrů, každý s jedinečným chováním prahové frekvence a rezonance, můžete věrně napodobit vyhledávané a klasické zvuky historických syntezátorů.

Nové MFX struktury Předchozí MFX sekce umožňovala pouze paralelní zapojení čtyř efektů pro jednu Live sadu, ale s verzí 2 můžete zvolit MFX struktury, které vám umožní umístit až čtyři efekty za sebou (sériové zapojení). Díky těmto pěti MFX strukturám můžete plně využít možnosti kolekce efektů JUPITER-80 a vytvořit tak ostré, intenzivní elektro syntezátorové zvuky i temné, ambientní syntezátorové textury.

 

Nová obrazovka Registration Play Nová “Registration Play” obrazovka poskytuje snazší přístup k vašim zvukům během živého hraní. Vidíte všech osm záznamů (jedné banky) najednou a volíte je přímo na dotykové obrazovce. Vylepšená integrace se SONAR Verze 2 nabízí lepší integraci se SONAR software. Vyhrazený plug-in pro váš počítač vám umožní jednoduše mapovat JUPITER-80 pro ovládání SONAR faderů a SW syntezátorů.


Odkazy na stránky výrobce ROLAND, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ROLANDNěco o výrobci:
firma vznikla již v roce 1972 v Japonské Osace a prvními výrobky byly automatické bicí stanice TR-33/TR-55/TR-77. Kompletní historii najdete na http://www.roland.com/company/history/

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

  • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

  • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

  • osobní odběr HeurékaPoint (Uloženka.cz) dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

  • osobní odběr Zásilkovna (Zasílkovna.cz) dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:


Zboží můžete zaplatit :