Nákupní košík
0
 

ROLAND KC 200 - klávesové kombo 100 W

 
ROLAND KC 200
 
 
ROLAND KC 200
 
ROLAND KC 200
 
ROLAND KC 200
 
(s DPH)

12 419 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 990 Kč
Pojištění na 2 roky + 1 590 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce ROLAND


Již více než dvě desetiletí důvěřují klávesáci na celém světě kombám Roland KC. Série KC si získala důvěru hudebníků kvalitním zvukem, vestavěným mixpultem, všestrannou konektivitou a dlouhodobou spolehlivostí.Nejnovější generace si udržuje hodnoty série KC a přináší nové vylepšení, ušité na míru pro potřeby dnešních hudebníků.Zesilovač KC vám poskytuje plnou kontrolu nad vaší pódiovou sestavou, abyste mohli vždy znít skvěle a hrát nejlépe, jak víte.A to je hodnota, na kterou se můžete spolehnout.

 

KC-200 je kompaktní a dostupné klávesové kombo s výkonem 100 W, integrovaným čtyřkanálovým mixpultem, samostatným AUX vstupem a podporou pro vokální mikrofon (XLR). Ve srovnání s předchozí generací (KC-150) jsme kompletně přepracovali výkonový zesilovač, který má nyní vyšší výkon, lepší stabilitu a jasnější basový projev.Kromě toho jsme vylepšili i 12" woofer, který má slyšitelně lepší zvuk. I při používání samostatně má KC-200 "velký" zvuk, který přesahuje jeho kompaktní rozměry. V případě potřeby však lze k němu připojit aktivní subwoofer (výstup SUB OUT) a získat ještě pevnější basový projev.

 

 • kompaktní a dostupné klávesové kombo s výkonem 100 W
 • nový výkonový zesilovač a napájecí sekce pro lepší stabilitu a reprodukci basového spektra
 • speciální dvoupásmový reprosystém s 12" wooferem a tweeterem
 • vestavěný mixpult se čtyřmi 1/4" vstupními kanály, samostatným AUX vstupem s 1/8" a RCA konektory a Master EQ
 • kanál 4 umožňuje samostatný poslech "click" stop
 • XLR mikrofonní vstup, 1/4" linkový výstup, výstup pro sluchátka, SUB výstup
 • odolné kovové konektory

 

"Full-range" zvuk pro klávesy a elektronické hudební nástroje

KC-200 je kompaktní kombo s výkonem 100 W, které nabízí kvalitní zvukovou reprodukci v celém frekvenčním pásmu.Kabinet má patentovaný design Roland s dvojitým bass-reflexem pro výraznější basový projev bez zkreslení. Ve spojení s novým zesilovačem a vylepšeným 12" wooferem dokáže KC-200 poskytnout ještě lepší basový projev pro ozvučení 88klávesových stage pian, varhan a syntezátorů v kombinaci s rhythm machines a jinými elektronickými nástroji.

 

Vestavěný 4 + 1 mixpult

KC-200 má čtyři 1/4" linkové vstupy, ke kterým můžete připojit klávesy, drum machine a další elektronické nástroje. Můžete využít AUX kanál s 1/8" a RCA vstupy a připojit smartphone, přehrávač nebo jiné zařízení. Kanál 1 je vybaven také XLR konektorem pro připojení mikrofonu, který ještě zvyšuje všestrannost komba. Kanál 4 je určen pro poslech přes vestavěné reproduktory a výstup sluchátek KC-200; umožňuje poslech "click" stopy nebo doprovodné nahrávky na pozici monitoru bez odeslání tohoto zvuku do PA systému (přes výstup LINE OUT).

 

Všestranná konektivita pro hraní, nahrávání a cvičení

Díky praktické konektivitě můžete snadno integrovat KC-200 do jakéhokoli prostředí.Linkový výstup umožňuje připojení k PA systému, pódiovému monitoru nebo nahrávacímu systému.Výstup SUB OUT umožňuje připojení k subwooferu. Úroveň hlasitosti celého systému je možné ovládat pohodlně ovladačem Master.Po připojení sluchátek ke konektoru PHONES se ztlumí vestavěné reproduktory i výstup SUB OUT - skvělé pro cvičení nebo ovládáni zvuku na pódiu.


Odkazy na stránky výrobce ROLAND, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ROLANDNěco o výrobci:
firma vznikla již v roce 1972 v Japonské Osace a prvními výrobky byly automatické bicí stanice TR-33/TR-55/TR-77. Kompletní historii najdete na http://www.roland.com/company/history/

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :