Nákupní košík
0
 

ROLAND KC 600 - klávesové kombo 200 W

 
ROLAND KC 600
 
 
ROLAND KC 600
 
ROLAND KC 600
 
ROLAND KC 600
 
(s DPH)

19 239 Kč

POŠTOVNÉ ZDARMA

Záruka:

2 roky
   
   
Pojištění
Bez pojištění
Pojištění na 1 rok + 1 390 Kč
Pojištění na 2 roky + 2 190 Kč

Více informací: 800 888 448

 

Autorizovaný prodejce ROLAND


Již více než dvě desetiletí důvěřují klávesáci na celém světě kombám Roland KC. Série KC si získala důvěru hudebníků kvalitním zvukem, vestavěným mixpultem, všestrannou konektivitou a dlouhodobou spolehlivostí. Nejnovější generace si udržuje hodnoty série KC a přináší nové vylepšení, ušité na míru pro potřeby dnešních hudebníků. Zesilovač KC vám poskytuje plnou kontrolu nad vaší pódiovou sestavou, abyste mohli vždy znít skvěle a hrát nejlépe, jak víte. A to je hodnota, na kterou se můžete spolehnout.

 

KC-600 přináší několik designových vylepšení, kterými výrazně přerůstá svého předchůdce, mimořádně oblíbený model KC-550. Zvýšili jsme výkon na 200 W a dvoupásmový reprosystém má nyní nový 15" zakázkový woofer s lepší zvukovou kvalitou. Kromě toho jsme přepracovali napájecí sekci, která má nyní lepší stabilitu, lepší basový projev a sníženou hmotnost. Vestavěný mixpult KC-600 umožňuje připojení různých stereo klávesů a nástrojů, plus vokální mikrofon (XLR). S funkcí Stereo Link můžete snadno spojit dvě jednotky KC-600, získat více vstupů a skutečný stereo zvuk na pódiu.

 

 • kompaktní a všestranný klávesový zesilovač s výkonem 200 W
 • propracovaný výkonový zesilovač a zdroj napájení pro lepší stabilitu, lepší basový projev a nižší hmotnost
 • speciální dvoupásmový reprosystém s 15" wooferem a hornovým tweeterem
 • vestavěný mixpult se čtyřmi stereo vstupními kanály, stereo AUX vstupem a sekcí Master EQ s funkcí Shaper
 • funkce Output Select na kanálu pro "click" stopy a doprovodné stopy
 • XLR mikrofonní vstup, 1/4 linkový výstup, výstup pro sluchátka, SUB výstup
 • funkce Stereo Link umožňuje spojení dvou KC-600 pro získání více vstupů a skutečného stereo zvuku na pódiu
 • odolné kovové konektory
 • odnímatelná kolečka

 

"Full-range" zvuk pro klávesy a elektronické hudební nástroje

KC-600 je kompaktní zesilovač s výkonem 200 W, který nabízí kvalitní zvukovou reprodukci v celém frekvenčním pásmu. Kabinet má patentovaný design Roland s dvojitým bass-reflexem pro výraznější basový projev bez zkreslení. Ve spojení s novým zesilovačem dokáže KC-600 poskytnout ještě lepší basový projev pro ozvučení 88klávesových stage pian, varhan a syntezátorů v kombinaci s rhythm machines a jinými elektronickými nástroji. Díky efektivnímu designu napájení je kombo lehčí, což potěší každého hudebníka s nabitým koncertním programem.

 

Vestavěný stereo mixer

Čtyři vstupní kanály KC-600 umožňují připojení klávesů, perkusních padů, rytmerů a dalších elektronických nástrojů. Samostatný AUX vstup umožňuje připojení smartphonu nebo hudebního přehrávače a přehrávání doprovodné hudby. Vstupy LINE a AUX podporují stereo signál a umožňují odeslání stereo zvuku do PA nebo nahrávacího zařízení. Ve spojení s druhým KC-600 a funkcí Stereo Link dokonce můžete vytvořit stereo systém. Kanál 1 je vybaven i XLR konektorem pro připojení mikrofonu, který ještě zvyšuje všestrannost komba. S praktickou funkcí Output Select (kanál 4) máte k dispozici i možnost poslechu "click" stopy nebo doprovodné hudby při hraní.

 

Všestranná konektivita pro hraní, nahrávání a cvičení

Díky praktické konektivitě můžete snadno integrovat KC-600 do jakéhokoli prostředí.Stereo line výstupy s 1/4" a XLR konektory umožňují připojení k PA systému, pódiovému monitoru nebo nahrávacímu zařízení. Výstup SUB OUT umožňuje připojení k subwooferu. Úroveň hlasitosti celého systému je možné ovládat pohodlně ovladačem Master. KC-600 je vybaven i konektorem pro sluchátka, který vám skvěle poslouží na tiché cvičení nebo úpravy na pódiu.

 

Rozšiřte vaši sestavu s funkcí Stereo Link

Pokud jste někdy potřebovali "nafouknout" vaši vstupní sekci nebo mít skvělý stereo zvuk, s funkcí Stereo Link na KC-600 to není žádný problém. Po propojení dvou KC-600 funkcí Stereo Link se možnosti vaší vstupní sekce zdvojnásobí. Kromě toho, levý a pravý signál připojených stereo nástrojů se automaticky rozdělí mezi dva zesilovače a v okamžiku získáte na vašem poslechové prostředí se studiovou kvalitou.


Odkazy na stránky výrobce ROLAND, videokanál YouTube výrobce, stránky Facebook výrobce.


Zobrazit všechny nabízené produkty výrobce ROLANDNěco o výrobci:
firma vznikla již v roce 1972 v Japonské Osace a prvními výrobky byly automatické bicí stanice TR-33/TR-55/TR-77. Kompletní historii najdete na http://www.roland.com/company/history/

Zboží si můžete zdarma převzít na naši prodejně Ostrava-PorubaMožnosti zaslání balíku v celkové ceně do 3000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) po České republice dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč

 • Balík na adresu Česká pošta dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 30 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 65 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 49 Kč a případně dobírky doběrečné 16 Kč


Možnosti zaslání balíku v celkové ceně do 10000 Kč (vyšší cena = poštovné zdarma) na Slovensko dopravcem:

 • Balík na adresu PPL dopravné je 200 Kč

 • osobní odběr Uloženka.cz dopravné je 55 Kč a případně dobírky doběrečné 14 Kč

 • osobní odběr Zasílkovna.cz dopravné je 80 Kč a případně dobírky doběrečné 20 Kč


Zboží můžete zaplatit :